Adam Fidusiewicz

Artykuły - Adam Fidusiewicz (20)

 • Karolina Sawka: jak wygląda i co robi dziś?

  Karolina Sawka: jak wygląda i co robi dziś?

  Choć trudno w to uwierzyć, Karolina Sawka ma już 27 lat. Większość Polaków kojarzy ją z roli w filmie „W pustyni i w puszczy”.
 • Adam Fidusiewicz pochwalił się umięśnionym ciałem

  Adam Fidusiewicz pochwalił się umięśnionym ciałem

  Kiedy Adam Fidusiewicz debiutował przed kamerą, miał 16 lat. Dużą rozpoznawalność przyniosła mu rola Stasia Tarkowskiego w filmie „W pustyni i w puszczy”.
 • Adam Fidusiewicz: Mam zaszczyt przedstawić

  Adam Fidusiewicz: Mam zaszczyt przedstawić

  Adam Fidusiewicz samodzielnie prowadzi konto na Instagramie i jak twierdzi, wkłada w to dużo serca. Nie chce pokazywać wyłącznie siebie, woli bowiem przekierować uwagę internautów na innych ludzi lub ciekawe przedmioty. Uważa, że taki sposób autoprezentacji to efekt coraz lepiej poznawanej sztuki improwizacji w teatrze.
 • ​Adam Fidusiewicz: Lubię eksperymentować

  ​Adam Fidusiewicz: Lubię eksperymentować

  Adam Fidusiewicz przyznaje, że spontaniczna gra aktorska sprawia mu ogromną przyjemność, dlatego też postawił na teatr improwizowany. Wraz z grupą Hercklekoty, która jest projektem uczniów Szkoły Impro, występuje na różnych warszawskich scenach. Zdaniem Fidusiewicza improwizacja to niezwykle wciągająca, ale też trudna sztuka aktorska.
 • Adam Fidusiewicz: Praca jest moim życiem

  Adam Fidusiewicz: Praca jest moim życiem

  Nieprzewidywalny Maks z serialu "Na Wspólnej", twardy "Wilk" z "Czasu honoru – Powstanie" i zarozumiały Hans z "Bodo". - Każda rola to przygoda - mówi Adam Fidusiewicz.
 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Adam Fidusiewicz śpiewa disco polo

  "Twoja twarz brzmi znajomo": Adam Fidusiewicz śpiewa disco polo

  Już w najbliższą sobotę, 12 marca, widzowie Polsatu obejrzą premierowy odcinek piątego sezonu "Twoja twarz brzmi znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników rozrywkowego show?
 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Są nowe nazwiska do piątej edycji

  "Twoja twarz brzmi znajomo": Są nowe nazwiska do piątej edycji

  To już oficjalne: aktor Bartek Kasprzykowski zastąpił DJ-a Adamusa w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Poznaliśmy też nazwiska sześciu spośród ośmiu uczestników.
 • Adam Fidusiewicz: W kręgu historii

  Adam Fidusiewicz: W kręgu historii

  Jak sam przyznaje, najważniejszą rolą jest dla niego "Wilk" z "Czasu honoru". Dla Adama Fidusiewicza była to okazja do złożenia hołdu dziadkowi Stefanowi, który przed laty walczył i poświęcił życie w Powstaniu Warszawskim.

Zdjęcia - Adam Fidusiewicz (1)

 • film.interia.pl
  Adam Fidusiewicz: Zaczęło się od "W pustyni i w puszczy"

Filmy - Adam Fidusiewicz (3)

 • Gwiazdy i ich karnawałowe wspomnienia z dzieciństwa

  Pierwszy bal, pierwsze karnawałowe szaleństwo, pierwsze przebrania. Jakie karnawałowe wspomnienia z dzieciństwa mają Katarzyna Kołeczek, Adam Fidusiewicz i Jakub Kosel? - Ja zawsze bardzo lubiłem się przebierać i to do tej pory mi zostało – wyznał Fidusiewicz.
 • Adam Fidusiewicz: Mam zaszczyt przedstawić

  Adam Fidusiewicz samodzielnie prowadzi konto na Instagramie i jak twierdzi, wkłada w to dużo serca. Nie chce pokazywać wyłącznie siebie, woli bowiem przekierować uwagę internautów na innych ludzi lub ciekawe przedmioty.
 • ​Adam Fidusiewicz: Lubię eksperymentować

  Adam Fidusiewicz przyznaje, że spontaniczna gra aktorska sprawia mu ogromną przyjemność, dlatego też postawił na teatr improwizowany. Zdaniem artysty improwizacja to niezwykle wciągająca, ale też trudna sztuka aktorska.