Adam Badziak

Artykuły - Adam Badziak (7)

 • To będzie jej rok!

  To będzie jej rok!

  Kiedy złośliwcy wróżyli jej koniec kariery, ona nie poddawała się. I wygrała! Od wiosny poprowadzi dwa programy w TVN. Czy rok 2013 przyniesie jej też szczęście w miłości?
 • Rozstaliśmy się w zgodzie

  Rozstaliśmy się w zgodzie

  Nowy kolor włosów, nowe wyzwania. Tylko SHOW Agnieszka Szulim opowiada, jak wygląda jej życie po rozstaniu z mężem i odejściu z „Pytania na śniadanie”.
 • I tak cię kocham

  I tak cię kocham

  Od początku wiedzieli: nie będzie łatwo. Agnieszka Szulim i Adam Badziak, Anna i Marcin Firlejowie, Monika Richardson i Jamie Malcolm żyją w związkach wysokiego ryzyka. Ich miłość musi wytrzymać rozstania, zazdrość, lęk o partnera. Ale może dlatego jest tak ekscytująca. I warto o nią dbać.
 • Po motocyklowym Le Mans 24h

  W niedzielę, 4.04.2004 zakończył się 24-godzinny wyścig motocyklowy Le Mans. W wyścigu tym startował polski zespół POLandPOSITION, w składzie: Paweł Szkopek, Adam Badziak, Tomasz Kędzior.
 • LeMans: Polacy z szansami na zwycięstwo!

  Od soboty, od godziny 15.00, trwa jeden z najtrudniejszych na świecie wyścigów motocyklowych - 24 h Le Mans. Fantastycznie spisują się polscy zawodnicy Teamu POLand POSITION: Paweł Szkopek, Adam Badziak i Tomek Kędzior. Startują oni w klasie Stocksport, na motocyklu Suzuki GSX-R1000.
 • POLand POSITION w 24h Le Mans

  POLand POSITION w 24h Le Mans

  12 i 13 kwietnia we Francji na słynnym torze wyścigowym Le Mans odbędzie się pierwsza runda wyjątkowo prestiżowych wyścigów Master of Endurance. Będzie to wyścig 24-godzinny. W imprezie weźmie udział polski zespół POLand Position w składzie: Adam Badziak, Tomasz Kędzior, Paweł Szkopek.
 • Castrol Kawasaki po sezonie

  Zakończył się w motocyklowy sezon 2001. Zawodnicy teamu Castrol Kawasaki zakończyli zmagania i przyszedł czas na podsumowanie dokonań ekipy w tym roku. Ten sezon bez wątpienia był bardzo udany dla zawodników zespołu: Adama Badziaka i Alka Dubelskiego.