Abdullah Abdullah

Synonimy:
abdullah,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Abdullah Abdullah (9)

 • Będzie II tura wyborów, talibowie grożą przemocą

  Druga tura wyborów prezydenckich w Afganistanie odbędzie się mimo wycofania się jednego z dwóch kandydatów, Abdullaha Abdullaha - oznajmił dzisiaj przedstawiciel komisji wyborczej. Jednocześnie talibowie zagrozili przemocą, jeśli dojdzie do głosowania.
 • Abdullah nie wystartuje w wyborach prezydenckich

  Abdullah nie wystartuje w wyborach prezydenckich

  Opozycyjny kandydat na prezydenta Afganistanu Abdullah Abdullah oświadczył dzisiaj, że nie weźmie udziału w drugiej turze wyborów prezydenckich 7 listopada, gdyż nie zostały spełnione jego żądania dotyczące zmian w komisji wyborczej.
 • Rywal Karzaja wycofał się z wyborów

  Rywal Karzaja wycofał się z wyborów

  Główny rywal prezydenta Afganistanu Hamida Karzaja w wyborach prezydenckich, Abdullah Abdullah, wycofa się z udziału w drugiej turze 7 listopada - poinformował "New York Times".
 • Afganistan: Druga tura wyborów konieczna

  Afganistan: Druga tura wyborów konieczna

  Rywal prezydenta Hamida Karzaja w drugiej turze wyborów prezydenckich w Afganistanie Abdullah Abdullah wezwał w niedzielę Stany Zjednoczone do zwiększenia liczby wojsk w swoim kraju, co jest jego zdaniem niezbędne dla pokonania talibów.
 • Abdullah oskarża Karzaja o oszustwa wyborcze

  Abdullah oskarża Karzaja o oszustwa wyborcze

  Rywal prezydenta Afganistanu Hamida Karzaja w czwartkowych wyborach Abdullah Abdullah oskarżył szefa państwa o wykorzystywanie aparatu państwowego do manipulacji wyborczych. Oznajmił o tym w wywiadzie udzielonym w sobotę agencji Associated Press.