Adam Zdrójkowski

Artykuły - Adam Zdrójkowski (54)

Filmy - Adam Zdrójkowski (6)

  • The Story Of My Life: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

    Podczas tej ekspresowej i pełnej emocji wycieczki od chwili obecnej do późnej starości, bohaterom programu będzie towarzyszyła uznana dziennikarka prasowa i telewizyjna - Katarzyna Montgomery. Talk show „Historia naszego życia” stawia na uczucia. Nasi goście zobaczą, jak będą mogli wyglądać za 20 - 30 lat oraz 40 - 60 lat. A dzięki Katarzynie Montgomery skonfrontują się z pytaniami, które skłonią do refleksji nie tylko ich samych, ale również widzów przed telewizorami. Gośćmi trzeciego odcinka najnowszej, 2. edycji talk show „Historia naszego życia” byli: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski.
  • Adam Zdrójkowski: Nie czuję się bohaterem

  • Adam Zdrójkowski o tym, jak poznał Wiktorię Gąsiewską

    Adam Zdrójkowski o tym, jak poznał Wiktorię Gąsiewską. - Dużo było podchodów przez dwa lata, żeby coś z tego wyszło. Mały Adasiek próbował, ale byłem chyba za młody. Open’er miał duże znaczenie. Razem na niego pojechaliśmy i razem go spędziliśmy. Od tego się wszystko zaczęło - powiedział Zdrójkowski.
  • Telekamery 2017: Adam Zdrójkowski o zaszczytnej nominacji

    "Nadzieja telewizji" - taką nominację do Telekamer otrzymał Adam Zdrójkowski znany z serialu Rodzinka.pl. Jak odbiera to wyróżnienie?