Agata Młynarska

Artykuły - Agata Młynarska (140)

 • Agata Młynarska trafiła do szpitala!

  Agata Młynarska trafiła do szpitala!

  Agata Młynarska od kilku dni przebywa w szpitalu. Jej choroba dla lekarzy stanowi tajemnicę. Na co cierpi popularna dziennikarka?
 • Agata Młynarska w gorącej sesji

  Agata Młynarska w gorącej sesji

  Agata Młynarska pięknieje z wiekiem – o tym nie trzeba chyba przekonywać nikogo. Patrząc na najnowsze zdjęcia dziennikarki, trudno uwierzyć, że ma 53 lata.
 • Agata Młynarska: Polska młodzież tradycyjna w sprawach seksu

  Agata Młynarska: Polska młodzież tradycyjna w sprawach seksu

  Agata Młynarska jest zaskoczona dość konserwatywnym podejściem polskich nastolatków do kwestii inicjacji seksualnej. Podczas prowadzenia wideo czatu zauważyła, że większość jego uczestniczek decyzję o rozpoczęciu życia seksualnego podejmuje ze względu na łączące je z partnerem uczucie. Dziennikarka zaznacza, że wideo czaty internetowe to element strategii rozwojowej stacji TLC, zakładającej interaktywny kontakt z widzem.
 • ​Agata Młynarska: Od 30 lat pracuję tak samo

  ​Agata Młynarska: Od 30 lat pracuję tak samo

  ​Agata Młynarska twierdzi, że choć za kilka dni świętować będzie 53. urodziny, przepełnia ją młodzieńcza energia. Jest przekonana, że właśnie dzięki niej jest w stanie przezwyciężać przejściowe słabości fizyczne. Nie zamierza ograniczać aktywności zawodowej, choć obecnie inaczej rozkłada poszczególne obowiązki w czasie.
 • Agata Młynarska: Tylko widz ocenia naszą pracę

  Agata Młynarska: Tylko widz ocenia naszą pracę

  Agata Młynarska nie obawia się planowanych przez rząd Prawa i Sprawiedliwości zmian w mediach. Jej zdaniem ostateczna ocena zawsze należy do widza, dlatego ludzie mediów powinni się koncentrować wyłącznie na swojej własnej rzetelnej pracy.
 • Agata Młynarska: Planuję swoją przyszłość w mediach na kolejne 30 lat

  Agata Młynarska: Planuję swoją przyszłość w mediach na kolejne 30 lat

  Agata Młynarskamyśli o powrocie na wizję z autorskim programem. Na razie jednak skupia się na pracy dyrektora rozwoju TLC. Dziennikarka twierdzi, że przygotowanie polskiej oferty programowej stacji będzie dużym wyzwaniem, docenia jednak możliwości, jakie daje jej praca w międzynarodowym koncernie medialnym.
 • Agata Młynarska o dokumencie o jej ojcu

  Agata Młynarska o dokumencie o jej ojcu

  Największą siłą filmu "Młynarski. Piosenka finałowa" jest - zdaniem Agaty Młynarskiej - ostatni wywiad, jakiego udzielił jej ojciec. W obrazie Alicji Albrecht wypowiadają się również jego bliscy oraz przyjaciele, zawartych zostało też wiele nieznanych dotąd materiałów fotograficznych. Dziennikarka odczuwa wyjątkową satysfakcję, że przy filmie pracował jej syn, operator Tadeusz Kieniewicz.
 • Agata Młynarska: Dumna ze swojego wieku

  Agata Młynarska: Dumna ze swojego wieku

  Niedługo po 40. urodzinach usłyszała, że jest już za stara. Zamiast płakać, wzięła się do pracy nad sobą i nie dość, że wygląda bardzo atrakcyjnie, to znalazła wielką miłość.
 • Agata Młynarska: Zmiany są nieuchronne

  Agata Młynarska: Zmiany są nieuchronne

  Jak ubierają się Polacy? Czy zmiany są konieczne oraz jaki jest przepis na udany związek? "Jeśli jest rozmowa, porozumienie i wzajemny szacunek, to cała reszta sama się ułoży" - mówi Agata Młynarska, która prowadzi nowy program "Zmiana pełną parą".
 • "Zmiana pełną parą": Nowy program Agaty Młynarskiej

  "Zmiana pełną parą": Nowy program Agaty Młynarskiej

  Agata Młynarska wraca na antenę TLC z autorskim programem "Zmiana pełną parą". Wraz z zespołem swoich ekspertek: stylistką Moniką Jurczyk, wizażystką Katarzyną Sujką oraz stylistką fryzur i kolorystką Igą Chmielewską pomoże małżonkom, którzy wezmą udział w show, odkryć na nowo wielki potencjał, jaki drzemie w ich związkach.

Zdjęcia - Agata Młynarska (10)

Filmy - Agata Młynarska (30)

 • Agata Młynarska: Polska młodzież tradycyjna w sprawach seksu

  Agata Młynarska jest zaskoczona dość konserwatywnym podejściem polskich nastolatków do kwestii inicjacji seksualnej. Podczas
 • Młynarska o tym, czego brakuje jej po śmierci ojca

  - 15 marca była pierwsza rocznica śmierci taty - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Agata Młynarska. - To, czego nam najbardziej brakowało to przede wszystkim rozmów z tatą - zdradziła dziennikarka. Jak namówiła Wojciecha Młynarskiego do rozmów, które zawarła w swojej książce?
 • ​Agata Młynarska: Od 30 lat pracuję tak samo

  ​Agata Młynarska twierdzi, że choć za kilka dni świętować będzie 53. urodziny, przepełnia ją młodzieńcza energia. Jest przekonana, że właśnie dzięki niej jest w stanie przezwyciężać przejściowe słabości fizyczne
 • Agata Młynarska: Planuję swoją przyszłość w mediach na kolejne 30 lat

  Agata Młynarska myśli o powrocie na wizję z autorskim programem. Na razie jednak skupia się na pracy dyrektora rozwoju TLC.