Abused Majesty

Artykuły - Abused Majesty (11)

 • The Dead Goats na ścieżce kozła

  The Dead Goats na ścieżce kozła

  - Od początku nie był to żaden projekt, tylko kapela z krwi i kości - o The Dead Goats, nowym, oldskulowym bycie na białostockiej scenie w rozmowie z naszym serwisem mówi perkusista Psychoradek.
 • Abused Majesty w Empire Records!

  Abused Majesty w Empire Records!

  Wytwórnia Empire Records wyda debiutancki album białostockiej grupy Abused Majesty, o której już kilka razy pisaliśmy na naszych stronach. Płyta "Serpenthrone" ujrzy światło dzienne 25 czerwca, wraz z nowym numerem magazynu "Thrash'em All".
 • Kto wyda Abused Majesty?

  Kto wyda Abused Majesty?

  Białostocka grupa Abused Majesty zakończyła już prace nad swoim nowym materiałem, któremu nadano tytuł "Serpenthrone", o którym już kilka razy wspominaliśmy. Obecnie muzycy poszukują dla niego wydawcy.
 • Abused Majesty: Płyta gotowa

  Abused Majesty: Płyta gotowa

  Zespół Abused Majesty, o którym już kilka razy pisaliśmy w ciągu ostatnich miesięcy, nagrał już swoją płytę. Nosi ona tytuł "Serpenthrone". Poza nowym materiałem grupa dorobiła się również nowej witryny internetowej.
 • Abused Majesty nagrywa

  Abused Majesty nagrywa

  Zespół Abused Majesty przebywa już w białostockim studiu Hertz, gdzie pracuje nad nową płytą, która otrzymała tytuł "The Crown Of Serpentine King". Album ma być gotowy pod koniec stycznia 2004 roku.
 • Debiut Abused Majesty

  Debiut Abused Majesty

  Polska grupa Abused Majesty już niebawem nagra swój debiutancki album. Ma on różnić się znacząco od tego, co fani znają z demo "Gods Are With Us", które zarejestrowane zostało trzy lata temu.