Agata Kulesza

Artykuły - Agata Kulesza (178)

 • Agata Kulesza: Kamera ma nieżyczliwe oko

  Agata Kulesza: Kamera ma nieżyczliwe oko

  Ma dystans do swojego wyglądu, kariery i nagród. Gra w filmach i serialach od 25 lat, ale propozycje ciekawych ról posypały się, gdy była tuż przed czterdziestką. Teraz możemy ją oglądać w serialu "Ultraviolet" i dramacie "Pewnego razu w listopadzie" .
 • Agata Kulesza: Nie możemy się już dzielić

  Agata Kulesza: Nie możemy się już dzielić

  Dziesięć lat temu Agata Kulesza zastanawiała się nad zmianą zawodu. I wtedy dostała propozycję występu w "Tańcu z gwiazdami". Wygrana dodała jej skrzydeł! Dzisiaj ma na koncie wiele prestiżowych nagród. Niebawem będziemy mogli ją oglądać w serialu "Ultraviolet" na antenie AXN.
 • Agata Kulesza zmieniła fryzurę

  Agata Kulesza zmieniła fryzurę

  Kariera Agaty Kuleszy nabrała tempa kilka lat temu i od tej pory rozwija się znakomicie. Aktorka zachwyciła widzów i krytyków rolą Wandy Gruz w oscarowej „Idzie” w reż. Pawła Pawlikowskiego.
 • Hey i "2015": Agata Kulesza i Marcin Dorociński w rolach głównych

  Hey i "2015": Agata Kulesza i Marcin Dorociński w rolach głównych

  Mający na koncie wspólny występ w filmie "Róża" Wojciecha Smarzowskiego aktorzy Agata Kulesza i Marcin Dorociński zagrali w najnowszym teledysku grupy Hey - "2015".
 • Agata Kulesza: Wiem, jak wyglądam

  Agata Kulesza: Wiem, jak wyglądam

  Jej serialowa Maria z "rodzinki.pl" czeka na narodziny swojego pierwszego dziecka. - Nie wiem, co będzie dalej z moją bohaterką - przyznaje Agata Kulesza. W rozmowie z "Tele Tygodniem" aktorka opowiada o roli w filmie "Niewinne" i kolejnych zawodowych planach.
 • Gabriela Muskała i Agata Kulesza: Moja wredna, ukochana siostra

  Gabriela Muskała i Agata Kulesza: Moja wredna, ukochana siostra

  - "Moje córki krowy" to film, który opowiada o ludzkich sprawach w bardzo szczery sposób - mówi Agata Kulesza. - W tym filmie prócz łez i śmiechu jest światło - nadzieja, że siostry kłócące się przez całe życie po śmierci rodziców będą potrafiły się do siebie zbliżyć - dopowiada Gabriela Muskała.
 • Anne Fontaine: Agata Kulesza jest jak kameleon

  Anne Fontaine: Agata Kulesza jest jak kameleon

  Anne Fontaine, reżyserka pamiętnych obrazów "Coco Chanel" i "Dziewczyny z Monaco", była gościem specjalnym 13. edycji festiwalu Tofifest. W Toruniu pojawiła się, by przedstawić genezę i szczegóły najnowszego, zrealizowanego w całości w Polsce obrazu "Agnus Dei".
 • Agata Kulesza niczym Lisa Kudrow

  Agata Kulesza niczym Lisa Kudrow

  "Web Therapy" to pierwsza polska komedia internetowa. Serial oparty jest na amerykańskiej wersji. Za oceanem główną bohaterkę grała Lisa Kudrow, u nas wcieli się w nią Agata Kulesza. "Mając taką obsadę, stworzyliśmy ciekawą produkcję" - mówi reżyser Wojciech Kalarus.

Zdjęcia - Agata Kulesza (328)

 • film.interia.pl
  Orły 2017: Laureaci
 • film.interia.pl
  "Szczęście świata": Gwiazdy na premierze
 • film.interia.pl
  Agata Kulesza: Róża, Ida, Carmen
 • film.interia.pl
  Agata Kulesza: Róża, Ida, Carmen
 • film.interia.pl
  Agata Kulesza: Róża, Ida, Carmen
 • film.interia.pl
  Agata Kulesza: Róża, Ida, Carmen

Filmy - Agata Kulesza (17)

 • "Niewinne": Agata Kulesza bez makijażu [EPK]

 • "Web Therapy": Agata Kulesza psychoterapeutką

  Jesienią w player.pl pojawi się nowy serial komediowy wyprodukowany specjalnie dla tego serwisu – „Web Therapy”. To pierwszy internetowy serial z Agatą Kuleszą w roli głównej! Gwiazda kina, teatru i telewizji wciela się w nim w zupełnie nową rolę – jako psychoterapeutka, doktor Lucyna Kole-Bojarska, poprowadzi terapię swoich pacjentów online.
 • Tomasz Schuchardt: Agata Kulesza jest charakterna, ale przesympatyczna

  Agata Kulesza jest charakterna, ale to zależy od ludzi, z którymi przebywa – mówi Tomasz Schuchardt. Z odtwórczynią głównej roli w filmie „Ida” aktor spotkał się na deskach Teatru Ateneum, gdzie oboje grają w spektaklu „Mary Stuart”. Schuchardt twierdzi, że Kulesza jest przesympatyczną osobą, i bardzo lubi spędzać z nią czas.
 • Karolina Gruszka uwodzi Agatę Kuleszę?

  Karolina Gruszka zagrała jedną z głównych ról w komedii „Pani z przedszkola” w reżyserii Marcina Krzyształowicza, która zadebiutuje w kinach 25 grudnia. Aktorka wciela się w przedszkolankę, która wywraca życie znudzonego małżeństwa do góry nogami, nawiązując romans z mamą jednego z uczniów. W tę rolę wciela się Agata Kulesza. Akcja „Pani z przedszkola” jest osadzona w latach 70. i koncentruje się wokół losów małżeństwa (Agata Kulesza i Adam Woronowicz), którego związek przechodzi kryzys. Spotkanie z przedszkolanką (Karolina Gruszka) ich syna znacząco wpłynie na relacje między małżonkami. – Pracując nad tym filmem, zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że momentami jest on nieoczywisty, przez co może wprowadzać dwuznaczność i nieść w sobie pewną tajemnicę. To nie jest tak, że postawiliśmy sobie takie zadanie, że ona będzie wszystkich uwodzić. Zależało nam na tym, by moja bohaterka roztaczała wokół siebie pewną aurę – mówi Karolina Gruszka.