Adrian Zandberg

Artykuły - Adrian Zandberg (7)

 • Adrian Zandberg z hot dogiem na Orlenie. Fala komentarzy na Twitterze

  Adrian Zandberg z hot dogiem na Orlenie. Fala komentarzy na Twitterze

  Krótki wpis Adriana Zandberga ze zdjęciem ze stacji Orlenu wywołał falę komentarzy na Twitterze. Głos zabrali m.in. przewodniczący PO Borys Budka i szef klubu KO Cezary Tomczyk.
 • Partia Razem wzywa Morawieckiego do sprzedaży posiadanych akcji BZ WBK

  Partia Razem wzywa Morawieckiego do sprzedaży posiadanych akcji BZ WBK

  - Partia Razem zaapelowała w poniedziałek do desygnowanego na premiera Mateusza Morawieckiego o zbycie posiadanych przez niego akcji Banku Zachodniego WBK. To olbrzymi konflikt interesów - uważa Adrian Zandberg z zarządu krajowego ugrupowania.
 • Zandberg: Polska jest dla wszystkich

  Zandberg: Polska jest dla wszystkich

  "Jest naturalne, że będziemy się w Polsce różnić. Będzie lewicowe Razem, odwołujące się do tradycji PPS, będą konserwatyści, prawica, będą liberałowie. Demokracja to wielka wartość, bo dzięki niej te różnice nie prowadzą do przelewu krwi" - mówi w rozmowie z Interią Adrian Zandberg. "11 listopada wychodzimy na ulicę pokazać, że nie ma naszej zgody na nacjonalizm. Razem nie zgadza się na zawłaszczenie patriotyzmu przez zakapturzonych osiłków z racami i na terroryzowanie mieszkańców Warszawy" - podkreśla lider Partii Razem.
 • ​Adrian Zandberg: PiS nie chce podnieść podatków najbogatszym

  ​Adrian Zandberg: PiS nie chce podnieść podatków najbogatszym

  "PiS sądzi, że jednym zasiłkiem odfajkował budowę państwa opiekuńczego" - uważa Adrian Zandberg z partii Razem.
 • Adrian Zandberg: Część diagnoz Kaczyńskiego jest prawdziwa

  Adrian Zandberg: Część diagnoz Kaczyńskiego jest prawdziwa

  "​Część diagnoz Jarosława Kaczyńskiego to są diagnozy, które są prawdziwe. To trzeba powiedzieć otwarcie" - ocenił w programie "Polityka w samo południe" na antenie RDC lider partii Razem Adrian Zandberg.
 • ​Partia Razem: Awantura ws. TK to zasłona dymna tworzona przez PiS

  ​Partia Razem: Awantura ws. TK to zasłona dymna tworzona przez PiS

  Awantura wokół Trybunału Konstytucyjnego to zasłona dymna, za pomocą której PiS odwraca uwagę od wycofywania się z realizacji zapowiedzi wyborczych - ocenił Adrian Zandberg. Zdaniem lidera partii Razem w nocy ze środy na czwartek "PiS zrobiło z Sejmu RP operetkę".
 • Triumf Adriana Zandberga. Ekspert ocenia debatę liderów

  Triumf Adriana Zandberga. Ekspert ocenia debatę liderów

  Nieoczekiwanym zwycięzcą wczorajszej debaty został Adrian Zandberg z partii Razem. Debiutantowi pomógł zaistnieć "plastikowy" występ Barbary Nowackiej. Beata Szydło zrzuciła "maskę cyborga", a Ewa Kopacz wbiła "gwóźdź do trumny PO" - występy liderów ośmiu komitetów wyborczych, którzy wzięli udział w debacie, komentuje w rozmowie z Interią dr Jacek Sokołowski, politolog z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Filmy - Adrian Zandberg (33)