Fakty - Adam Małysz

Synonimy:
adama małysz, Małysz
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Adam Małysz (47)

 • "Skocznia narciarska w Wiśle to zasługa Komorowskiego"

  "Skocznia narciarska w Wiśle to zasługa Komorowskiego"

  "Skocznie narciarskie są już niemal gotowe. Zawdzięczamy je osobistemu zaangażowaniu prezydenta Bronisława Komorowskiego" – powiedział Prezes PZN Apoloniusz Tajner. Na spotkaniu w kurorcie narciarskim obecny był również Adam Małysz, który wcześniej zjadł śniadanie w towarzystwie Komorowskiego.
 • Napieralski: Mamy sposoby na marszałka

  Napieralski: Mamy sposoby na marszałka

  Jeżeli składamy ponad 80 ustaw, a połowa z tych ustaw nie jest w ogóle w Sejmie procedowana, no to w końcu przyszła granica i powiedzieliśmy o tym - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Grzegorz Napieralski.
 • Małysz, Ziobro i Komorowski na listach PPP

  Na pierwszych miejscach list wyborczych Polskiej Partii Pracy, ugrupowania związanego z Wolnym Związkiem Zawodowym Sierpień 80, znalazły się osoby, których nazwiska są takie same, jak osób znanych z działalności publicznej - informuje "Dziennik Zachodni".
 • Iza Małysz na liście PO?

  Iza Małysz na liście PO?

  Iza Małysz, żona naszego najlepszego skoczka narciarskiego, już wkrótce może zostać posłanką. Miejsce na liście wyborczej zaproponowała jej Platforma Obywatelska - pisze "Super Express".
 • Największy Polak to...

  Największy Polak to...

  Edward Gierek czy Lech Wałęsa? Otylia Jędrzejczak czy Adam Małysz? A może Jan Paweł II? Kto waszym zdaniem zasługuje na miano największego Polaka naszych czasów? Zapraszamy do udziału w plebiscycie.
 • Adam Małysz odebrał Kryształową Kulę

  Adam Małysz odebrał Kryształową Kulę

  W słoweńskiej Planicy Adam Małysz odebrał dzisiaj Kryształową Kulę - nagrodę dla zwycięzcy klasyfikacji ogólnej Pucharu Świata i najlepszego skoczka w sezonie 2001-02. Polak po raz drugi z rzędu zdobył Puchar Świata. Sezon dla naszego skoczka zaczął się fantastycznie. Z pierwszych dziewięciu konkursów Pucharu Polak zwyciężył w sześciu . Później jednak nie udawało mu się stanąć na samym szczycie podium.
 • Puchar Świata dla Małysza!!!

  Puchar Świata dla Małysza!!!

  Na dwa konkursy przed końcem rywalizacji o Puchar Świata w skokach narciarskich nasz najlepszy skoczek Adam Małysz zapewnił sobie zwycięstwo w końcowej klasyfikacji. "Kryształową Kulę" za zwycięstwo w Pucharze Świata Adam Małysz zdobył już drugi raz z rzędu. W konkursie w miejscowości Trondheim Małysz zajął drugie miejsce. Jego najgroźniejszy rywal Sven Hannawald był trzeci. Tym samym przewaga Małysza nad Hannawaldem wzrosła do 236 punktów i jest już nie do odrobienia przez Niemca w ostatnich dwóch konkursach.
 • Małysz piąty w konkursie Pucharu Świata

  Adam Małysz zajął dzisiaj piąte miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich, który odbył się w szwedzkim Falun.
 • Apoloniusz Tajner gościem Faktów RMF FM

  Apoloniusz Tajner, trener polskiej reprezentacji skoczków narciarskich.
 • Adam Małysz już w Polsce

  Adam Małysz już w Polsce

  Dzisiaj ok. godz. 14. Adam Małysz i pozostali polscy skoczkowie narciarscy wrócili z XIX Igrzysk Olimpijskich w Salt Lake City. Naszych sportowców na warszawskim Okęciu owacyjnie witali kibice i oficjele.