Adrien Brody

Synonimy:
Brody Adrien,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Adrien Brody (28)

 • Adrien Brody dołączył do obsady "Sukcesji"

  Adrien Brody dołączył do obsady "Sukcesji"

  Wydłuża się lista gwiazd, które wystąpią w trzeciej serii popularnego serialu HBO "Sukcesja". Wcześniej informowano, że do obsady serialu dołączył Alexander Skarsgard ("Czysta krew", "Wielkie kłamstewka"). Teraz portal "Variety" donosi, że w nowym sezonie zobaczymy również Adriena Brody'ego, laureata Oscara za rolę w filmie "Pianista" Romana Polańskiego.
 • Adrien Brody w serialu na podstawie Stephena Kinga

  Adrien Brody w serialu na podstawie Stephena Kinga

  Adrien Brody, któremu sławę przyniosła nagrodzona Oscarem rola Władysława Szpilmana w filmie Romana Polańskiego "Pianista", wystąpi w głównej roli w serialu na motywach opowiadania "Dola Jerusalem". Produkcją zajmie się amerykańska stacja kablowa Epix.
 • Najbardziej zaskakujące momenty oscarowych ceremonii

  Najbardziej zaskakujące momenty oscarowych ceremonii

  W nocy z 28 na 29 lutego odbędzie się 88. ceremonia rozdania Oscarów. Uroczyste gale obfitowały zawsze w chwile zabawne i wzruszające, nie brakowało także wpadek i niespodzianek. Oto 10 najbardziej zaskakujących momentów z oscarowych ceremonii ostatnich 15 lat.
 • Męskie kapelusze. Do czego założyć?

  Męskie kapelusze. Do czego założyć?

  Kim byliby Humphrey Bogart, czy Jan Machulski bez charakterystycznych kapeluszy? To one tworzyły cały klimat postaci, które grali. Dziś kapelusze wracają do łask, ale panuje opinia, że wyglądają mało męsko.
 • Biało-czerwoni w fabryce snów

  Nie zawsze o tym mówią, nie zawsze się do tego przyznają, czy w jakiś ostentacyjny sposób to podkreślają. Nie zawsze nawet o tym wiedzą. Ale nie da się ukryć, że wiele gwiazd światowego formatu, które codziennie podziwiamy w hollywoodzkich produkcjach czy na scenie, ma polskie korzenie.
 • Brody: Jadł robaki, spał na mrozie

  Brody: Jadł robaki, spał na mrozie

  Laureat Oscara - Adrien Brody - poświęcił się dla sztuki na planie nowego filmu "Wrecked". Aktor spędził mroźną noc bez dachu nad głową i odżywiał się robakami i jagodami, aby jak najlepiej przygotować się do roli mężczyzny, który po wypadku samochodowym musi samotnie przeżyć w dziczy.
 • Brody spadkobiercą Schwarzeneggera

  Brody spadkobiercą Schwarzeneggera

  Kiedy Adrien Brody przeczytał w internecie, że film "Istota" - nowy horror z jego udziałem - nie trafił do kinowej publiczności, doznał szoku. Z artykułu wynikało, że obraz wzbudzał w widzach śmiech...
 • Brody w nowym filmie Allena

  Brody w nowym filmie Allena

  Adrien Brody dołączył do gwiazdorskiej obsady nowego filmu Woody'ego Allena "Midnight in Paris", do którego zdjęcia rozpoczną się jeszcze tego lata.
 • Adrien Brody w "Predatorze"

  Adrien Brody w "Predatorze"

  Wielkim zaskoczeniem jest wiadomość o zaangażowaniu Adriena Brody'ego jako odtwórcę głównej roli w najnowszej produkcji Roberta Rodriguez'a "Predators". Laureat Oscara za "Pianistę" kojarzony był dotąd raczej z subtelnym kinem artystycznym, a nie krwawymi filmami akcji.

Filmy - Adrien Brody (2)

 • "Grand Budapest Hotel"

  Dozorca słynnego hotelu zawiera znajomość z młodym pracownikiem, który zostaje jego zaufanym protegowanym.
 • "Reset"

  Mężczyzna (Adrien Brody) budzi się we wraku samochodu w bezkresnej kanadyjskiej puszczy. Jest ranny; nie pamięta, kim jest, ani co zrobił. Wkrótce odkrywa z tyłu samochodu zwłoki mężczyzny...