InteriaTV - afera

Synonimy:
afear, afery
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Afera (12)

 • Gigantyczna afera "Cambridge Analytica Files".

  Gigantyczna afera "Cambridge Analytica Files".
 • Brejza (PO) o aferze SKOK i powiązaniach z nią polityków PiS (TV Interia)

  Brejza (PO) o aferze SKOK i powiązaniach z nią polityków PiS (TV Interia).
 • Donald Trump próbował wpływać na śledztwo FBI?

  W lutym prezydent Donald Trump poprosił ówczesnego szefa FBI Jamesa Comeya o zamknięcie dochodzenia w sprawie kontaktów byłego doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego Michaela Flynna z przedstawicielami Rosji - poinformował we wtorek dziennik "New York Times". "Mam nadzieję, że da pan sobie z tym spokój" - miał powiedzieć Donald Trump do Jamesa Comeya. "NYT" powołuje się na notatkę Comeya ze spotkania z Trumpem.
 • Po aferze z PFRON pracodawcy obawiają się kontroli

  Zatrudniający osoby niepełnosprawne przedsiębiorcy obawiają się, że z powodu głośnej afery dotyczącej przypuszczalnego wyprowadzenia 13 mln zł z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych wzrośnie liczba kontroli. Apelują o to, by nie uogólniać tej sytuacji i nie odnosić jej do innych firm. Podkreślają, że systemu nie da się zabezpieczyć przed potencjalnymi oszustami za pomocą takich postępowań kontrolnych. – Jedna duża, nagłośniona medialnie afera dotycząca wyprowadzenia dużej kwoty z PFRON może wpłynąć negatywnie na pozostałych pracodawców, którzy taką pomoc uzyskują – przekonuje Mateusz Brząkowski, radca prawny Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych (POPON). – Większość pracodawców jest uczciwa. Obawiają się jednak, że z powodu negatywnych doniesień medialnych po raz kolejny zostaną zwiększone obowiązki kontrolne.
 • Bielecki: Dziewice orleańskie! Każdy nagrany przy kielichu będzie miał problem

  - Jesteśmy w warunkach najgorszego kryzysu od 70 lat. Państwo nie może przyglądać się bezczynnie. Sienkiewicz - młody minister, pyta szefa NBP, co będzie, jeśli sytuacja będzie się pogarszać. Profesor Belka tłumaczy mu, jakie jest pole manewru. Sienkiewicz jest młodym ministrem, któremu wydaje się, że rozumie mechanizmy gospodarcze. Belka robił mu wykład. Taka jest ta kuchnia - tłumaczy treść opublikowanych przez tygodnik "Wprost" nagrań, doradca premiera Jan Krzysztof Bielecki w Kontrwywiadzie RMF FM. - Może ja też jestem nagrany. Może pan też jest nagrany… Przy rozmowie przy kielichu, nagrany, każdy będzie miał problem. Jak słyszę te dziewice orleańskie, które mówią, że zrobiłyby inaczej, to chciałbym posłuchać, jak oni mówią o oponentach - tłumaczy pytany o niewyrafinowane słownictwo podczas rozmowy szefa MSW i NBP.
 • Brudziński: PiS ukarze pijących

  Za kołnierz nie wylewam. Byłbym zakłamanym i załganym, gdybym powiedział, że alkoholu nie piję. Ale od dziś każdy z posłów PiS, który, pełniąc obowiązki, nadużyje alkoholu, może być pewien, że na naszych listach wyborczych się nie znajdzie. Wczoraj kierownictwo PiS podjęło taką uchwałę - ujawnia Joachim Brudziński w Kontrwywiadzie RMF FM. - Hofman jest dobrym rzecznikiem PiS. Konsekwencje swojego zachowania już poniósł - odpowiada, pytany, czy Adam Hofman zostanie ukarany za swoje zachowanie na Podkarpaciu.
 • Magda Gessler kontra właściciele hotelu pod Słupskiem

  Magda Gessler po swoim pobycie w hotelu Dolina Charlotty pod Słupskiem nie zostawiła suchej nitki na jego pracownikach. Obsługa twierdzi natomiast, że to słynna restauratorka zachowała się skandalicznie: obrażała ludzi, stroiła fochy i... próbowała wyjechać bez płacenia! Gdzie leży prawda? Swoją wersję wydarzeń przedstawiają obie strony sporu.
 • Co teraz robi Michał Figurski?

  Michał Figurski opowiedział w "Dzień Dobry TVN" o tym, jak obecnie wygląda jego życie zawodowe. Dziennikarz ustosunkował się też do swoich żartów dotyczących Ukrainek i wyjaśnił, jak przeinacza się jego słowa (Dzień Dobry TVN/x-news).
 • Gowin: Afera Amber Gold zabolała Tuska

  Za tą aferą stoi świat przestępczy. Cześć postkomunistycznego biznesu mogła chcieć wysadzić z siodła Donalda Tuska - tak o aferze Amber Gold mówił w Kontrwywiadzie RMF FM minister sprawiedliwości Jarosław Gowin.
 • Waldemara Pawlaka sposób na parabanki

  Wicepremier Waldemar Pawlak, na przykładzie paczki papierosów, wyjaśnił, w jaki sposób można ostrzec klientów przed ryzykownymi inwestycjami. - Jeżeli spojrzymy na tego typu rozwiązanie, to na koszt producenta mamy informację o tym, że jest to szkodliwe - tłumaczył (TVN24/x-news).