Adam Rogacki

Synonimy:
Rogacki Adam,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Adam Rogacki (4)

 • Adam Rogacki został członkiem zarządu Orlen Paliwa

  Adam Rogacki został członkiem zarządu Orlen Paliwa

  Adam Rogacki, były poseł PiS i jeden z bohaterów afery madryckiej, został członkiem zarządu Orlen Paliwa - informuje TVN24 BiS. To druga posada, którą Rogacki dostał w państwowych spółkach. Zasiada też w radzie nadzorczej spółki PL.2012+, będącej operatorem Stadionu Narodowego w Warszawie.
 • RMF24: „Madrycka trójka” chce zwrócić Sejmowi pieniądze

  RMF24: „Madrycka trójka” chce zwrócić Sejmowi pieniądze

  Posłowie Adam Rogacki, Mariusz Antoni Kamiński i Adam Hofman chcą zwrócić pieniądze za część wyjazdów zagranicznych. Kancelaria Sejmu otrzymała dziś pismo, w którym „madrycka trójka” deklaruje chęć zwrotu blisko 80 tysięcy złotych.
 • RMF24: Kary za ukrywanie się „madryckiej trójki”

  RMF24: Kary za ukrywanie się „madryckiej trójki”

  Posłowie Mariusz Kamiński i Adam Rogacki, którzy przez cały listopad nie brali udziału w pracach Sejmu - stracą sporą część uposażenia i diety. Być może to samo spotka też Adama Hofmana. Nieoficjalne informacje RMF FM w tej sprawie potwierdziła właśnie Kancelaria Sejmu.
 • Wierzyciel wybierze sobie komornika

  Posłowie chcą, aby komornicy mogli konkurować ze sobą o wierzycieli. W jednym rewirze będzie mogło działać kilku komorników, a nie tak jak obecnie - jeden. Wierzyciele będą mieli możliwość wyboru najlepszego z nich na terenie całego kraju.