2. liga

Artykuły - 2. liga (8)

 • Powołano stowarzyszenie "2. Liga Polska"

  Powołano stowarzyszenie "2. Liga Polska"

  Druga liga piłkarska chce iść w ślady wyższych lig i szukać możliwości rozwoju. W tym celu powstało stowarzyszenie "2. Liga Polska".
 • Lech Poznań z rekordem frekwencji w sezonie 2014/15

  Rekord frekwencji padł w Poznaniu, tylko na jednym stadionie doszło do zakłócenia porządku na stadionie, najwyższe średnia frekwencja na meczach Lecha - tak wynika z "Raportu dotyczącego organizacji i stanu bezpieczeństwa meczów piłki nożnej szczebla centralnego PZPN. Sezon 2014/15".
 • Tomasz Hajto rozwiązał umowę z GKS-em Tychy

  Tomasz Hajto nie utrzymał GKS-u Tychy w I lidze i w piątek Tyski Sport S.A. poinformował, że za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z trenerem. Nowym szkoleniowcem piłkarzy GKS Tychy został Kamil Kiereś.
 • PZPN zatwierdził reformę II ligi

  Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej zatwierdził w czwartek reformę II ligi. Od sezonu 2014/2015 zamiast dwóch grup, będzie tylko jedna - 18-zespołowa.
 • Gryf Wejherowo wycofuje się z rozgrywek piłkarskiej drugiej ligi

  Piłkarze Gryfa Wejherowo nie będą na wiosnę rywalizować w grupie zachodniej drugiej ligi. Działacze klubu postanowili we wtorek wycofać zespół z rozgrywek, a powodem tej decyzji jest ponowny brak dofinansowania przez urząd miasta.
 • Sandecja pokonała Stal Rzeszów

  Sandecja pokonała Stal Rzeszów

  Piłkarze 1-ligowej Sandecji Nowy Sącz wygrali ze Stalą Rzeszów (2 liga) 1:0 w sparingu, który rozegrano w środę na obiekcie Startu Nowy Sącz. Bramkę w 88. minucie Krzysztof Podolczak.