Aaliyah

Artykuły - Aaliyah (7)

 • Timbaland wykorzysta nagrania Michaela Jacksona

  Timbaland wykorzysta nagrania Michaela Jacksona

  Znany amerykański producent Timbaland pracuje w sekrecie nad nowym projektem. Ma się w nim pojawić nieżyjący od 2009 roku Michael Jackson.
 • Aaliyah: Wampir pełen seksapilu

  Aaliyah: Wampir pełen seksapilu

  Aaliyah, nieżyjąca już piosenkarka i aktorka, gwiazda filmu "Królowa potępionych", została uznana za najbardziej seksowną odtwórczynię roli ekranowej wampirzycy. Ciemnoskóra piękność, która zginęła w katastrofie lotniczej w 2001 roku, wyprzedziła na sporządzonej niedawno liście Francuzkę Mathildę May, która zagrała kosmicznego krwiopijcę przyszłości w obrazie "Siły życiowe".
 • Aaliyah musi zostać w "Matrixie 2"!

  Aaliyah musi zostać w "Matrixie 2"!

  Fani postanowili zaprotestować przeciwko planom wycięcia scen z udziałem Aaliyah z pierwszego sequela "Matrixa". 22-letnia piosenkarka i aktorka ("Romeo musi umrzeć"), która miała zagrać rolę Zee, zginęła 25 sierpnia w katastrofie lotniczej na Karaibach. Do tej pory petycję w sprawie zachowania scen z jej udziałem, podpisało ponad 10 tysięcy fanów.
 • "The Matrix Reloaded": Eva Mendes zamiast Aaliyah?

  "The Matrix Reloaded": Eva Mendes zamiast Aaliyah?

  Po tragicznej śmierci Aaliyah ("Romeo musi umrzeć"), która zginęła tydzień temu w katastrofie lotniczej, wszyscy zastanawiali się, co zrobią twórcy sequeli kultowego "Matrixa", w których słynna piosenkarka i aktorka miała zagrać ukochaną Morfeusza. Ostatnio pojawiły się doniesienia, iż w roli Zee być może wystąpi Eva Mendes.