Aaron Lewis

Artykuły - Aaron Lewis (6)

 • Sprawca strzelaniny w Waszyngtonie miał obsesję na punkcie gier

  Sprawca strzelaniny w Waszyngtonie miał obsesję na punkcie gier

  Kolejny raz z rzędu grom dostaje się rykoszetem. Następny dramat z kilkunastoma zgonami w tle i wszyscy od razu wiedzą, na "kogo" wskazać palcem.
 • Wokalista Staind śpiewa w kasynach

  Wokalista Staind śpiewa w kasynach

  Aaron Lewis, wokalista formacji Staind, ma zamiar kontynuować trasę koncertową po amerykańskich kasynach. Muzyk rozpoczął występy w świątyniach hazardu w marcu i tak mu się to spodobało, że postanowił zaśpiewać tam również w nadchodzących tygodniach.
 • Staind: Dziecko łagodzi obyczaje

  Staind: Dziecko łagodzi obyczaje

  Aaron Lewis, wokalista amerykańskiego zespołu Staind, przyznaje, że narodziny córki wpłynęły na złagodzenie muzyki granej przez grupę i pisanych przez niego tekstów. Wyklucza jednak możliwość, aby nagle mógł zacząć pisać wesołe piosenki.
 • Staind remiksują Linkin Park

  Staind remiksują Linkin Park

  Aaron Lewis, wokalista amerykańskiej formacji Staind, zdecydował się wspomóc swych kolegów z Linkin Park i przygotował remiks kompozycji "Crawling" pochodzącej z ich debiutanckiego albumu. Nowa, hiphopowa wersja piosenki, która wyniosła Linkin Park na szczyty list przebojów, trafi na płytę zawierającą więcej remiksów utworów z "Hybrid Theory".
 • Staind mają już dość samobójstw

  Aaron Lewis, frontman amerykańskiej formacji Staind, która przez ostatnie tygodnie okupuje pierwsze miejsce na liście Billboardu, ma już dość informacji mówiących, że muzyka grana przez jego grupę jest puszczana w momentach, kiedy tamtejsze nastolatki popełniają samobójstwo.