biznes - ABAK

Synonimy:
ABK,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - ABAK (58)

 • Rośnie sprzedaż Grupy Abak

  Działająca na rynku outsourcingu usług księgowych Grupa Abak (NewConnect: ABK) przedstawiła wyniki za I kwartał 2014 r. W okresie tym udało jej się osiągnąć niemal 2 mln zł skonsolidowanych przychodów, co oznacza 55 proc. wzrostu sprzedaży względem analogicznego okresu w roku ubiegłym.
 • Udany IV kwartał Grupy Abak

  Działająca w branży usług księgowych Abak S.A. zaprezentowała wyniki za IV kwartał 2013 r. Od października do grudnia notowanej na NewConnect spółce udało się wypracować 1210 tys. zł przychodów netto, natomiast po czterech kwartałach wyniosły one 4 934 tys. zł. W obu przypadkach odnotowano wzrost względem wyników z 2012 roku.
 • Abak S.A. rośnie w siłę

  Działająca na rynku usług rachunkowych spółka Abak S.A. przejmuje spółkę z Legnicy oraz uruchamia oddział we Wrocławiu. Tym samym Grupa Abak rozrosła się do sześciu placówek w kraju - centrali w Olsztynie, dwóch filii w Warszawie i po jednej w Łodzi, Wrocławiu oraz Legnicy.
 • Grupa Abak urosła o 9 proc. po pierwszym półroczu 2013 r.

  Notowana na NewConnect Abak SA, działająca na rynku usług rachunkowych, opublikowała raport za II kwartał 2013 r. Narastająco skonsolidowane przychody spółki wyniosły 2,5 mln zł. Względem pierwszego półrocza 2012 r. stanowi to wzrost o 9 proc.
 • Abak finalizuje przejęcie biura rachunkowego

  Abak działająca na rynku usług rachunkowych, przejęła biuro finansowo-księgowe z Warszawy. Jest to trzecia akwizycja przeprowadzona przez spółkę, wpisująca się w realizację strategii konsolidacji biur rachunkowych w Polsce.
 • Grupa Abak - EBITDA wzrosła o 54 proc.

  Grupa Abak (NewConnect: ABK) działająca na rynku usług rachunkowych zaprezentowała dane finansowe za III kwartał 2012 roku. Przychody netto ze sprzedaży za III kwartał br. wyniosły 1,15 mln zł, EBITDA natomiast osiągnęła poziom 230 tys. zł. W porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego przychody Grupy wzrosły o 38 proc., a EBITDA o 54 proc.
 • Abak SA: Znaczący wzrost przychodów w II kwartale 2012 roku

  Grupa Abak działająca na rynku usług rachunkowych, opublikowała wyniki za II kwartał 2012 roku. W omawianym okresie obrachunkowym osiągnęła prawie 1,2 mln zł przychodów netto ze sprzedaży i odnotowała EBITDĘ na poziomie 230 tys. zł. W porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego, przychody Grupy wzrosły o 38 proc., a EBITDA o 33 proc.
 • Zmiana składu Rady Nadzorczej Abak S.A.

 • Treść zatwierdzonych zmian w statucie spółki zgodnie uchwałami ZWZA z dnia 9.05.2012 r.

 • Treść uchwał podjętych na ZWZ dnia 09.05.2012 r.