"Skocznia narciarska w Wiśle to zasługa Komorowskiego"

"Skocznie narciarskie są już niemal gotowe. Zawdzięczamy je osobistemu zaangażowaniu prezydenta Bronisława Komorowskiego" – powiedział Prezes PZN Apoloniusz Tajner. Na spotkaniu w kurorcie narciarskim obecny był również Adam Małysz, który wcześniej zjadł śniadanie w towarzystwie Komorowskiego.
  • Napieralski: Mamy sposoby na marszałka

Napieralski: Mamy sposoby na marszałka

Jeżeli składamy ponad 80 ustaw, a połowa z tych ustaw nie jest w ogóle w Sejmie procedowana, no to w końcu przyszła granica i powiedzieliśmy o tym - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Grzegorz Napieralski.
  • Małysz, Ziobro i Komorowski na listach PPP

Na pierwszych miejscach list wyborczych Polskiej Partii Pracy, ugrupowania związanego z Wolnym Związkiem Zawodowym Sierpień 80, znalazły się osoby, których nazwiska są takie same, jak osób znanych z działalności publicznej - informuje "Dziennik Zachodni".
  • Iza Małysz na liście PO?

Iza Małysz na liście PO?

Iza Małysz, żona naszego najlepszego skoczka narciarskiego, już wkrótce może zostać posłanką. Miejsce na liście wyborczej zaproponowała jej Platforma Obywatelska - pisze "Super Express".
  • Największy Polak to...

Największy Polak to...

Edward Gierek czy Lech Wałęsa? Otylia Jędrzejczak czy Adam Małysz? A może Jan Paweł II? Kto waszym zdaniem zasługuje na miano największego Polaka naszych czasów? Zapraszamy do udziału w plebiscycie.
  • Adam Małysz odebrał Kryształową Kulę

Adam Małysz odebrał Kryształową Kulę

W słoweńskiej Planicy Adam Małysz odebrał dzisiaj Kryształową Kulę - nagrodę dla zwycięzcy klasyfikacji ogólnej Pucharu Świata i najlepszego skoczka w sezonie 2001-02. Polak po raz drugi z rzędu zdobył Puchar Świata. Sezon dla naszego skoczka zaczął się fantastycznie. Z pierwszych dziewięciu konkursów Pucharu Polak zwyciężył w sześciu . Później jednak nie udawało mu się stanąć na samym szczycie podium.
  • Puchar Świata dla Małysza!!!

Puchar Świata dla Małysza!!!

Na dwa konkursy przed końcem rywalizacji o Puchar Świata w skokach narciarskich nasz najlepszy skoczek Adam Małysz zapewnił sobie zwycięstwo w końcowej klasyfikacji. "Kryształową Kulę" za zwycięstwo w Pucharze Świata Adam Małysz zdobył już drugi raz z rzędu. W konkursie w miejscowości Trondheim Małysz zajął drugie miejsce. Jego najgroźniejszy rywal Sven Hannawald był trzeci. Tym samym przewaga Małysza nad Hannawaldem wzrosła do 236 punktów i jest już nie do odrobienia przez Niemca w ostatnich dwóch konkursach.
  • Małysz piąty w konkursie Pucharu Świata

Adam Małysz zajął dzisiaj piąte miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich, który odbył się w szwedzkim Falun.