Kobieta - Adele

Synonimy:
Adele Adkins,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Adele (13)

 • Adele jest wściekła na fotoreporterów

  Adele jest wściekła na fotoreporterów

  Adele jest jedną z najpopularniejszych (i najzdolniejszych) wokalistek na świecie. Robi jednak wszystko, by zachować odrobinę prywatności.
 • Amerykańskie media piszą o Kindze Rusin... z błędami

  Amerykańskie media piszą o Kindze Rusin... z błędami

  Popularny magazyn "People" wykorzystał zdjęcie, które Kinga Rusin zrobiła sobie z Adele na oscarowym afterparty. Fotografia znajdowała się na profilu instagramowym dziennikarki. Główną bohaterką miała być Adele, ale podpis, jaki zaserwowali Amerykanie pod zdjęciem, w Polsce stał się anegdotą.
 • Adele zbyt szybko chudnie

  Adele zbyt szybko chudnie

  Adele wypoczywała niedawno na Karaibach i opublikowała w sieci kilka zrobionych tam zdjęć, które przykuły uwagę jej fanów. Piosenkarka jest na nich bardzo szczupła. Zdaniem niektórych, aż za bardzo. Głos w tej sprawie zabrała trenerka gwiazdy, która zdradziła, dlaczego Adele tak szybko chudnie.
 • Adele schudła już 25 kilogramów

  Adele schudła już 25 kilogramów

  Adele zapewnia, że zdrowy tryb życia i dieta tak bardzo jej służą, że w 2020 roku będzie kontynuować walkę z nadprogramowymi kilogramami. Bo teraz czuje się bardziej seksowna niż kiedykolwiek.
 • Adele wniosła o rozwód. Nie odbędzie się bez problemów

  Adele wniosła o rozwód. Nie odbędzie się bez problemów

  Adele złożyła papiery rozwodowe w Los Angeles. Jej małżeństwo z Simonem Koneckim należy już do przeszłości.
 • Adele zapowiada zmiany

  Adele zapowiada zmiany

  Adele, pierwsza kobieta w historii, której trzy kolejne single znalazły się na szczycie amerykańskiego notowania Hot 100, skończyła właśnie 31 lat. I poczuła, że czas na zmiany, w życiu prywatnym i zawodowym.
 • Potyczki z facetami

  Potyczki z facetami

  Oto kobieta z charakterem! Publicznie ruga krewkiego rapera, ośmiesza byłego chłopaka. A co z jej obecnym ukochanym? Adele trzyma go krótko. I dobrze na tym wychodzi!
 • Mój polski Romeo

  Mój polski Romeo

  Francuzi zdetronizowani! Teraz najlepszymi kochankami są ci, w żyłach których płynie polska krew. Ich czarowi już uległy gwiazdy i top modelki.
 • Jak one chudną!

  Jak one chudną!

  Marzysz o figurze gwiazdy? Odchudzaj się z głową, radzi nasz ekspert.
 • Muzyczne obrazy Charlene

  Muzyczne obrazy Charlene

  Brytyjska wokalistka Charlene Soraia zaprasza do odkrycia elementów jej świata, zapisanego na debiutanckiej płycie "Moonchild".