InteriaTV - Adele

Synonimy:
Adele Adkins,
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Adele (6)

 • Takich propozycji się nie odrzuca? Chyba, że jest się Adele...

  Transmisję z tego wydarzenia oglądają setki milionów ludzi na całym świecie. Występ przed Super Bowl to nie tylko prestiż i pieniądze, ale także wielkie wyróżnienie, o którym marzy prawie każdy wokalista. No właśnie prawie każdy...
 • Nietypowa sytuacja na koncercie Adele

  29 lutego w Belfaście (Irlandia Północna) Adele rozpoczęła swoją nową trasę koncertową. Gwiazda zachwyciła publiczność nie tylko znakomitym występem, ale także swoją otwartością i towarzyskością. W przerwie między kolejnymi utworami, zaprosiła ona na scenę kilku swoich fanów. Wśród nich znaleźli się solenizanci, obchodzący urodziny w dniu przestępnym (gwiazda zaśpiewała dla nich „Happy Birthday”) oraz pewna odważna dziewczyna, która postanowiła oświadczyć się swojemu chłopakowi. U boku Adele, Hayley poprosiła o rękę swojego partnera. Nie miał on innego wyjścia jak zgodzić się i przyjąć jej propozycję – bo jak tu odmówić w obliczu rozentuzjazmowanej widowni i sławnej wokalistki?
 • Przepis na weekend: Przyjemności nie tylko dla ucha

  Depeche Mode, Ania Dąbrowska i James Bond - to weekendowy zestaw od RMF FM. Zobaczcie koniecznie!
 • "Adele jest fascynującym zjawiskiem"

  Musiałam napisać ją błyskawicznie, bo w około 3 miesiące. Wydawca chciał dostać tę książkę bardzo szybko, bo Adele jest właśnie teraz wielką gwiazdą - zdradza nam Caroline Sanderson, autorka książki "Być jak... Adele".
 • Trema, tajemniczy mężczyzna i dieta

  Caroline Sanderson, autorka książki "Być jak... Adele", opowiada nam o tremie, jaką przeżywa piosenkarka, tajemniczym mężczyźnie z jej przeboju, diecie i planach na przyszłość.
 • Sześć statuetek Grammy dla Adele

  Adele okazała się bezapelacyjną zwyciężczynią tegorocznej gali rozdania nagród Grammy. Brytyjską wokalistkę uhonorowano w 6 kategoriach - we wszystkich, w których została nominowana, w tym za najlepszą piosenkę i najlepszą wokalistkę /Agencja TVN/CNN Newsource/.