Aaron Eckhart

Synonimy:
Eckhart Aaron,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Aaron Eckhart (12)

 • Oko w oko z legendą! Nieśmiertelny Aaron Eckhart

  Oko w oko z legendą! Nieśmiertelny Aaron Eckhart

  Po serii posterów teaserowych przyszedł czas na oficjalny plakat filmu "Ja, Frankenstein". Zrealizowana w technologii IMAX superprodukcja w reżyserii Stuarta Beattie, współtwórcy sukcesu "Piratów z Karaibów", trafi na polskie ekrany 24 stycznia.
 • "Ja, Frankenstein": Blizny na klacie Aarona Eckharta [zwiastun]

  "Ja, Frankenstein": Blizny na klacie Aarona Eckharta [zwiastun]

  24 stycznia 2014 na ekrany polskich kinach wejdzie "Ja, Frankenstein", zrealizowana w technologii IMAX superprodukcja w reżyserii Stuarta Beattie, współtwórcy światowego sukcesu "Piratów z Karaibów". Prezentujemy oficjalny polski zwiastun filmu, będącego ekranizacją graficznej noweli Kevina Grevioux - ojca wampirycznego uniwersum "Underworld".
 • Trzeci cal do szczęścia

  Trzeci cal do szczęścia

  "Między światami" ("Rabbit Hole"), reż. John Cameron Mitchell, USA 2010, dystrybutor Kino Świat, premiera kinowa 29 kwietnia 2011 roku.
 • "Kidman mnie irytowała"

  "Kidman mnie irytowała"

  Sceny kłótni z filmu "Między światami" ("The Rabbit Hole") to nie tylko artystyczna fikcja. Atmosfera na planie bywała napięta - ujawnia jeden z aktorów.
 • Robi sobie aktorską przerwę

  Robi sobie aktorską przerwę

  Jennifer Aniston postanowiła porzucić aktorstwo. Na szczęście tylko do końca tego roku. "Pojadę gdzieś daleko i mam nadzieję przeżyć jakąś wielką przygodę" - mówi gwiazda.
 • Kosmici na ulicach Los Angeles

  Kosmici na ulicach Los Angeles

  Michelle Rodriguez, Michael Pena i Bridget Moynahan dołączyli do obsady najnowszego projektu wytwórni Columbia Pictures, "Battle: Los Angeles". Aktorzy na planie spotkają m.in. Aarona Eckharta ("Czarna Dalia", "Mroczny rycerz"), który jest zaangażowany w ten projekt.
 • Eckhart z Kidman w króliczej norze

  Eckhart z Kidman w króliczej norze

  Aaron Eckhart, znany ostatnio z roli Harveya Denta w "Mrocznym rycerzu", wystąpi u boku Nicole Kidman w kinowej wersji broadwayowskiej sztuki "Rabbit Hole".
 • Dwie Twarze walczy z Obcym

  Dwie Twarze walczy z Obcym

  Gwiazda "Mrocznego rycerza" wystąpi w filmie science-fiction. Aaron Eckhart zagra w "Battle: Los Angeles".
 • Nie zagra już w Batmanie

  Nie zagra już w Batmanie

  Aaron Eckhart udzielił ostatnio wywiadu, w którym wyjawił dalsze losy, granego przez siebie, zbrodniarza Two Face'a z filmu "Mroczny rycerz". Rozmowa dotyczyła także wydarzeń z najnowszej odsłony przygód Batmana, tak że jeśli nie widzieliście jeszcze filmu- możecie stracić niespodziankę.
 • W obronie Jokera

  W obronie Jokera

  Po tragicznej śmierci Heatha Ledgera jego rola w najnowszej części Batmana zaczyna obrastać legendą jeszcze zanim w ogóle ktokolwiek widział sam film. W obronie Heatha Ledgera i jego Jokera stanęli ostatnio przyjaciele z planu zdjęciowego.

Filmy - Aaron Eckhart (1)

 • "Olimp w ogniu"

  Biały Dom atakują terroryści. Odsunięty od obowiązków agent Secret Service okazuje się jedyną nadzieją na uratowanie prezydenta...