mobtech - afera

Synonimy:
afear, afery
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Afera (7)

 • Afera szpiegowska w Deutsche Telekom

  Afera szpiegowska w Deutsche Telekom

  Prokuratura w Bonn aresztowała byłego szefa komórki bezpieczeństwa w koncernie telekomunikacyjnym Deutsche Telekom w związku ze śledztwem w sprawie szpiegowania kontaktów menadżerów i dziennikarzy.
 • "Szpiegowska" afera w Deutsche Telekom

  "Szpiegowska" afera w Deutsche Telekom

  Dziennik "Financial Times Deutschland" informuje, że największy niemiecki koncern telekomunikacyjny Deutsche Telekom już w 2000 roku miał szpiegować za pomocą kamer i detektywów jednego z dziennikarzy tej gazety.
 • Afera korupcyjna w Siemensie

  Afera korupcyjna w Siemensie

  Wynajęta przez koncern Siemens amerykańska kancelaria prawnicza znalazła dowody korupcji w niemal wszystkich pionach spółki w kilku krajach - poinformował Siemens w komunikacie.
 • Afera podsłuchowa trwa

  AT&T zostało pozwane do sądu za nielegalną kooperację z Narodową Agencją Bezpieczeństwa (NSA) w głośnej sprawie podsłuchu Amerykanów.
 • Komentarz do "afery prefiksowej"

  A ja będę się łączył przez 1033. Wszyscy krzyczą na tepsę ile wlezie, na pewno mają rację, ale chciałbym zwrócić uwagę na nieco inną kwestię. Mamy "wolność" w połączeniach międzystrefowych, nie chce dochodzić do tego co jest dobre dla państwa, czy ludzi, chodzi mi tylko o odrobinę sprawiedliwości.
 • BSK: Afera z "Halo Śląski"

  Bankowość przez komórke nie zawsze jest bezpieczny, o czym świadczy wykryta przez wrocławskich dziennikarzy afera w Banku Śląskim. Informacja mówi, że przez pół roku niepowołane osoby mogły dostać się do prywatnych kont w tym banku za pośrednictwem telefonicznej usługi "Halo Śląski". Bank na razie nie skomentował tej informacji.
 • Afera z happy endem

  Minister Łączności wydał firmie Netia Telekom Mazowsze koncesję na tworzenie sieci i świadczenie usług telekomunikacyjnych w Warszawie. W ten sposób zakończyła się walka o lukratywny warszawski rynek telefoniczny i związana z nim "koncesyjna afera", o ktorej pisaliśmy już wcześniej w następujacych informacjach: