adam

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Adam (Film (2009)[ADAM] Reż.Max Mayer) ,

Artykuły - Adam (6)

 • Czy stres może sprzyjać rozwojowi nowotworów?

  Czy stres może sprzyjać rozwojowi nowotworów?

  Czytałem, że ludzie, którzy prowadzą stresujący tryb życia, dużo pracują, nie dbają o siebie, są podatni na nowotwory. Czy to prawda? Jeśli tak, to jak zatrzymać ten mechanizm? Adam (39 lat), Łódź
 • Kochanie, potrzebuję więcej adoracji!

  Kochanie, potrzebuję więcej adoracji!

  Odkąd zostaliście rodzicami, ukochany przestał widzieć w tobie atrakcyjną kobietę?
 • Tak zdobywa się szczyty! Relacja Adama Bieleckiego

  Tak zdobywa się szczyty! Relacja Adama Bieleckiego

  O 10.30 31 lipca na szczycie K2 stanął - jako 10. Polak - Adam Bielecki. Poniżej przedstawiamy jego relację z tego wejścia. Dzień 31 lipca był dniem w historii K2 absolutnie bezprecedensowym, na szczycie stanęło łącznie 28 wspinaczy z kilku krajów w tym czterech zrobiło to bez użycia dodatkowego tlenu z butli.
 • Adam Hofman przeprasza

  Adam Hofman przeprasza

  Rzecznik PiS Adam Hofman przeprosił w środę za stwierdzenie o "podfałszowaniu" sondażu, według którego respondenci, gotowi do udziału w głosowaniu, uznają Zbigniewa Ziobrę za lepszego od Jarosława Kaczyńskiego kandydata prawicy w wyborach prezydenckich.
 • 16-letni bohater uratował dwóch chłopców. "Nikt się nie ruszył"

  16-letni bohater uratował dwóch chłopców. "Nikt się nie ruszył"

  - Nie mogłem tylko stać i patrzeć. O tym, że kobieta wzywa pomocy dla swoich dzieci powiedział mi kolega, który nie potrafi pływać. Ściągnąłem koszulkę i wskoczyłem do wody - opowiada Adam Hryciuk, 16-letni bohater, który uratował dwóch chłopców.

Filmy - Adam (1)

 • Laserowy system antyrakietowy ADAM

  Area Defense Anti-Munitions (ADAM) to system obrony przeciwrakietowej opracowywany przez koncern zbrojeniowy Lockheed Martin. Jego zadanie polega na niszczeniu zagrożenia przy pomocy wiązki lasera na dystansie do 2 km. Może również śledzić cele oddalone o 5 km. Powyższy materiał wideo stanowi krótki pokaz możliwości ADAM-a.