aaron

Artykuły - Aaron (91)

 • "Need for Speed": Szybki i wściekły

  "Need for Speed": Szybki i wściekły

  Po występie w "Need for Speed", gdzie ryk silników i zapach spalin nigdy nie ustają, Aaron Paul zaczął być postrzegany jako wschodząca gwiazda kina akcji, zwłaszcza tego na kółkach. W roli zdeterminowanego i utalentowanego kierowcy, dla którego strach jest niczym, poradził sobie nie gorzej niż Paul Walker, znany widzom przede wszystkim z przeboju "Szybcy i wściekli".
 • Imogen Poots i Aaron Paul razy dwa

  Imogen Poots i Aaron Paul razy dwa

  Ten weekend należy do Aarona Paula i Imogen Poots. Parę zobaczymy aż w dwóch produkcjach: "Need for Speed" i "Nauce spadania". Ponadto na ekranach kin zadebiutują m.in.: nowy film Jana Jakuba Kolskiego, sequel "Muppetów" i kolejny obraz o wampirach.
 • Aaron Paul pobił rekord prędkości!

  Aaron Paul pobił rekord prędkości!

  Już 21 marca nielegalne wyścigi samochodowe opanują kina w całej Polsce. Wygląda na to, że Aaron Paul przygotowania do roli w "Need for Speed" potraktował naprawdę serio. W ostatnim odcinku kultowego programu Top Gear udowodnił, że szybka jazda samochodem to jego prawdziwa pasja.
 • Gwiazdor "Breaking Bad" upił się z Królem Popu

  Gwiazdor "Breaking Bad" upił się z Królem Popu

  Znany z seriali "Kości" i "Breaking Bad" aktor Aaron Paul wspomina spotkanie z Michaelem Jacksonem.
 • Aaron Eckhart: Nowe oblicze potwora

  Aaron Eckhart: Nowe oblicze potwora

  Poznajcie go - oto nowe wcielenie potwora stworzonego przez szalonego naukowca, dra Frankensteina. Stwór ten nie ma jednak zbyt wiele wspólnego z dobrze nam znanym monstrum, zwłaszcza, że wciela się w niego przystojny Aaaron Ekhart, znany z takich filmów, jak "Życie od kuchni", "Erin Brockovich", "Między światami", "Mroczny Rycerz" czy "Olimp w ogniu".