Adam Nawałka

Synonimy:
Nawałka,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Adam Nawałka (2642)

 • Lech - KGHM Zagłębie 1-1. Goutas skrytykował Nawałkę

  Lech - KGHM Zagłębie 1-1. Goutas skrytykował Nawałkę

  - Pan Nawałka robił wiele rzeczy przeciwko mnie - stwierdził obrońca Lecha Poznań Dimitris Goutas, który za kilka tygodni pożegna się z poznańskim klubem. Tymczasem mecz z Zagłębiem Lubin pokazał, że wcale nie musiał być najsłabszym spośród czterech poznańskich stoperów.
 • Ekstraklasa. Ruszyła karuzela trenerska, nerwowo w wielu klubach

  Ekstraklasa. Ruszyła karuzela trenerska, nerwowo w wielu klubach

  Zwolnienie czterech trenerów w czterech kolejnych dniach - to był czarny tydzień dla pracujących w Ekstraklasie szkoleniowców. Nerwówka przed decydującymi meczami w walce o grupę mistrzowską, a w dalszej perspektywie mistrzostwo Polski lub utrzymanie sprawiła, że wielu prezesów nie wytrzymało napięcia. W ciągu kilku dni aż jedna czwarta ligowych drużyn pozbyła się swoich trenerów!
 • Lech Poznań - Pogoń Szczecin 3-2. Jóźwiak odpowiedział Nawałce... golami

  Lech Poznań - Pogoń Szczecin 3-2. Jóźwiak odpowiedział Nawałce... golami

  Słaba postawa całego Lecha Poznań spowodowała, że trener Adam Nawałka najpierw zdjął z boiska Kamila Jóźwiaka w trakcie pierwszej połowy spotkania z Miedzią Legnica, a później zesłał go do rezerw. Do wyjściowego składu młodzieżowy reprezentant Polski wrócił w środę i strzelił Pogoni dwa gole.
 • Lech - Pogoń. Krzysztof Chrobak komentuje zwolnienie Adama Nawałki

  Lech - Pogoń. Krzysztof Chrobak komentuje zwolnienie Adama Nawałki

  - Czasami nie ma pewnej chemii. Odnoszę wrażenie, że być może tutaj bardziej zawiódł element psychologiczny. Być może ten zespół potrzebuje innego bodźca. Natomiast personalnie jest czołową ekipą w polskiej lidze - komentuje zwolnienie Adama Nawałki z Lecha Poznań w rozmowie z Polskim Radiem Krzysztof Chrobak, były trener poznańskiego Lecha, a obecnie szkoleniowiec trzecioligowej Polonii Warszawa.
 • Lech Poznań. Żuraw: Celem jest awans do grupy mistrzowskiej

  Lech Poznań. Żuraw: Celem jest awans do grupy mistrzowskiej

  Dariusz Żuraw po czterech miesiącach ponownie objął stery pierwszej drużyny Lecha Poznań. Nie zamierza dokonywać rewolucji, ale chce wprowadzić swój styl pracy i bardziej partnerskie relacje z piłkarzami. Już w środę poprowadzi zespół przeciwko Pogoni Szczecin.
 • Cracovia. Probierz: Zachowanie wobec Nawałki? Na żenującym poziomie

  Cracovia. Probierz: Zachowanie wobec Nawałki? Na żenującym poziomie

  Na pochyłe drzewo każda koza wskoczy - w myśl tego powiedzenia nie brakuje krytycznych opinii pod adresem zwolnionego wczoraj z Lecha Poznań trenera Adama Nawałki. Starszego kolegę po fachu wziął w obronę Michał Probierz. - Zachowanie wobec Nawałki? Na żenującym poziomie - grzmiał trener Cracovii.
 • Marek Rzepka: W grze Lecha Poznań nie było już światełka w tunelu

  Marek Rzepka: W grze Lecha Poznań nie było już światełka w tunelu

  Były piłkarz m.in. Lecha i reprezentacji Polski Marek Rzepka przyznał, że zwolnienie Adama Nawałki z funkcji trenera poznańskiego zespołu to dobre posunięcie władz klubu. - Patrząc na grę zespołu, nie widziałem nawet światełka w tunelu - powiedział.
 • Lech Poznań. Adam Nawałka nie jest już trenerem "Kolejorza"!

  Lech Poznań. Adam Nawałka nie jest już trenerem "Kolejorza"!

  Remis 0-0 w wyjazdowym meczu z Koroną nie ocalił trenerskiej głowy Adama Nawałki w Lechu. Klub zdecydował o odsunięciu go z prowadzenia zespołu. "Kolejorza" przejmuje Dariusz Żuraw.
 • Lech Poznań. Gytkjaer zachwycił Nawałkę. Lechici pójdą za trenerem?

  Lech Poznań. Gytkjaer zachwycił Nawałkę. Lechici pójdą za trenerem?

  Christian Gytkjaer we wtorek wieczorem był jednym z głównych bohaterów meczu Szwajcaria - Dania w eliminacjach Euro 2020, a w środę pojawił się w Poznaniu i prosto z lotniska ruszył na trening. Nie chciał słyszeć o odpuszczeniu zajęć, czym zauroczył trenera Adama Nawałkę. Czy to znak, że lechici są tak bardzo świadomi powagi sobotniego starcia z Koroną w Kielcach?
 • Lech Poznań. Piłkarze "Kolejorza" żartowali z plotek

  Lech Poznań. Piłkarze "Kolejorza" żartowali z plotek

  Na liście kilkunastu zawodników, których Lech Poznań nie widzi w procesie przebudowy drużyny, a opublikowanej przez media, znalazł się m.in. Darko Jevtić. - W tym momencie nie myślę o tym, co będzie za pół roku. Skupiam się na następnych meczach, a co stanie się w lecie - zobaczymy - twierdzi Jevtić.

Filmy - Adam Nawałka (199)