Film - afera

Synonimy:
afear, afery
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Afera (15)

 • Nowy program dziennikarza

  Nowy program dziennikarza

  W styczniu na antenie informacyjnego kanału telewizyjnego TVN24 zadebiutuje nowy program "Ciąg dalszy nastąpił", w którym Tomasz Sianecki, dziennikarz znany m.in. ze "Szkła kontaktowego", wcieli się w rolę detektywa. Weźmie pod lupę różne historie, afery i ciekawostki sprzed lat.
 • Weteran kina zagra... kobietę

  Weteran kina zagra... kobietę

  Podczas gdy francuskie media rozpisują się na temat porozumienia zawartego w rodzinie dziedziczki L'Oreala Lilianne Bettencourt, Edouard Baer przygotowuje filmową adaptację afery, która przez ostatnie miesiące nie schodziła z pierwszych stron gazet. W rolę sędziwej Bettencourt wcieli się weteran francuskiego kina - Jean Rochefort.
 • Afera Bettencourt w kinie

  Afera Bettencourt w kinie

  Francuski producent Thomas Langmann przygotowuje filmową adaptację afery Bettencourt, która od kilku tygodni trzęsie Francją. Jak inaczej zatytułować historię bogatej dziedziczki L'Oréala, jeśli nie "Parce que je le vaux bien" ("Bo jestem tego warta")?
 • Gejowska afera z Cejrowskim?

  Gejowska afera z Cejrowskim?

  Gdy tylko gruchnęła wiadomość o tym, że kontrowersyjny dziennikarz znika z wizji w TVN Style, pojawiły się komentarze, że TVN pozbywa się go po aferze z gejami, których, jak stwierdził Cejrowski, należy ich tępić, bo "budzą obrzydzenie". TVN stanowczo temu zaprzecza.
 • Afera z udziałem Brosnana

  Afera z udziałem Brosnana

  Pierce Brosnan opowiedział w niedawnym wywiadzie o przygotowaniach do produkcji drugiej części filmu "Afera Thomasa Crowna", którą wyreżyseruje Paul Verhoeven ("Nagi instynkt").
 • "Zagubieni": Kolejna afera

  "Zagubieni": Kolejna afera

  Znany z serialu "Zagubieni" Daniel Dae Kim stał się kolejną gwiazdą przyłapaną na prowadzeniu auta pod wpływem alkoholu.
 • Afery z napisami ciąg dalszy

  Afery z napisami ciąg dalszy

  Jak zapobiec powtórce akcji policji wymierzonej w Napisy.org? Wystarczy stworzyć "rodzinne zasoby", do których dostęp będą mięli wyłącznie zarejestrowani, teoretycznie znający się nawzajem użytkownicy.
 • Stahl i Christensen: Bankowa afera

  Stahl i Christensen: Bankowa afera

  Młode hollywoodzkie gwiazdy Nick Stahl ("Terminator 3: Bunt maszyn") i Erika Christensen ("Wielbicielka") zagrają główne role w niezależnej produkcji "How to Rob a Bank". Film będzie reżyserskim debiutem znanego twórcy teledysków Andrew Jenkinsa.
 • Paltrow w filmie o Watergate

  Paltrow w filmie o Watergate

  Gwyneth Paltrow ("Sylvia", "Sky Kapitan i świat jutra") zagra w filmie dotyczącym afery Watergate. Obraz jest adaptacją sztuki Johna Jetera "Dirty Tricks". Meryl Streep ("Godziny", "Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń") i Annette Bening ( "Marsjanie atakują!", "American Beauty") uzupełnią obsadę filmu - donosi "Variety".
 • Kolejna afera Brosnana

  Kolejna afera Brosnana

  Pierce Brosnan ("Śmierć nadejdzie jutro", "Pozew o miłość") ponownie wcieli się w Thomasa Crowna, którego zagrał w filmie z 1999 roku "Afera Thomasa Crowna". Sequel, zatytułowany "The Topkapi Affair", powstanie w wytwórni MGM.