Agata Młynarska

Artykuły - Agata Młynarska (132)

 • Agata Młynarska: Tylko widz ocenia naszą pracę

  Agata Młynarska: Tylko widz ocenia naszą pracę

  Agata Młynarska nie obawia się planowanych przez rząd Prawa i Sprawiedliwości zmian w mediach. Jej zdaniem ostateczna ocena zawsze należy do widza, dlatego ludzie mediów powinni się koncentrować wyłącznie na swojej własnej rzetelnej pracy.
 • Agata Młynarska: Planuję swoją przyszłość w mediach na kolejne 30 lat

  Agata Młynarska: Planuję swoją przyszłość w mediach na kolejne 30 lat

  Agata Młynarskamyśli o powrocie na wizję z autorskim programem. Na razie jednak skupia się na pracy dyrektora rozwoju TLC. Dziennikarka twierdzi, że przygotowanie polskiej oferty programowej stacji będzie dużym wyzwaniem, docenia jednak możliwości, jakie daje jej praca w międzynarodowym koncernie medialnym.
 • Agata Młynarska o dokumencie o jej ojcu

  Agata Młynarska o dokumencie o jej ojcu

  Największą siłą filmu "Młynarski. Piosenka finałowa" jest - zdaniem Agaty Młynarskiej - ostatni wywiad, jakiego udzielił jej ojciec. W obrazie Alicji Albrecht wypowiadają się również jego bliscy oraz przyjaciele, zawartych zostało też wiele nieznanych dotąd materiałów fotograficznych. Dziennikarka odczuwa wyjątkową satysfakcję, że przy filmie pracował jej syn, operator Tadeusz Kieniewicz.
 • Agata Młynarska: Dumna ze swojego wieku

  Agata Młynarska: Dumna ze swojego wieku

  Niedługo po 40. urodzinach usłyszała, że jest już za stara. Zamiast płakać, wzięła się do pracy nad sobą i nie dość, że wygląda bardzo atrakcyjnie, to znalazła wielką miłość.
 • Agata Młynarska: Zmiany są nieuchronne

  Agata Młynarska: Zmiany są nieuchronne

  Jak ubierają się Polacy? Czy zmiany są konieczne oraz jaki jest przepis na udany związek? "Jeśli jest rozmowa, porozumienie i wzajemny szacunek, to cała reszta sama się ułoży" - mówi Agata Młynarska, która prowadzi nowy program "Zmiana pełną parą".
 • "Zmiana pełną parą": Nowy program Agaty Młynarskiej

  "Zmiana pełną parą": Nowy program Agaty Młynarskiej

  Agata Młynarska wraca na antenę TLC z autorskim programem "Zmiana pełną parą". Wraz z zespołem swoich ekspertek: stylistką Moniką Jurczyk, wizażystką Katarzyną Sujką oraz stylistką fryzur i kolorystką Igą Chmielewską pomoże małżonkom, którzy wezmą udział w show, odkryć na nowo wielki potencjał, jaki drzemie w ich związkach.
 • Agata Młynarska, Katarzyna Zielińska i inne gwiazdy o świętach

  Agata Młynarska, Katarzyna Zielińska i inne gwiazdy o świętach

  Jak gwiazdy radzą sobie z natłokiem przedświątecznych obowiązków? Jakie mają sposoby na to, aby nadać magii przygotowaniom? Jak wspominają swoje święta? Nie tylko tego można dowiedzieć w telewizji TLC.
 • "Undressed Polska: randka w łóżku", czyli samotni Polacy przełamują schematy

  "Undressed Polska: randka w łóżku", czyli samotni Polacy przełamują schematy

  "Undressed Polska: randka w łóżku" nowy program telewizji TLC, w którym nieznajome osoby na pierwszą randkę idą do... łóżka. Jak na tę nową, telewizyjną produkcję zareagują widzowie?
 • Agata Młynarska ma już nową pracę!

  Agata Młynarska ma już nową pracę!

  Agata Młynarska została dyrektorem rozwoju kanału TLC (należącego do Discovery Networks) na polskim rynku. Popularna dziennikarka i producentka w czerwcu pożegnała się z Telewizją Polską.
 • Młynarska i Lis o nowym szefie TVP2

  Młynarska i Lis o nowym szefie TVP2

  "Powołanie go ma charakter głównie polityczny" - mówi Agata Młynarska. "Nominacji Marcina Wolskiego nie da się poważnie skomentować" - dodaje Hanna Lis. Od poniedziałku, 11 lipca, dyrektorem telewizyjnej Dwójki jest dziennikarz i satyryk Marcin Wolski.

Zdjęcia - Agata Młynarska (10)

Filmy - Agata Młynarska (27)