Adam Sztaba

Artykuły - Adam Sztaba (96)

Zdjęcia - Adam Sztaba (25)

 • muzyka.interia.pl
  Adam Sztaba obchodzi 45. urodziny
 • muzyka.interia.pl
  Adam Sztaba obchodzi 45. urodziny
 • muzyka.interia.pl
  Adam Sztaba obchodzi 45. urodziny
 • muzyka.interia.pl
  Adam Sztaba obchodzi 45. urodziny
 • muzyka.interia.pl
  Adam Sztaba obchodzi 45. urodziny
 • muzyka.interia.pl
  Adam Sztaba obchodzi 45. urodziny

Filmy - Adam Sztaba (15)

 • Adam Sztaba o występach sióstr Godlewskich

  Adam Sztaba przyznał, że rozumie karierę, którą próbują robić siostry Godlewskie. Stwierdził, że jeśli mają chociaż jednego widza, to warto organizować dla nich koncerty i wydawać ich płyty. A sprawa talentu według muzyka jest kwestią subiektywną. Sztaba uważa jednak, że "sztuka bardzo niskich lotów" nie powinna gościć w przybytkach kultury naznaczonych historią naszego kraju, takich jak Opera Narodowa czy Teatr Wielki.
 • Must Be The Music: Alkotest Adama Sztaby!

  Podczas nagrań odcinków castingowych ósmej edycji "Tylko Muzyka. Must Be The Music" Adam Sztaba podzielił się z pozostałymi jurorami oraz z widownią sposobem na sprawdzenie trzeźwości. „Jest taki test na trzeźwość. Trzeba szybko powtarzać słowa "Mama Boba Marleya" - zakomunikował. Po usłyszeniu tych słów wszyscy jurorzy oraz publiczność postanowili sprawdzić, jak wypadną podczas alkotestu Adama Sztaby.
 • Ósma edycja programu „Must be the music. Tylko muzyka” jesienią w zmienionej formule

  Pod koniec czerwca ruszyły nagrania do ósmej edycji najpopularniejszego obecnie talent-show w Polsce, czyli programu „Must Be The Music”. Nowa struktura programu ma postawić mocniej na castingi, kosztem odcinków na żywo. Must be the music” na antenie Polsatu można oglądać od 2011 roku. Jak twierdzi Adam Sztaba, trzy lata castingów nie wyłowiły jeszcze wszystkich wykonawców wartych uwagi. – Nie szukam konkretnych gatunków ani głosów. Zwracam uwagę na interesujące postacie. To jest bardzo subiektywne odczucie, bo każdego ciekawi coś innego. Ja muszę czuć od pierwszych sekund osobowość sceniczną. Ktoś, kto świetnie opowiada dowcipy na weselu u cioci, śpiewając, może kompletnie się nie sprawdzić. Poszukuję więc kogoś, kto przykuje mnie do fotela jurorskiego i będzie miał zalążek warsztatu. Takich ludzi, wbrew pozorom, nie ma wielu. To ósma edycja, więc rynek się już trochę przerzedził – opowiada Adam Sztaba.
 • Adam Sztaba został rolnikiem

  Adam Sztaba wraz z żoną Dorotą Szelągowską znaleźli swój azyl. Zmęczeni warszawskim zgiełkiem będą mogli wypoczywać na mazurskiej wsi w okolicach Olsztyna, we własnym domu. Wcześniej jednak czeka ich jego remont. Szczególnie kompozytor cieszy się z tego, że stał się rolnikiem i będzie mógł pomieszkiwać na wsi. Rozważa nawet zakup traktora. – Moje wakacje są trochę ruchome, zależą od planów telewizyjnych mojej żony, która czasem informuje mnie nagle, że kręci jakiś program i terminy muszą ulec zmianie. Natomiast mamy taki plan, żeby wyjechać na Mazury, gdzie ostatnio nabyliśmy hektar ziemi z 80-letnim domem, który będziemy remontowali. I tak staliśmy się rolnikami. Czeka nas teraz ciężka praca przy jego remoncie. Może kupię traktor. Krótko mówiąc, z miejskiego chłopaka staję się rolnikiem, wracam do korzeni, bo mój tata był z krwi i kości rolnikiem – mówi Adam Sztaba, kompozytor.