Adam Kownacki

Artykuły - Adam Kownacki (369)

 • Boks. Ranking WBA: Dwóch Polaków, Martinez wskakuje na 6. miejsce

  Boks. Ranking WBA: Dwóch Polaków, Martinez wskakuje na 6. miejsce

  Federacja World Boxing Association uaktualniła swój ranking, obejmujący sierpniowe walki. Podobnie jak przed miesiącem reprezentuje nas w nim tylko dwóch pięściarzy.
 • Boks. Adam Kownacki krok od rewanżu z Heleniusem?

  Boks. Adam Kownacki krok od rewanżu z Heleniusem?

  Wiele wskazuje na to, że Adam Kownacki bardzo szybko otrzyma szansę powetowania sobie porażki w pierwszym starciu z Robertem Heleniusem. Rewanż Polaka z Finem może dojść do skutku jeszcze w grudniu tego roku.
 • Boks. Ranking WBA - nasi bez zmian

  Boks. Ranking WBA - nasi bez zmian

  Federacja World Boxing Association uaktualniła swój ranking, obejmujący lipcowe walki.
 • Boks. Adam Kownacki: Nie będzie lipy

  Boks. Adam Kownacki: Nie będzie lipy

  N​ajlepszy obecnie polski zawodnik wagi ciężkiej, Adam Kownacki (20-1, 15 KO) obiecuje mocny powrót po niespodziewanej, marcowej porażce z Robertem Heleniusem (30-3, 19 KO). Nie znamy jeszcze konkretnej daty powrotu Kownackiego, ale być może będziemy mądrzejsi 8 sierpnia, gdyż transmitująca walki Adama stacja Fox ma wtedy ogłosić terminarz gal na drugą połowę 2020 roku. Polak deklarował niedawno, że chce wrócić w grudniu.
 • Boks. Adam Kownacki może wrócić w grudniu

  Boks. Adam Kownacki może wrócić w grudniu

  Adam Kownacki jeszcze w tym roku zamierza wrócić na ring. Zapowiada, że może stać się to w grudniu.
 • Boks. Kownacki celuje w rewanż z Heleniusem, a jeśli nie to chce najlepszych!

  Boks. Kownacki celuje w rewanż z Heleniusem, a jeśli nie to chce najlepszych!

  Najlepszy obecnie polski zawodnik wagi ciężkiej, Adam Kownacki (20-1, 15 KO) wciąż dąży do rewanżu ze swoim niespodziewanym, marcowym pogromcą, Robertem Heleniusem (30-3, 19 KO). Polak przeanalizował przyczyny porażki i stara się myśleć pozytywnie, a oprócz drugiej walki z Finem ostrzy sobie apetyt na inne pojedynki, celując w najlepszych.
 • Boks. Kownacki czeka na rewanż, ale Helenius ma inne marzenia

  Boks. Kownacki czeka na rewanż, ale Helenius ma inne marzenia

  Robert Helenius (30-3, 19 KO) sprawił dużą niespodziankę, bijąc przed czasem Adama Kownackiego (20-1, 15 KO) i teraz zamierza wycisnąć z tego sukcesu jak najwięcej. Fiński olbrzym naciska federację WBA, by wyznaczyła go do ostatecznego eliminatora do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej.
 • Boks. Adam Kownacki awansował, w dół poleciały akcje Krzysztofa Włodarczyka.

  Boks. Adam Kownacki awansował, w dół poleciały akcje Krzysztofa Włodarczyka.

  ​Federacja World Boxing Association uaktualniła swój ranking. Podobnie jak przed miesiącem reprezentuje nas w nim tylko dwóch pięściarzy.
 • Boks. Charles Martin: Nie wiem, czy Kownacki pozbiera się po porażce

  Boks. Charles Martin: Nie wiem, czy Kownacki pozbiera się po porażce

  Były mistrz świata IBF wagi ciężkiej, Charles Martin (28-2-1, 25 KO), który we wrześniu 2018 roku przegrał na punkty z Adamem Kownackim (20-1, 15 KO), nie jest pewien, czy Polak zdoła się pozbierać po niespodziewanej porażce, której doznał w swoim ostatnim dotychczas pojedynku. W marcu tego roku na gali w Nowym Jorku Kownacki przegrał przed czasem z Robertem Heleniusem (30-3, 19 KO).
 • Murat Gasijew kontra Adam Kownacki? Tego chce trener Rosjanina

  Murat Gasijew kontra Adam Kownacki? Tego chce trener Rosjanina

  Były czempion wagi cruiser, Murat Gasijew (26-1, 19 KO) nie walczył od prawie dwóch lat, ale jego trener, Abel Sanchez z optymizmem spogląda w przyszłość i twierdzi, że Rosjanin będzie się liczył w wadze ciężkiej. Jako pierwszego z rywali, z którymi chciałby zestawić swojego podopiecznego, wymienia najlepszego obecnie Polaka w królewskiej dywizji - Adama Kownackiego (20-1, 15 KO).

Filmy - Adam Kownacki (16)