25 lat - Biała Rawska

Synonimy:
B.o.B,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - 25 lat - Biała Rawska (165)

 • Bob Geldof: A mogłem być Stingiem...

  Bob Geldof: A mogłem być Stingiem...

  "Gdyby nie piraci, już dawno byłbym Claptonem" - ten słynny już cytat ze Zbigniewa Hołdysa automatycznie przychodzi na myśl, kiedy czyta się najnowsze wynurzenia Boba Geldofa.
 • B.o.B: Dopiero się rozgrzewam

  B.o.B: Dopiero się rozgrzewam

  - Myślę, że "Strange Clouds" można interpretować na wielu różnych poziomach - tak o swojej drugiej płycie mówi INTERIA.PL raper B.o.B. Album w najbliższy poniedziałek (21 maja) trafi do sklepów.
 • Okazała się lepsza od Norah Jones i B.o.B!

  Okazała się lepsza od Norah Jones i B.o.B!

  Trzy głośne nowości biły się o 1. miejsce na liście "Billboardu". Najpopularniejszym albumem w USA został longplay "Blown Away" 29-letniej wokalistki country Carrie Underwood.
 • Pan Samolocik kontra stereotypy

  Pan Samolocik kontra stereotypy

  Niby raper, a śpiewa chętnie i dobrze. Niby raper, a potrafi grać na niejednym instrumencie. Nagrał wielki przebój "Airplanes" z Hayley Williams, teraz śmiało stawia kolejne kroki. B.o.B w przededniu premiery swojej drugiej płyty znalazł czas na rozmowę z naszym serwisem.
 • Powstanie film na podstawie albumu Boba Dylana

  Powstanie film na podstawie albumu Boba Dylana

  Zdobywca Oscara za piosenkę do filmu "Cudowni chłopcy", gwiazdor, którego muzyka często służyła za ścieżki dźwiękowe do filmów, Bob Dylan po raz kolejny inspiruje ludzi kinematografii. Na podstawie jego albumu "Blood on the Tracks" powstanie pełnometrażowy film.
 • Piosenki Boba Dylana na 50-lecie Amnesty International

  Piosenki Boba Dylana na 50-lecie Amnesty International

  80 wykonawców z całego świata przygotowało piosenki z repertuaru Boba Dylana na potrzeby czteropłytowego wydawnictwa z okazji 50-lecia działalności organizacji Amnesty International.
 • Jafia Namuel w pociągu z Bobem Marleyem

  Jafia Namuel w pociągu z Bobem Marleyem

  W rocznicę urodzin Boba Marleya (6 lutego) ukazała się koncertowa płyta grupy Jafia Namuel, czołowej polskiej formacji tego nurtu.
 • Wielki Mały Bob, czyli...

  Wielki Mały Bob, czyli...

  Aki Kaurismäki nazwał go "Elvisem Presleyem z Hawru", a samo miasto to jego zdaniem francuski odpowiednik Memphis - miasta króla rock'n'rolla. W swoim najnowszym filmie twórca "Leningrad Cowboys" postanowił przypomnieć tę lokalną muzyczną legendę. O kim mowa? Oczywiście o Little Bobie.
 • Bob Dylan faworytem do Nobla?

  Bob Dylan faworytem do Nobla?

  W czwartek 6 października (godz. 13) poznamy nazwisko tegorocznego laureata nagrody Nobla w dziedzinie literatury. Coraz głośniej jest o tym, że prestiżowe wyróżnienie z rąk Akademii otrzyma 70-letni bard Bob Dylan.
 • Wnuk Boba Dylana jest raperem!

  Wnuk Boba Dylana jest raperem!

  Nastoletni wnuk słynnego wokalisty Boba Dylana chce pójść w ślady dziadka.

Filmy - 25 lat - Biała Rawska (1)

 • Druga twarz Boba Dylana

  Bob Dylan jest jednym z największych autorów tekstów XX wieku, jednak niewielu ludzi pamięta o jego niezwykłych zdolnościach plastycznych.