Adam Nawałka

Synonimy:
Nawałka,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Adam Nawałka (2566)

 • Lech Poznań. Adam Nawałka zaskoczony brakiem... śniegu

  Lech Poznań. Adam Nawałka zaskoczony brakiem... śniegu

  Mając na miejscu w Poznaniu do dyspozycji pełnowymiarowe boisko ze sztuczną trawą pod balonem, trener Adam Nawałka wolał zespół zabrać na minizgrupowanie do Wronek. - Taki plan miałem od samego początku - mówi szkoleniowiec Lecha.
 • Ekstraklasa. Trener mentalny Lecha Paweł Frelik: Sukces zaczyna się od głowy

  Ekstraklasa. Trener mentalny Lecha Paweł Frelik: Sukces zaczyna się od głowy

  Z Adamem Nawałką współpracuję już od pięciu lat. Jego wpływ na mentalność drużyny jest duży, ale trzeba też pamiętać, że liczy ona ponad 28 różnych osób. Dlatego wymieniamy spostrzeżenia i dlatego jestem w sztabie - mówi Paweł Frelik, trener mentalny, który pracuje na co dzień w dwóch polskich klubach, Lechu Poznań i Rakowie Częstochowa. W polskiej piłce to wciąż rzadkość.
 • Wisła Kraków - Lech 0-1. Nawałka i Stolarczyk komentują

  Wisła Kraków - Lech 0-1. Nawałka i Stolarczyk komentują

  - Chwil, jakie przeżyliśmy po meczu, gdy gorące pożegnanie urządzili nam kibice, nie zapomina się - podkreślał trener wiślaków Maciej Stolarczyk, a szkoleniowiec Lecha Adam Nawałka wyraził nadzieję, że Wisła wyjdzie z kłopotów.
 • Lech Poznań. Nawałka idzie za ciosem - będzie kolejny rekord?

  Lech Poznań. Nawałka idzie za ciosem - będzie kolejny rekord?

  Adam Nawałka idzie za ciosem - do Krakowa zabrał dwóch kolejnych zawodników, którzy mogą zadebiutować w Ekstraklasie. Pomocnik Jakub Kamiński ma szansę stać się najmłodszym piłkarzem Lecha w Ekstraklasie od ponad 50 lat.
 • ​Wisła Kraków - Lech Poznań. Zapowiedź meczu

  ​Wisła Kraków - Lech Poznań. Zapowiedź meczu

  Przy Reymonta grał, szukał talentów i na poważnie zaczynał trenerską karierę. Dziś jednak Adam Nawałka będzie chciał pokonać pogrążoną w kryzysie "Białą Gwiazdę". Mecz Wisła Kraków - Lech Poznań w piątek o godz. 20.30, relacja na żywo w Interii.
 • Lech Poznań. Podróż sentymentalna Adama Nawałki do Krakowa

  Lech Poznań. Podróż sentymentalna Adama Nawałki do Krakowa

  Szkoleniowiec piłkarzy Lecha Poznań Adam Nawałka nie ukrywa, że najbliższy wyjazdowy mecz z Wisłą Kraków będzie dla niego "podróżną sentymentalną". "Z drugiej strony zawsze w wkładam całe serce tam, gdzie pracuję" - zaznaczył.
 • Wisła Kraków - Lech Poznań. Adam Nawałka wraca do Krakowa

  Wisła Kraków - Lech Poznań. Adam Nawałka wraca do Krakowa

  - Możemy się cieszyć, że Wisła Kraków będzie miała sponsora i nadal będzie występował w Ekstraklasie. Byłoby niedobrze, gdyby takie marki znikały i mam tu na myśli tak poziom ligi, jak i zainteresowanie kibiców. Takie mecze jak Lecha z Wisłą, Legią, Śląskiem, Lechią, Arką czy Cracovią dodają pozytywnych emocji wszystkim kibicom - mówi wychowanek Wisły, a obecnie trener Lecha Adam Nawałka.
 • Lech Poznań. Nawałka da szansę wielkiemu talentowi?

  Lech Poznań. Nawałka da szansę wielkiemu talentowi?

  Cztery tygodnie, jakie miną od pierwszego dnia pracy Adama Nawałki w Lechu Poznań do ostatniego ligowego spotkania z Wisłą Kraków, to dla byłego selekcjonera okres obserwowania także tych zawodników, którzy grali w zespołach młodzieżowych lub byli wypożyczeni do innych drużyn. Dla wielu młodych piłkarzy może to być przełomowy czas w ich karierach.
 • Lech Poznań. Zadanie dla Nawałki - odbudować formę piłkarzy drugiej linii

  Lech Poznań. Zadanie dla Nawałki - odbudować formę piłkarzy drugiej linii

  Jednym z pierwszych zadań, jakie Adam Nawałka musi zrobić w Lechu Poznań, jest doprowadzenie do wysokiej formy piłkarzy drugiej linii, bo tam "Kolejorz" powinien wygrywać rywalizację. Chodzi tu o Macieja Makuszewskiego, Darka Jevticia oraz obu Portugalczyków: Pedro Tibę i Joao Amarala. Ten ostatni w piątek przesądził o zwycięstwie drużyny ze Śląskiem Wrocław.
 • Lech - Śląsk 2-0. Nawałka do piłkarzy: Ani słowa o złej murawie!

  Lech - Śląsk 2-0. Nawałka do piłkarzy: Ani słowa o złej murawie!

  Dlaczego murawa na stadionie w Poznaniu jest w tak złym stanie? Po części dlatego, że w swoim pierwszym tygodniu pracy w Lechu Adam Nawałka zorganizował na niej treningi. - Przed spotkaniem z Cracovią przyszła fala mrozów, dwa boczne boiska były wyłączone i musieliśmy wyjść na główną płytę. Dlatego dziękuję osobom dbającym o nawierzchnię, że doprowadziły ją do stanu używalności - mówił w piątek były selekcjoner.

Filmy - Adam Nawałka (180)