abp Celestino Migliore

Artykuły - Abp Celestino Migliore (-4)

 • Abp Migliore: Biskupi i kapłani mają być osobami wiarygodnymi

  Abp Migliore: Biskupi i kapłani mają być osobami wiarygodnymi

  Biskupi, kapłani i osoby konsekrowane mają być osobami wiarygodnymi, które w pokorze prawdy pochodzącej od Boga potrafią cierpliwie towarzyszyć ludziom w drodze do Chrystusa - podkreślił nuncjusz apostolski w Polsce abp Celestino Migliore.
 • W Polsce w czwartek - Święto Papieskie

  W Polsce w czwartek - Święto Papieskie

  W czwartek, w 7. rocznicę wyboru Ojca Świętego Benedykta XVI, będzie w Polsce obchodzone Święto Papieskie - poinformowało we wtorek biuro prasowe Konferencji Episkopatu Polski. W tym dniu pod przewodnictwem nuncjusza apostolskiego abp. Celestino Migliore zostanie odprawiona msza św. w intencji papieża.
 • Obchody 20. rocznicy papieskiej pielgrzymki

  Obchody 20. rocznicy papieskiej pielgrzymki

  Uroczystą Mszą św. celebrowaną przez nuncjusza apostolskiego w Polsce abp. Celestino Migliore rozpoczęły się w sobotę obchody 20. rocznicy papieskiej pielgrzymki do Olsztyna. Trzydniowe uroczystości zakończą się odsłonięciem pięciu stacji szlaku papieskiego.
 • Dziękczynienie za beatyfikację w dzień urodzin Jana Pawła II

  Dziękczynienie za beatyfikację w dzień urodzin Jana Pawła II

  Nuncjusz apostolski w Polsce abp. Celestino Migliore będzie przewodniczył w środę w Lublinie uroczystej mszy św. dziękczynnej za beatyfikację papieża Jana Pawła II. Zaplanowano też koncert oraz wykład nuncjusza o prawach człowieka - podała tamtejsza kuria metropolitalna.