Adam Małysz

Synonimy:
adama małysz, Małysz
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Adam Małysz (3902)

 • Pjongczang 2018. Adam Małysz: Czekanie na noty po skoku Stocha było przerażające!

  Pjongczang 2018. Adam Małysz: Czekanie na noty po skoku Stocha było przerażające!

  - Pierwszy skok Kamil spóźnił tak bardzo, że Horngacher spodziewał się odległości 120 metrów. Z kolei czekanie na noty po drugim było przerażające - mówi nam dyrektor polskich skoczków Adam Małysz, z którym rozmawialiśmy w wiosce olimpijskiej.
 • Pjongczang 2018. W mieście Małysza tłumy wiwatowały na cześć Stocha

  Pjongczang 2018. W mieście Małysza tłumy wiwatowały na cześć Stocha

  Tłumy pojawiły się w sobotę, 17 lutego na placu B. Hoffa w Wiśle, gdzie zlokalizowana jest Strefa Kibica Eurosportu. To właśnie tam w samym centrum miasta można na wielkim ekranie oglądać transmisje z Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pjongczang 2018. W sobotnich zmaganiach dopingowaliśmy naszych skoczków: Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Macieja Kota i Stefana Hulę.
 • Co dziś oznacza "być sportowcem"?

  Co dziś oznacza "być sportowcem"?

  - Profesjonalny sportowiec musi liczyć się z tym, że życie zawodowe łączy się ściśle z życiem prywatnym. Nie da się tego oddzielić - przekonuje Jerzy Engel, były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski. Czy zawsze "bycie sportowcem" wymaga poświęceń?
 • Pjongczang 2018. Małysz nie odpuszcza: Skąd się wzięło -18.2 pkt dla Huli?!

  - Podtrzymuję to, co powiedziałem na gorąco po wczorajszych zawodach: ten konkurs nie powinien się odbyć i wiele ekip podziela moje zdanie. Choćby Ernst Vettori, który powiedział, że nie chcemy takich zawodów - podkreśla dyrektor polskich skoczków Adam Małysz, z którym spotkaliśmy się w wiosce olimpijskiej w Pjongczangu.
 • Pjongczang 2018. Małysz: Jestem wkurzony. Powinno się ich rozwalić!

  Pjongczang 2018. Małysz: Jestem wkurzony. Powinno się ich rozwalić!

  - Komu jak komu, ale Stefanowi się ten medal należał! Za jego wytrwałość, cierpliwość i walkę do końca. Nie da się tego inaczej opisać i wiem, że będziecie dawać tytuły, ale można się teraz wkur... porządnie i na górze rozpierdzielić ich wszystkich i tyle! No co mam więcej powiedzieć?! Nie wierzę, że wiało aż tak mocno, by Stefanowi odejmować 18 punktów! - denerwował się w Pjongczangu dyrektor polskich skoczków Adam Małysz.
 • Pjongczang 2018. Adam Małysz: Aż trzęsę się z nerwów

  Pjongczang 2018. Adam Małysz: Aż trzęsę się z nerwów

  - Stojąc na dole i czekając na skoki chłopaków, mam większego nerwa niż jak byłem na rozbiegu. Aż się trzęsę z nerwów - mówi Adam Małysz, który wrócił na igrzyska po ośmiu latach, tym razem w roli dyrektora związku.
 • Pjongczang 2018. Stefan Horngacher wybrał skład na pierwszy konkurs olimpijski

  Pjongczang 2018. Stefan Horngacher wybrał skład na pierwszy konkurs olimpijski

  Trener reprezentacji Polski Stefan Horngacher wybrał czterech skoczków, którzy wezmą udział w kwalifikacjach do konkursu olimpijskiego na małej skoczni. Szkoleniowiec postawił na Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Stefana Hulę i Macieja Kota. Pechowcem w ekipie okazał się Piotr Żyła.
 • PŚ w Willingen. Adam Małysz o wygranej Kamila Stocha w kwalifikacjach

  PŚ w Willingen. Adam Małysz o wygranej Kamila Stocha w kwalifikacjach

  Nie tylko zwycięstwo Kamila Stocha w kwalifikacjach Pucharu Świata w Willingen ucieszyło Adama Małysza, ale także fakt, że przed sito eliminacyjne przebrnęli wszyscy nasi reprezentanci.
 • Piotr Żyła ma problem. Adam Małysz: Jestem przekonany, że się podniesie

  Piotr Żyła ma problem. Adam Małysz: Jestem przekonany, że się podniesie

  Rok temu Piotr Żyła cieszył się z medali MŚ w Lahti, brązowego indywidualnie i złotego z drużyną. Tuż przed igrzyskami w Pjongczangu wypadł z "czwórki" Stefana Horngachera. Adam Małysz go nie przekreśla. - Na imitacji skacze takie "bomby", że matko jedyna - mówi o młodszym koledze czterokrotny medalista olimpijski.
 • David Goldstrom z Eurosportu porównał Stocha z Małyszem, ocenia szanse na medal IO

  David Goldstrom z Eurosportu porównał Stocha z Małyszem, ocenia szanse na medal IO

  - Z Kamilem Stochem jest jeden problem: kibicuje Liverpoolowi - śmieje się w rozmowie z serwisem eurosport.interia.pl angielski komentator skoków w Eurosporcie David Goldstrom, który porównuje Kamila do Adama Małysza, ocenia także jego szanse na medal podczas IO w Pjongczangu.

Filmy - Adam Małysz (93)

 • Małysz o złotym medalu Stocha na IO w Pjongczangu. Wideo

  Adam Małysz po złotym medalu Kamila Stocha na dużej skoczni w Pjongczangu
 • Małysz o konkursie na małej skoczni. Wideo

  Adam Małysz w wiosce olimpijskiej: Tragedią było to, co się stało z Dawidem Kubackim.
 • Małysz o odebraniu pkt Huli. Wideo

  Adam Małysz po konkursie indywidualnym na normalnej skoczni w Pjongczangu.
 • Pjongczang 2018. Adam Małysz ostro. Wideo

  Nie mógł utrzymać emocji na wodzy Adam Małysz. Jeden z najważniejszych doradców reprezentacji Polski w gorzkich słowach streścił nie do końca udany konkurs dla "Biało-Czerwonych". Oglądaj igrzyska olimpijskie w Pjongczangu w Eurosporcie i Eurosporcie Playerze.