Muzyka - Adam Małysz

Synonimy:
adama małysz, Małysz
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Adam Małysz (5)

 • Bilon x Szwed: Adam Małysz i Robert Lewandowski w teledysku "110%"

  Bilon x Szwed: Adam Małysz i Robert Lewandowski w teledysku "110%"

  Pod koniec lutego do sieci trafił nowy teledysk Bilona, który promuje film dokumentalny "110%".
 • Sara, Szaranowicz i Małysz

  Sara, Szaranowicz i Małysz

  Sara May analizuje na swoim blogu przyczyny słabych występów naszych skoczków. "Małysz to wyjątek. Małysz to nie sukces naszych skoków narciarskich jak to nierzadko można usłyszeć w TV" - pisze wokalistka.
 • Apocalyptica: Małysz kontra Ahonen

  Apocalyptica: Małysz kontra Ahonen

  Nie od dziś wiadomo, że w sportach zimowych znakomicie radzą sobie Skandynawowie. Dlatego ostatnie sukcesy Fina Janne Ahonena w skokach narciarskich nie są zaskoczeniem. Za swojego rodaka kciuki ściskali muzycy zespołu Apocalyptica, którzy niedawno zagrali w Polsce w pierwszej części występu Rammstein.
 • "Najpopularniejszy zespół karaoke na świecie"

  "Najpopularniejszy zespół karaoke na świecie"

  Fińscy wiolonczeliści z grupy Apocalyptica zyskali popularność za sprawą własnych wersji nagrań Metalliki, nagranych na debiutanckiej płycie "Apocalyptica: Plays Metallica By Four Cellos" (1996). Od trzeciego albumu "Cult" (2000) muzycy nagrywają już wyłącznie autorski materiał. Na początku lutego 2005 roku ukazała się ich piąta płyta, zatytułowana "Apocalyptica". W ramach jej promocji grupa wystąpiła w katowickim "Spodku" grając przed niemieckim zespołem Rammstein. Z tej okazji Michał Boroń rozmawiał przy dziennikarskim okrągłym stole z Perttu Kivilaakso o trasie z Rammstein, nowym albumie, pracy z Davem Lombardo, planach na przyszłość i rywalizacji Jaane Ahonen - Adam Małysz.
 • Kurt Nilsen: Polska to Małysz!

  Kurt Nilsen: Polska to Małysz!

  Kurt Nilsen, zwycięzca "Światowego Idola", odwiedził niedawno Polskę, aby promować swój debiutancki album "I". Norweski artysta wyznał, że jego pierwsze skojarzenie związane z naszym krajem to przede wszystkim Adam Małysz.