Adam Kszczot

Synonimy:
Kszczot,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Adam Kszczot (285)

Filmy - Adam Kszczot (14)

 • Lekkoatletyka. Adam Kszczot i Justyna Święty po 2. Memoriale Ireny Szewińskiej. Wideo

  Adam Kszczot i Justyna Święty-Ersetic skomentowali swoje występy w 2. Memoriale Ireny Szewińskiej, który odbywał się w Bydgoszczy. Kszczot zajął dopiero 10. miejsce w biegu na 800 m. Święty-Ersetic zwyciężyła w biegu memoriałowym na 400 m wynikiem 51,69.
 • Adam Kszczot dla Interii: Spodziewałem się odwołania mistrzostw Europy. Wideo

  - Panika we wszystkich krajach Europy jest wciąż bardzo duża, takie nastroje nie zmieniają się szybko, stało się tak, jak przewidywałem. Należy się liczyć z długim mozolnym powrotem do dawnej rzeczywistości w każdej dziedzinie życia - mówi w rozmowie z Interią Adam Kszczot.
 • Adam Kszczot dla Interii: Jestem zadowolony z nowego trenera. Wideo

  Współpraca z Tomaszem Lewandowskim układa się na razie bardzo dobrze. Na wszelkie pytania dostaję konkretne i przemyślane odpowiedzi. Jestem zadowolony tym bardziej, że pracuję teraz w grupie ponieważ są w niej także zagraniczni sportowcy i to pomaga - mówi Interii Adam Kszczot.
 • Adam Kszczot dla Interii: Nie chcę jechać do COS-u. Wideo

  Nie wybieram się na razie do żadnego Centralnego Ośrodka Sportu, a powodów jest kilka. Między innymi to, że przechodząc kwarantannę, będąc odseparowanym od różnych drobnoustrojów łatwo się przeziębić i można być dalej wykluczonym, a ja chcę wprowadzać się w trening - mówi w rozmowie z Interią Adam Kszczot.