Agata Młynarska

Artykuły - Agata Młynarska (96)

 • Wojciech Młynarski zmarł cztery lata temu. Agata Młynarska wspomina ojca

  Wojciech Młynarski zmarł cztery lata temu. Agata Młynarska wspomina ojca

  Agata Młynarska wspomniała na Instagramie swojego ojca. "Cudowny niezapomniany wielki człowiek i nieważne czy rok minął dzień miesiąc czy też lata" – napisała. 15 marca mijają cztery lata od śmierci wybitnego artysty.
 • Maria Koterbska nie żyje. Agata Młynarska wspomina słynną piosenkarkę

  Maria Koterbska nie żyje. Agata Młynarska wspomina słynną piosenkarkę

  W wieku 96 lat zmarła polska królowa swingu, Maria Koterbska. Agata Młynarska pożegnała piosenkarkę znaną z przebojów "Parasolki" czy "Serduszka puka w rytmie cha-cha", osobistym wpisem na Instagramie. Dziennikarka, której ojciec Wojciech Młynarski pisał dla Koterbskiej teksty piosenek, przyznaje, że ta artystka była dla niej po prostu "ciocią Marysią".
 • Tak Agata Młynarska z mężem świętowali ważną rocznicę

  Tak Agata Młynarska z mężem świętowali ważną rocznicę

  Już trzeci rok z rzędu Agata Młynarska i jej mąż, Przemysław Schmidt celebrują rocznicę poznania się w Walencji. Nie dość, że jest tam romantycznie, to jeszcze zakochani czują się tam bezpiecznie, gdyż jest tam najmniej zachorowań w całej Hiszpanii.
 • Agata Młynarska skrytykowała gust filmowy swojego męża

  Agata Młynarska skrytykowała gust filmowy swojego męża

  Znana dziennikarka w dniu 58. urodzin swojego męża Przemysława Schmidta opowiedziała na Instagramie o tym, za co go kocha. Przy okazji wyraziła zdziwienie, że tak wyjątkowy człowiek "ma słabość do filmów, w których leją się po mordach, strzelają albo latają smoki".
 • Agata Młynarska skrytykowała gust filmowy swojego męża

  Agata Młynarska skrytykowała gust filmowy swojego męża

  Znana dziennikarka w dniu 58. urodzin swojego męża Przemysława Schmidta opowiedziała na Instagramie o tym, za co go kocha. Przy okazji wyraziła zdziwienie, że tak wyjątkowy człowiek „ma słabość do filmów, w których leją się po mordach, strzelają albo latają smoki”.
 • Agata Młynarska pokazała grób ojca

  Agata Młynarska pokazała grób ojca

  W tym roku, z powodu pandemii koronawirusa i decyzji polskiego rządu, Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny, zmuszeni byliśmy obchodzić inaczej niż zazwyczaj. Nic dziwnego, że w sieci pojawiło bardzo dużo wspomnień dotyczących tych, którzy odeszli.
 • Agata Młynarska: Miłość znajdzie cię sama

  Agata Młynarska: Miłość znajdzie cię sama

  Dociekliwa, współczująca, świetny słuchacz - Agata Młynarska wiele w życiu przeszła, dlatego doskonale rozumie inne kobiety i ich problemy. W swoim nowym programie dziennikarka nie boi się poruszać tematów trudnych, kobiecych tabu. Sama nieustraszona podróżniczka, która nie znosi zamknięcia, dlatego zaś zamiast spędzać wakacje w domu, wraz z mężem wybrała się w podróż po Europie.
 • Agata Młynarska debiutuje z programem "Kobiety bez tabu"

  Agata Młynarska debiutuje z programem "Kobiety bez tabu"

  Jak wygląda życie intymne kobiet? Z jakimi problemami się mierzą? Jak poradzić sobie z bolesnym rozstaniem? Dlaczego niektóre nie planują macierzyństwa, a inne decydują się na nie w późnym wieku? Jaki jest współczesny facet? Co prowadzi do zdrady? W nowym programie "Kobiety bez tabu" Agata Młynarska poruszy kwestie, które są bliskie każdej kobiecie.
 • Agata Młynarska dostała nowy program

  Agata Młynarska dostała nowy program

  ​Agata Młynarska i Kinga Zawodnik poprowadzą nowe programy w TVN Style. Obie prezenterki nie chcą zdradzić zbyt wielu szczegółów. Wiadomo jednak, że jeden z programów najpierw będzie emitowany w Internecie.
 • Agata Młynarska: Nie przywiązuję wielkiej wagi do jubileuszy

  Agata Młynarska: Nie przywiązuję wielkiej wagi do jubileuszy

  Pomysłowa i otwarta dziennikarka. Profesjonalistka, która nie boi się wyzwań. Prywatnie spełniona mama i babcia. W tym roku Agata Młynarska obchodzi dwa ważne jubileusze: 30-lecie pracy zawodowej oraz 55. urodziny.

Zdjęcia - Agata Młynarska (15)

 • film.interia.pl
  Agata Młynarska: 30 lat w telewizji
 • film.interia.pl
  Agata Młynarska: 30 lat w telewizji
 • film.interia.pl
  Agata Młynarska: 30 lat w telewizji
 • film.interia.pl
  Agata Młynarska: 30 lat w telewizji
 • film.interia.pl
  Agata Młynarska: 30 lat w telewizji
 • film.interia.pl
  Agata Młynarska: 30 lat w telewizji

Filmy - Agata Młynarska (34)