Film - 39 i pół

Artykuły - 39 i pół (41)

 • Tomasz Karolak: Z wiekiem coraz bardziej jestem sobą

  Tomasz Karolak: Z wiekiem coraz bardziej jestem sobą

  Z jednej strony mężczyźni w wieku średnim przeżywają kryzys, z drugiej - są dużymi dziećmi. Zgadza się z tym Tomasz Karolak, który po dziesięciu latach ponownie wcielił się w rolę Darka Jankowskiego w serialu "39 i pół tygodnia". Premiera produkcji 8 września.
 • Wchodzę i roznoszę dom na strzępy

  Wchodzę i roznoszę dom na strzępy

  Serca widzów podbiła rolami barwnych, pełnych temperamentu bohaterek w "39 i pół" czy "Magdzie M." Teraz Daria Widawska gra mecenas Dorotę w "Prawie Agaty". - Bardzo lubię pracować nad charakterem moich postaci - przyznaje aktorka.
 • Lamparska w rosyjskim filmie

  Lamparska w rosyjskim filmie

  Magdalena Lamparska, znana m.in. z serialu "39 i pół", rozpoczęła aktorską karierę w Rosji. Zagrała jedną z głównych ról w filmie kinowym Walerija Pendrakowskiego "Tylko nie teraz". W jego obsadzie jest też m.in. Daniel Olbrychski.
 • Jej czas dopiero nadchodzi

  Jej czas dopiero nadchodzi

  Magdalenę Popławską widzowie znają już z serialu "39 i pół". Aktorka brała także udział w głośnym projekcie Teatru Rozmaitości "Teren Warszawa". Ostatnio fani mogą ją oglądać w serialu "Usta usta", w którym gra Agnieszkę - świetną panią domu, żonę i matkę.
 • Brak perspektyw i życie w rozsypce

  Brak perspektyw i życie w rozsypce

  Co robi mężczyzna, kiedy czterdziestka depcze mu po piętach, jego życie prywatne jest w totalnej rozsypce, z kasą jest krucho, a jedyne, co go jeszcze kręci to muzyka? Bierze się w garść i zaczyna wielkie porządki czy płynie z nurtem i olewa wszystko? TVN7 przypomni serial "39 i pół".
 • "Barwy", "Ranczo" czy "Rozlewisko"?

  "Barwy", "Ranczo" czy "Rozlewisko"?

  W tym roku polskie seriale, nominowane do Telekamer "Tele Tygodnia" podzielone zostały na dwie kategorie: adaptacja serialu zagranicznego i serial polski oryginalny. W tej drugiej, największe szanse na zwycięstwo mają "Dom nad rozlewiskiem", "Barwy szczęścia" i "Ranczo".
 • Finałowy odcinek "39 i pół"

  Finałowy odcinek "39 i pół"

  "To serial, który zmienił moje życie. Ludzie na ulicy wielokrotnie mnie zaczepiali i chwalili mojego bohatera za metody wychowawcze, które stosował. Czego chcieć więcej?" - mówi Tomasz Karolak. We wtorek, 1 grudnia, TVN wyemituje ostatni odcinek serialu "39 i pół".
 • Chce zagrać czarny charakter

  Chce zagrać czarny charakter

  Anka, jej bohaterka w serialu "39 i pół" to złota kobieta. Żadna inna nie wytrzymałaby z Darkiem (Tomasz Karolak). Teraz Daria Widawska chce dla odmiany zagrać czarny charakter.
 • "39 i pół": Ćwiczenia z rodzicielstwa

  "39 i pół": Ćwiczenia z rodzicielstwa

  Do "Dirty Tracka" wpada Paula (Sonia Bohosiewicz) i, bez słowa wyjaśnienia, zostawia Darkowi (Tomasz Karolak) pod opieką swojego małego synka Salwadora. Sama wyjeżdża na krótko za granicę. Zdezorientowany Darek zostaje z dzieckiem na ręku - musi sobie ekspresowo przypomnieć, co się w takich sytuacjach robiło...
 • "39 i pół" - Darek za kratami?

  "39 i pół" - Darek za kratami?

  Darek Jankowski (Tomasz Karolak) znowu w stresie. Grozi mu odsiadka za rzekomą defraudację firmowych pieniędzy. Czy uda mu się udowodnić swoją niewinność?