Aaron Johnson

Artykuły - Aaron Johnson (4)

 • Stal Ostrów i Aaron Johnson z karami od PLK

  Stal Ostrów i Aaron Johnson z karami od PLK

  Po skandalu na meczu Polskiej Ligi Koszykówki posypały się kary. Sędzia Dyscyplinarny PLK Jakub Kosowski nałożył na BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski grzywnę 20 tysięcy złotych za rażąco niesportowe zachowanie kibiców podczas i po meczu z Kingiem Szczecin. Ukarany został również zawodnik Aaron Johnson.
 • Aaron Johnson: Chłopak znikąd

  Aaron Johnson: Chłopak znikąd

  Pierwsze spotkanie tysięcy młodych ludzi z "Anną Kareniną", klasyczną powieścią Lwa Tołstoja, na całym świecie wygląda dokładnie tak samo: po pierwsze, ma miejsce w szkole średniej; po drugie, następuje na wyraźne polecenie nauczyciela, który nakazuje zapoznanie się z lekturą. W przypadku Aarona Taylora-Johnsona, młodego brytyjskiego aktora, który w najnowszej ekranizacji słynnej książki wciela się w hrabiego Wrońskiego, rzecz wyglądała jednak inaczej.
 • Gemma Arterton u progu sławy

  Gemma Arterton u progu sławy

  Gema Arterton ("Tamara i mężczyźni") znalazła się w gronie młodych brytyjskich aktorów nominowanych do nagrody Bafta Rising Star.

Filmy - Aaron Johnson (1)

 • "Anna Karenina"

  Najnowsza ekranizacja powieści Lwa Tołstoja - historii tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law)...