InteriaTV - Adam Małysz

Synonimy:
adama małysz, Małysz
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Adam Małysz (64)

 • Adam Małysz: Nie korci mnie, żeby zostać trenerem

  „Zawsze faworytów jest wielu, ale myślę, że nasi zawodnicy skaczą naprawdę bardzo dobrze i są przygotowani do tego sezonu, który jest przed nami i się rozpoczyna. Prolog jest właśnie w Wiśle, więc mam nadzieję, że tymi faworytami będziemy my”- tak na pytanie o to, kto jest faworytem w tegorocznym Pucharze Świata w skokach narciarskich odpowiedział w Porannej rozmowie w RMF FM Adam Małysz. Dyrektor koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim podkreślił, że nie można przywiązywać dużej wagi do wyników osiąganych przez skoczków w pierwszych konkursach sezonu. To jest takie trochę przetarcie i zobaczenie w jakiej dyspozycji są inne grupy. Każdy mocno się koncentruje, ale też nie przykłada do tego w stu procentach takiej wagi, jeśli coś nie wyjdzie - podkreślił. Robert Mazurek pytał też swojego gościa o to, czy nie korci go, żeby zostać trenerem reprezentacji Polski: Na razie nie, spełniam się w swojej funkcji, ale jak tylko coś widzę, to podpowiadam - powiedział legendarny skoczek i dodał: Śmieje się, że musiałabym się zdegradować, bo teraz jestem nad trenerem.
 • Adam Małysz po konkursie drużynowym w Zakopanem

  Adam Małysz po konkursie drużynowym w Zakopanem.
 • Małysz: To był nasz konkurs

  Adm Małysz po konkursie w Wiśle.
 • Małysz: Jestem załamany, że taką mamy młodzież

  Adam Małysz o szkoleniu, juniorach i głodzie skukcesów.
 • Małysz: Potrzebujemy trenera, który weźmie to wszytsko w garść

  Adam Małysz o zmianie trenera.
 • Małysz: Kamila stać na dużo więcej

  Komentarz Adama Małysza po pierwszym dniu Pucharu Świata w Wiśle.
 • Adam Małysz: Maciek ma niesamowity potencjał

  Komentarz Adama Małysza po Pucharze Świata w Zakopanem.
 • Adam Małysz kierowcą taksówki

  Z okazji Prima Aprilis Adam Małysz zrobił mieszkańcom Warszawy dość nietypowy żart. Najpierw wcielił się w rolę taksówkarza jednej ze stołecznych korporacji, a następnie podjeżdżał po niczego niespodziewających się pasażerów swoją dakarową rajdówką.
 • Dlaczego Piotr Żyła ma więcej fanów niż Adam Małysz?

  Czy Adam Małysz zgoli kiedyś wąsa? Czy jego żona dobrze gotuje? Czemu Piotr Żyła ma więcej fanów na Facebooku niż on? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na tym filmie.
 • Adam Małysz przed ogromnym wyzwaniem

  Ten rajd to ogromne wyzwanie i wielki wysiłek. Mimo to czuję potrzebę, aby znów się z nim zmierzyć - tak o kolejnym starcie w Rajdzie Dakar mówi Adam Małysz. Były skoczek narciarski po raz drugi zmierzy się z bezdrożami Ameryki Południowej. Tym razem będzie je pokonywał Toyotą Hilux.