70. Rajd Polski

Artykuły - 70. Rajd Polski (4)

 • Kibice kochają Roberta Kubicę

  Kibice kochają Roberta Kubicę

  Podczas 70. Rajdu Polski, 9. rundy mistrzostw Europy, kibice sportów motorowych najbardziej kochają... Roberta Kubicę.
 • 70. Rajd Polski - skrócono dwa odcinki

  70. Rajd Polski - skrócono dwa odcinki

  Zły stan nawierzchni po ulewnych deszczach spowodował, że organizatorzy rozpoczynającego się w piątek 70. Rajdu Polski, dziewiątej rundy mistrzostw Europy, zdecydowali się skrócić dwa odcinki specjalne, których fragmenty są nieprzejezdne.
 • Wybierasz się na Rajd Polski? To musisz wiedzieć

  Wybierasz się na Rajd Polski? To musisz wiedzieć

  W dniach 13-15 września br. odbędzie się jubileuszowy - 70. Rajd Polski. To drugi z najstarszych rajdów na świecie i jednocześnie najbardziej prestiżowe wydarzenie w sportach motorowych w naszym kraju.
 • 70. Rajd Polski - w Mikołajkach prawie 90 załóg

  70. Rajd Polski - w Mikołajkach prawie 90 załóg

  Od 13 do 15 września na trasach w rejonie Mikołajek zostanie rozegrany 70. Rajd Polski, 9. runda mistrzostw Europy. Na liście zgłoszeń jest prawie dziewięćdziesiąt załóg, tak rekordowej obsady nie zanotowano od 2009 roku, gdy rajd był eliminacją mistrzostw świata.
 • Kubica jednym z głównych kandydatów do zwycięstwa

  Irlandczyk Craig Breen (Peugeot 207 SW2000), mistrz świata SWRC w sezonie 2012, uważa, że jednym z głównych faworytów 70. Rajdu Polski, dziewiątej rundy mistrzostw Europy, jest Robert Kubica (Citroen DS3 RRC).
 • Rajd Polski w kalendarzu mistrzostw Europy

  70. Rajd Polski znalazł się w prowizorycznym kalendarzu mistrzostw Europy na sezon 2013 przygotowanym przez nowego promotora cyklu - Eurosport Events.