Agata Kulesza

Artykuły - Agata Kulesza (100)

 • Agata Kulesza: Trzy nominacje do Orłów

  Agata Kulesza: Trzy nominacje do Orłów

  W czwartek poznaliśmy nominowanych do Polskich Nagród Filmowych. Tegoroczną edycję Orłów zdominować może Agata Kulesza. W kategorii "najlepsza główna rola kobieca" utytułowana aktorka otrzymała aż... dwie nominacje - za role w filmach "Śniegu już nigdy nie będzie" i "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Kulesza może również otrzymać Orła w kategorii "najlepsza drugoplanowa rola kobieca" za występ w obrazie "Sala samobójców. Hejter". Jest pierwszą aktorką w historii, która w jednym roku otrzymała aż trzy nominacje do Orłów.
 • Agata Kulesza: Przyjaciółka Katarzyny Nosowskiej

  Agata Kulesza: Przyjaciółka Katarzyny Nosowskiej

  Przyjaźnie w show-biznesie to rzadkie zjawisko, zwłaszcza takie, które trwają od wczesnego dzieciństwa. A taka właśnie relacja łączy Katarzynę Nosowską i Agatę Kuleszę, które znają się grubo ponad 40 lat. Obie pochodzą ze Szczecina i razem dorastały - chodziły do tej samej podstawówki i tego samego liceum. Ich znajomość przetrwała próbę czasu - mają ze sobą stały kontakt i towarzyszą sobie w ważnych momentach swojego życia. Teraz wokalistka wyjawiła ciekawy fakt z przeszłości.
 • Wrażliwość na wierzchu - rozmowa z Agatą Kuleszą

  Wrażliwość na wierzchu - rozmowa z Agatą Kuleszą

  - Jeśli mam swoje zdanie, coś czuję, robię to, choćbym miała popełnić błąd - mówi Agata Kulesza Jackowi Wakarowi w książce "Zawód: aktor". - Nie powinno się zawsze słuchać starszych aktorów, bo lepiej wiedzą - przekonuje aktorka znana z tego, że nie boi się nawet najtrudniejszych zawodowych wyzwań.
 • Agata Kulesza: Aktorska dysfunkcja

  Agata Kulesza: Aktorska dysfunkcja

  "Jestem pozbawiona zazdrości zawodowej" - wyznała Agata Kulesza w rozmowie z Alicją Myśliwiec w programie "2020. Plan", realizowanym w ramach 13. Mastercard OFF Camera. Aktorka zdradziła przy okazji, nad czym obecnie pracuje. "Rozpoczęłam już zdjęcia do filmu Wojtka Smarzowskiego" - wyznała.
 • Agata Kulesza wróży wielką karierę młodemu aktorowi

  Agata Kulesza wróży wielką karierę młodemu aktorowi

  Nadchodzi czas Macieja Musiałowskiego. Utalentowany aktor zagrał główną rolę w filmie Jana Komasy „Sala samobójców. Hejter”, można go też oglądać w serialu TVN „Kod genetyczny”, a na premierę czeka już kolejny film z jego udziałem: „Polot”.
 • "Pułapka": Serial dla inteligentnych widzów

  "Pułapka": Serial dla inteligentnych widzów

  Mimo że początkowo produkcja TVN miała być wyłącznie sześcioodcinkowym miniserialem, to wysoka oglądalność i dobre przyjęcie przez widzów przekonało twórców, aby przedłużyć „Pułapkę” na kolejny sezon. W drugiej serii są aktorzy dobrze znani z pierwszej odsłony, ale pojawi się także kilka nowych nazwisk.
 • Roksana Węgiel, Agata Kulesza i Kuba Wojewódzki: Oscar spotyka Eurowizję Junior

  Roksana Węgiel, Agata Kulesza i Kuba Wojewódzki: Oscar spotyka Eurowizję Junior

  We wtorek (10 września) na kanapie u Kuby Wojewódzkiego pojawią się 14-letnia wokalistka Roksana Węgiel i aktorka Agata Kulesza. "Liga mistrzyń" - tak dziennikarz podpisał selfie ze swoimi gośćmi.
 • Agata Kulesza w programie "Demakijaż" Krzysztofa Ibisza

  Agata Kulesza w programie "Demakijaż" Krzysztofa Ibisza

  Gościem najbliższego odcinka programu "Demakijaż" Krzysztofa Ibisza będzie Agata Kulesza - wybitna aktorka, znana m.in. z filmów "Róża", "Zimna wojna", "Moje córki krowy" czy z nagrodzonej Oscarem "Idy".
 • Agata Kulesza i Joanna Kulig w projekcie "Fogg – Pieśniarz Warszawy"

  Agata Kulesza i Joanna Kulig w projekcie "Fogg – Pieśniarz Warszawy"

  W piątek, 27 lipca, premierę będzie miała płyta "Fogg – pieśniarz Warszawy", na której znajdzie się 14 piosenek Mieczysława Fogga w wykonaniu zespołu Młynarski-Masecki Jazz Camerata Varsoviensis. Gościnnie na płycie pojawią się m.in. Joanna Kulig i Agata Kulesza.

Zdjęcia - Agata Kulesza (164)

 • film.interia.pl
  Orły 2017: Laureaci
 • film.interia.pl
  "Szczęście świata": Gwiazdy na premierze
 • film.interia.pl
  Agata Kulesza: Róża, Ida, Carmen
 • film.interia.pl
  Agata Kulesza: Róża, Ida, Carmen
 • film.interia.pl
  Agata Kulesza: Róża, Ida, Carmen
 • film.interia.pl
  Agata Kulesza: Róża, Ida, Carmen

Filmy - Agata Kulesza (18)

 • Demakijaż - Agata Kulesza cz.II

  Gościem Krzysztofa Ibisza jest niezwykła polska aktorka, trzykrotna laureatka Orła za pierwszoplanowe role w filmach "Róża" i "Ida" oraz za drugoplanową w filmie "Jestem mordercą". Co ciekawego opowiedziała?
 • "Demakijaż": Agata Kulesza

  Na kanapach w salonie "Demakijażu" Krzysztof Ibisz gości tym razem wielką Agatę Kuleszę, wybitną aktorkę, zwyciężczynię "Tańca z gwiazdami", znaną m.in. z nagrodzonej Oscarem "Idy". Kulesza w szczerej rozmowie zdradza kulisy oscarowej gali, swojej przyjaźni z Katarzyną Nosowską, wyznaje, dlaczego przyjęła zaproszenie do talent-show i jak wiele później zmieniło się w jej życiu. Magnetyzująca aktorka i wspaniały człowiek.
 • "Niewinne": Agata Kulesza bez makijażu [EPK]

 • "Web Therapy": Agata Kulesza psychoterapeutką

  Jesienią w player.pl pojawi się nowy serial komediowy wyprodukowany specjalnie dla tego serwisu – „Web Therapy”. To pierwszy internetowy serial z Agatą Kuleszą w roli głównej! Gwiazda kina, teatru i telewizji wciela się w nim w zupełnie nową rolę – jako psychoterapeutka, doktor Lucyna Kole-Bojarska, poprowadzi terapię swoich pacjentów online.