Agata Młynarska

Artykuły - Agata Młynarska (154)

 • Agata Młynarska o programie "Ex-tra zmiana": Wierzyłam w ten pomysł

  Agata Młynarska o programie "Ex-tra zmiana": Wierzyłam w ten pomysł

  Agata Młynarska nie kryje satysfakcji z tego, że program "Ex-tra zmiana" cieszy się dużą popularnością wśród widzów, a jednocześnie spełnia swoją misję, czyli pomaga się podnieść osobom po traumatycznych przeżyciach i zacząć wszystko od nowa.
 • Agata Młynarska: Życie z chorobą Leśniowskiego-Crohna

  Agata Młynarska: Życie z chorobą Leśniowskiego-Crohna

  Dostęp do skutecznych leków i wysokie koszty terapii to nie jest jedyne wyzwania, z jakim mierzą się pacjenci z chorobą Leśniowskiego-Crohna. Równie istotnym problemem jest odpowiednie zorganizowanie codziennego życia, w tym zawodowego, oraz zdobycie akceptacji społecznej. Agata Młynarska, która zmaga się z tą chorobą, podkreśla, że chorzy wkładają wiele wysiłku, by dobrze wyglądać i sprawnie funkcjonować, nie zawsze spotykają się jednak ze zrozumieniem ze strony otoczenia.
 • Agata Młynarska: Wyjść z piekła rozwodu

  Agata Młynarska: Wyjść z piekła rozwodu

  - W nowym programie pomoże uporać się z traumą rozstania. – Sama musiałam chować uczucia do kieszeni, żeby zachować dobre relacje z byłym mężem, głównie dla dzieci – mówi dziennikarka.
 • Agata Młynarska: W niektórych sytuacjach rozwód jest najlepszym rozwiązaniem

  Agata Młynarska: W niektórych sytuacjach rozwód jest najlepszym rozwiązaniem

  Agata Młynarska przyznaje, że rozwód nie jest niczym miłym, nawet jeśli małżonkowie rozstają się w zgodzie i nie mają do siebie pretensji. Pozbieranie się po takiej traumie często trwa bardzo długo. Pojawiają się wyrzuty sumienia, brak wiary w siebie, a zwłaszcza poczucie winy, że nie zrobiło się wszystkiego i że nie walczyło tak, jak było trzeba. Dziennikarka ma za sobą dwa rozwody. Pierwsze jej małżeństwo trwało 10 lat, a drugie - zaledwie 9 miesięcy.
 • Agata Młynarska pomaga rozwódkom

  Agata Młynarska pomaga rozwódkom

  Agata Młynarska chce pomagać kobietom po rozwodach. W swoim nowym programie pokaże rozwódkom, jak ciekawie zmienić wygląd, a także na nowo zaaranżować wystrój mieszkania, aby zatrzeć wspomnienia po nieudanym związku. Gwiazda nie ukrywa, że sama ma bolesne wspomnienia związane z rozpadem małżeństwa, jest więc w stanie zrozumieć swoje bohaterki i pokazać im, jak znaleźć nową drogę w życiu.
 • Agata Młynarska pomoże rozwódkom

  Agata Młynarska pomoże rozwódkom

  Agata Młynarska będzie pomagać kobietom po rozwodzie. W nowym programie TVN Style przeprowadzi metamorfozy pań, które po rozstaniu z mężem czują, że znalazły się na życiowym zakręcie. Dziennikarka twierdzi, że doskonale rozumie te emocje, sama bywała bowiem w podobnej sytuacji. Gwiazda odczuwa również satysfakcję, że będzie mogła współtworzyć kanał, który do tej pory traktowała jako inspirującą konkurencję.
 • Agata Młynarska z nowym programem "Eks-tra zmiana”

  Agata Młynarska z nowym programem "Eks-tra zmiana”

  "Eks-tra zmiana" to nowy program, który poprowadzi Agata Młynarska. Metamorfozy rozwodników będziemy oglądać w TVN Style jesienią.
 • Agata Młynarska trafiła do szpitala!

  Agata Młynarska trafiła do szpitala!

  Agata Młynarska od kilku dni przebywa w szpitalu. Jej choroba dla lekarzy stanowi tajemnicę. Na co cierpi popularna dziennikarka?
 • Agata Młynarska w gorącej sesji

  Agata Młynarska w gorącej sesji

  Agata Młynarska pięknieje z wiekiem – o tym nie trzeba chyba przekonywać nikogo. Patrząc na najnowsze zdjęcia dziennikarki, trudno uwierzyć, że ma 53 lata.
 • Agata Młynarska: Polska młodzież tradycyjna w sprawach seksu

  Agata Młynarska: Polska młodzież tradycyjna w sprawach seksu

  Agata Młynarska jest zaskoczona dość konserwatywnym podejściem polskich nastolatków do kwestii inicjacji seksualnej. Podczas prowadzenia wideo czatu zauważyła, że większość jego uczestniczek decyzję o rozpoczęciu życia seksualnego podejmuje ze względu na łączące je z partnerem uczucie. Dziennikarka zaznacza, że wideo czaty internetowe to element strategii rozwojowej stacji TLC, zakładającej interaktywny kontakt z widzem.

Zdjęcia - Agata Młynarska (10)

Filmy - Agata Młynarska (34)