ADAC

Artykuły - ADAC (35)

 • Toyota Auris i Verso ulubionymi autami niemieckich kierowców

  Toyota Auris i Verso ulubionymi autami niemieckich kierowców

  Kompaktowe Toyoty zajęły pierwsze miejsce w swoich segmentach w badaniu satysfakcji kierowców z posiadanych pojazdów. Badanie przeprowadził niemiecki automobilklub ADAC. Japoński producent zajął też drugie miejsce w rankingu jakości serwisu, w ciągu roku awansując o jedną pozycję.
 • Niemcy upokorzeni. I to przez kogo?!

  Niemcy upokorzeni. I to przez kogo?!

  Niemcy rzadko kiedy przegrywają, a już szczególnie rzadko na własnym boisku. Okazuje się jednak, że pokonanie naszych sąsiadów zza Odry na ich rodzimym rynku nie jest wcale niemożliwe!
 • Auta najtańsze w utrzymaniu!

  Auta najtańsze w utrzymaniu!

  Bezpieczeństwo, moc silnika czy poziom emisji CO2 to cechy, którymi przy wyborze samochodu w Polsce kieruje się niewiele osób.
 • Jak wpadać, to pod amaroka!

  Jak wpadać, to pod amaroka!

  Organizacja Euro NCAP nie próżnuje. Tym razem testom zderzeniowym poddano aż 14 samochodów.
 • Zimówki mogą zabić!

  Zimówki mogą zabić!

  Nieubłaganie nadchodzi sezon zmiany opon. Słupek rtęci coraz częściej gości w okolicach zera, tymczasem opony letnie tracą swoje właściwości już poniżej 7 stopni Celsjusza.
 • Wybór podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych.

  Raport bieżący nr 62/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Emitenta informuje, że Rada Nadzorcza spółki uchwałą 01/07/2010 z dnia 27 lipca 2010 r. dokonała wyboru AdAc Sp. z o.o. jako podmiotu uprawnionego do przeglądu jednostkowego sprawozdania finansowego spółki oraz skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy Kapitałowej na dzień 30 czerwca 2010 roku oraz jako podmiotu mającego dokonać badania jednostkowego sprawozdania fina
 • Rekordowe półrocze Fiata

  O blisko 8 proc. wzrosła w pierwszym półroczu 2010 r. produkcja samochodów w tyskiej fabryce Fiata, w odniesieniu do tego samego okresu zeszłego roku. Z linii produkcyjnych zjechała rekordowa liczba blisko 322,5 tys. aut, prawie 23,5 tys. więcej niż przed rokiem.
 • Chińskie auto i test łosia...

  Chińskie auto i test łosia...

  Jedną z żelaznych zasad motoryzacji (i nie tylko) jest ta, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Przez wiele lat przekonały się o tym dziesiątki producentów.
 • Colt najbardziej niezawodny

  Colt najbardziej niezawodny

  Mitsubishi colt jest najbardziej niezawodnym japońskim samochodem klasy B sprzedawanym w Niemczech. Tak wynika z najnowszych statystyk ADAC, w których Mitsubishi zajmuje trzecie miejsce w swojej klasie.
 • Tymi autami pojedziesz najtaniej

  Tymi autami pojedziesz najtaniej

  Wybierając nowy samochód trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników. Liczą się nie tylko cena zakupu, wyposażenie czy zużycie paliwa, ale też całość kosztów związanych z wielomiesięczną eksploatacją.