Agata Wróbel

Artykuły - Agata Wróbel (24)

 • Agata Wróbel odpowiada ministrowi i prosi o czas

  Agata Wróbel odpowiada ministrowi i prosi o czas

  Gdy Agata Wróbel, dwukrotna medalista olimpijska, wystosowała dramatyczny apel z prośbą o wsparcie, list odbił się szerokim echem i niemal natychmiast odezwał się minister sportu Witold Bańka, oferując pracę w jednej z podległych mu instytucji. Ale nie tylko on. Teraz jest odpowiedź polskiej sztangistki. Była zawodniczka, jak pisze, "obiecuje, że nie zmarnuje szansy od tylu dobrych ludzi". Prosi tylko o czas.
 • Agata Wróbel, dwukrotna medalistka olimpijska, błaga o pomoc

  Agata Wróbel, dwukrotna medalistka olimpijska, błaga o pomoc

  Ten apel jest szczególny. Agata Wróbel, dwukrotna medalistka olimpijska - srebrna z Sydney i brązowa z Aten, błaga o pomoc, bo "głęboka depresja i napady paniki" towarzyszą jej codziennie. - Szukam pomocy, aby móc stanąć na nogi, spłacić zobowiązania, odnaleźć siebie sprzed lat – napisała na stronie zorganizowanej przez siebie zbiórki. Rękę chce jej podać minister sportu Witold Bańka.
 • Książka o Skolimowskiej w trzecią rocznicę śmierci

  Książka o Skolimowskiej w trzecią rocznicę śmierci

  W sobotę mijają trzy lata od nagłej śmierci mistrzyni olimpijskiej z Sydney w rzucie młotem Kamili Skolimowskiej. W tym dniu ukaże się także książka o niej, która jest formą opowieści najbliższych - rodziców, narzeczonego, przyjaciół, sportowców.
 • Druga rocznica śmierci Kamili Skolimowskiej

  Druga rocznica śmierci Kamili Skolimowskiej

  W piątek miną dwa lata od śmierci mistrzyni olimpijskiej w rzucie młotem z Sydney 2000 Kamili Skolimowskiej. Fundacja jej imienia pomogła w tym czasie wrócić do zdrowia 38 sportowcom.
 • Agata Wróbel definitywnie zakończyła karierę

  Dwukrotna medalistka olimpijska w podnoszeniu ciężarów Agata Wróbel w wieku zaledwie 29 lat definitywnie zakończyła karierę sportową. Jej pożegnanie z pomostem odbędzie się na początku grudnia podczas Memoriału Andrzeja Matusiaka w Ciechanowie.
 • Agata Wróbel nie pojedzie na MŚ

  Agata Wróbel nie pojedzie na MŚ

  Trener kadry kobiet w podnoszeniu ciężarów Ryszard Soćko zdecydował, że w mistrzostwach świata w tureckiej Antalyi (17-26 września) nie wystartuje dwukrotna medalistka olimpijska Agata Wróbel, która narzeka na bóle w biodrze.
 • Agata Wróbel po raz ósmy mistrzynią Polski

  Agata Wróbel po raz ósmy mistrzynią Polski

  Agata Wróbel (WLKS Siedlce) zdobyła w Puławach tytuł mistrzyni Polski w podnoszeniu ciężarów w kategorii +75 kg. To ósmy złoty medal mistrzostw kraju w kolekcji dwukrotnej medalistki olimpijskiej.
 • Agata Wróbel wystartuje w mistrzostwach Polski

  Agata Wróbel wystartuje w mistrzostwach Polski

  W sobotę i niedzielę odbędą się w Puławach mistrzostwa Polski kobiet w podnoszeniu ciężarów. W kategorii + 75 kg wystartuje po długiej przerwie dwukrotna medalistka olimpijska Agata Wróbel (WLKS Siedlce).
 • Bagińska siódma, a Wróbel ósma podczas ME w ciężarach

  Sabina Bagińska (Horyzont Mełno) zajęła 7., a dwukrotna medalistka olimpijska Agata Wróbel (WLKS Siedlce) 8. miejsce w rozgrywanych w Mińsku mistrzostwach Europy w podnoszeniu ciężarów w kategorii +75 kg. Wygrała Rosjanka Tatiana Kaszirina.
 • Wróbel wystartuje po trzyletniej przerwie

  Wróbel wystartuje po trzyletniej przerwie

  Dwukrotna medalistka olimpijska w podnoszeniu ciężarów w kategorii +75 kg Agata Wróbel po ponad trzyletniej przerwie w startach wraca na pomost. Polka wystartuje na początku kwietnia w mistrzostwach Europy w stolicy Białorusi - Mińsku.

Filmy - Agata Wróbel (1)