19-latek

Artykuły - 19-latek (11)

 • 19-latek chciał skoczyć z mostu. Uratowała go policjantka

  19-letni mieszkaniec Koronowa chciał popełnić samobójstwo. Nastolatka uratowała policjantka.
 • Zaginął 19-latek. Apel o pomoc

  Zaginął 19-latek. Apel o pomoc

  Trwają poszukiwania zaginionego 19-letniego Kamila Pakulskiego z Kruszwicy (woj. wielkopolskie). Mężczyzna ma ok. 180 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, waży ok. 70-75 kg, ma krótkie włosy koloru ciemny blond, szare oczy i owalną twarz. Ktokolwiek może pomóc w jego poszukiwaniach, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.
 • Wpadł 19-latek, który zniszczył obrazy w Kalwarii Pacławskiej

  Wpadł 19-latek, który zniszczył obrazy w Kalwarii Pacławskiej

  Policjanci z Przemyśla (woj. podkarpackie) zatrzymali 19-latka, który podejrzany jest o profanację obrazów w Kalwarii Pacławskiej - poinformował w sobotę rzecznik podkarpackiej policji komisarz Paweł Międlar.
 • Dębica: 19-latek postrzelił kolegę. Był pijany

  Dębica: 19-latek postrzelił kolegę. Był pijany

  Dwaj kompletnie pijani młodzi mężczyźni postanowili postrzelać z wiatrówki do puszki. Efektem jest rana nogi i pobyt z szpitalu jednego z nich. Postrzelony 20-latek był pod wpływem 3 promili alkoholu, natomiast 19-latek, który go postrzelił miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło w Dębicy.
 • Tragedia w Małopolsce. Nie żyje 19-latek

  Tragedia w Małopolsce. Nie żyje 19-latek

  Dwóch młodych mężczyzn w wieku 19 lat trafiło w czwartek wieczorem do szpitala w Tarnowie (woj. małopolskie). Jeden z nich zmarł, a drugi walczy o życie; jest w śpiączce. Wszystko wskazuje na to, że nastolatkowie zatruli się żrącą substancją nieznanego pochodzenia.
 • Śmierć 19-latka. Są nowe zatrzymania

  Są nowe ustalenia w sprawie bójki, do której doszło wczoraj wieczorem na osiedlu Mistrzejowice Nowe. Krakowscy policjanci zatrzymali sześć osób. Wskutek ran zadanych ostrym narzędziem zmarł 19-latek.
 • RMF24: 19-latek zabity w bójce pseudokibiców w Krakowie

  RMF24: 19-latek zabity w bójce pseudokibiców w Krakowie

  Tragiczny finał wieczornej bójki pseudokibiców w Krakowie. Nie żyje 19-latek. Informacja o tym została przesłana na Gorącą Linię RMF FM.
 • Włamywacz schował się w...lodówce

  Włamywacz schował się w...lodówce

  Najpierw Jarosława J. stojąc na parapecie, barkiem usiłował wepchnąć okno i wejść do środka. Kiedy zobaczył nadjeżdżający radiowóz, uciekł i skrył się w lodówce na terenie opuszczonych garaży. Dzień wcześniej 19-latek w ten sam sposób włamał się do innego mieszkania. A wszystko to działo się na warszawskiej Woli.
 • 19-latek wydał na szampana fortunę!

  19-latek wydał na szampana fortunę!

  Liam Payne z boysbandu One Direction trafił na czołówki brytyjskich gazet.