Agata Młynarska

Artykuły - Agata Młynarska (100)

 • Agata Młynarska krytykuje dyskusję o "modzie na brzydotę". Ze szpitala

  Agata Młynarska krytykuje dyskusję o "modzie na brzydotę". Ze szpitala

  Od kilku dni w mediach społecznościowych trwa debata wywołana słynnym już postem Agnieszki Kaczorowskiej. Teraz głos w tej sprawie zabrała też Agata Młynarska, która akurat leży w szpitalu. Nie opowiedziała się jednak po żadnej ze stron tego sporu, ale skrytykowała cały spór. Jej zdaniem ta narodowa dyskusja o "modzie na brzydotę" to "fabryka kurzu w podwórzu". Dziennikarka zaapelowała też, by zamiast tracić czas na zbędne dysputy, zrobić coś dobrego dla siebie lub innych.
 • Agata Młynarska przeprowadziła się z Walencji do Warszawy

  Agata Młynarska przeprowadziła się z Walencji do Warszawy

  Choć mieszkanie w Hiszpanii było spełnieniem jej marzeń, postanowiła jednak wrócić do Polski. Po ośmiu miesiącach spędzonych w Walencji Agata Młynarska znów zamieszkała w Warszawie.
 • Agata Młynarska została tiktokerką

  Agata Młynarska została tiktokerką

  Do tej pory była bardzo aktywna na Instagramie i Facebooku, a teraz, podążając za trendami, założyła konto na TikToku. Być może wkrótce umieści tam jakiś zabawny klip z udziałem swojego przyjaciela, Piotra Gąsowskiego, bo ten złożył niezapowiedzianą wizytę Agacie Młynarskiej w jej domu w hiszpańskim Alicante.
 • Agata Młynarska szczerze o chorobie. "Próbuje odebrać mi radość życia"

  Agata Młynarska szczerze o chorobie. "Próbuje odebrać mi radość życia"

  Agata Młynarska w niedawnym poście na Instagramie postanowiła opowiedzieć swoich problemach zdrowotnych. Stwierdziła, że choroba stara się odebrać jej radość życia. Schorzenie utrudnia jej wykonywanie codziennych czynności.
 • Wojciech Młynarski zmarł cztery lata temu. Agata Młynarska wspomina ojca

  Wojciech Młynarski zmarł cztery lata temu. Agata Młynarska wspomina ojca

  Agata Młynarska wspomniała na Instagramie swojego ojca. "Cudowny niezapomniany wielki człowiek i nieważne czy rok minął dzień miesiąc czy też lata" – napisała. 15 marca mijają cztery lata od śmierci wybitnego artysty.
 • Maria Koterbska nie żyje. Agata Młynarska wspomina słynną piosenkarkę

  Maria Koterbska nie żyje. Agata Młynarska wspomina słynną piosenkarkę

  W wieku 96 lat zmarła polska królowa swingu, Maria Koterbska. Agata Młynarska pożegnała piosenkarkę znaną z przebojów "Parasolki" czy "Serduszka puka w rytmie cha-cha", osobistym wpisem na Instagramie. Dziennikarka, której ojciec Wojciech Młynarski pisał dla Koterbskiej teksty piosenek, przyznaje, że ta artystka była dla niej po prostu "ciocią Marysią".
 • Tak Agata Młynarska z mężem świętowali ważną rocznicę

  Tak Agata Młynarska z mężem świętowali ważną rocznicę

  Już trzeci rok z rzędu Agata Młynarska i jej mąż, Przemysław Schmidt celebrują rocznicę poznania się w Walencji. Nie dość, że jest tam romantycznie, to jeszcze zakochani czują się tam bezpiecznie, gdyż jest tam najmniej zachorowań w całej Hiszpanii.
 • Agata Młynarska skrytykowała gust filmowy swojego męża

  Agata Młynarska skrytykowała gust filmowy swojego męża

  Znana dziennikarka w dniu 58. urodzin swojego męża Przemysława Schmidta opowiedziała na Instagramie o tym, za co go kocha. Przy okazji wyraziła zdziwienie, że tak wyjątkowy człowiek "ma słabość do filmów, w których leją się po mordach, strzelają albo latają smoki".
 • Agata Młynarska skrytykowała gust filmowy swojego męża

  Agata Młynarska skrytykowała gust filmowy swojego męża

  Znana dziennikarka w dniu 58. urodzin swojego męża Przemysława Schmidta opowiedziała na Instagramie o tym, za co go kocha. Przy okazji wyraziła zdziwienie, że tak wyjątkowy człowiek „ma słabość do filmów, w których leją się po mordach, strzelają albo latają smoki”.
 • Agata Młynarska pokazała grób ojca

  Agata Młynarska pokazała grób ojca

  W tym roku, z powodu pandemii koronawirusa i decyzji polskiego rządu, Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny, zmuszeni byliśmy obchodzić inaczej niż zazwyczaj. Nic dziwnego, że w sieci pojawiło bardzo dużo wspomnień dotyczących tych, którzy odeszli.

Zdjęcia - Agata Młynarska (15)

 • film.interia.pl
  Agata Młynarska: 30 lat w telewizji
 • film.interia.pl
  Agata Młynarska: 30 lat w telewizji
 • film.interia.pl
  Agata Młynarska: 30 lat w telewizji
 • film.interia.pl
  Agata Młynarska: 30 lat w telewizji
 • film.interia.pl
  Agata Młynarska: 30 lat w telewizji
 • film.interia.pl
  Agata Młynarska: 30 lat w telewizji

Filmy - Agata Młynarska (34)