Absolute Championship Berkut

Artykuły - Absolute Championship Berkut (4)

 • Karol Celiński wypunktował Brazylijczyka na gali ACB 63 w Gdańsku

  Karol Celiński wypunktował Brazylijczyka na gali ACB 63 w Gdańsku

  W walce wieczoru prestiżowej organizacji mieszanych sztuk walki Absolute Championship Berkut 63, która odbyła się w trójmiejskiej Ergo Arenie, swoje najważniejsze zwycięstwo odniósł Karol Celiński (14-6). Polak jednogłośną decyzją sędziów pewnie pokonał weterana największych federacji na świecie, Brazylijczyka Vinny'ego Magalhaesa (14-9).
 • Mamed Chalidow w walce wieczoru w Turcji? Gala ogłoszona

  Mamed Chalidow w walce wieczoru w Turcji? Gala ogłoszona

  Czyniąca zakusy na supergwiazdę mieszanych sztuk walki w Polsce Mameda Chalidowa - czeczeńska organizacja ACB ogłosiła, że 19 lipca zorganizuje swoją pierwszą galę w Turcji. Wobec wypowiedzi szefa rodzimej federacji Mairbeka Chasijewa wydaje się możliwe, że Czeczen z polskim paszportem zostanie obsadzony nawet w walce wieczoru.
 • Mamed Chalidow w czeczeńskiej organizacji? "Trwają rozmowy"

  Mamed Chalidow w czeczeńskiej organizacji? "Trwają rozmowy"

  Czeczeńska organizacja Absolute Championship Berkut jest coraz bardziej zdeterminowana, by przejąć gwiazdora mieszanych sztuk walki w Polsce, swojego rodaka Mameda Chalidowa. Informację o chęci zakontraktowania mieszkającego w Olsztynie "Kanibala", właśnie potwierdził przedstawiciel ACB na Europę Bajsangur Edelbijew.
 • Mamed Chalidow kuszony przez czeczeńską federację ACB

  Mamed Chalidow kuszony przez czeczeńską federację ACB

  Gwiazdor polskiego MMA Mamed Chalidow, wygraną walką z Borysem Mańkowskim na gali KSW Colosseum, wypełnił kontrakt z federacją KSW. Teraz jest kuszony przez czeczeńskiego biznesmena Mairbeka Chasijewa, aby do końca kariery zostać gwiazdą jego organizacji ACB. Jaką decyzję podejmie urodzony w Groznym, a mieszkający w Polsce i legitymujący się naszym obywatelstwem wojownik?