16-latek

Artykuły - 16-latek (34)

 • Zatrudnianie młodzieży w okresie wakacyjnym

  Zatrudnianie młodzieży w okresie wakacyjnym

  Wielu młodych ludzi szuka w lecie dorywczej pracy, by wykorzystać okres wolny od nauki. Mimo braku doświadczenia są oni zazwyczaj wdzięcznymi pracownikami, jednak przedsiębiorcy, którzy zatrudniają niepełnoletnich powinni pamiętać o tym, że tego typu stosunek pracy regulowany jest w szczególny sposób. Julita Podhorodecka Specjalista ds. Prawa pracy i Ubezpieczeń wfirma.pl
 • Samobójstwo 16-latka: Rodzina bez należytej opieki

  Samobójstwo 16-latka: Rodzina bez należytej opieki

  Rodzina 16-latka, który powiesił się w Centrum Interwencji Kryzysowej w Suwałkach, nie była objęta odpowiednią opieką. To pierwsze wnioski po kontroli Rzecznika Praw Dziecka.
 • Dolnośląskie: Groźne zderzenie trzech samochodów

  Dolnośląskie: Groźne zderzenie trzech samochodów

  Nie ma już utrudnień na drodze krajowej nr 35 (Wrocław-Świdnica) w okolicach miejscowości Strzelce (Dolnośląskie), gdzie w środę przed południem zderzyły się trzy auta osobowe.
 • Dwaj 16-letni chłopcy zginęli w wypadku motocykla

  Dwaj 16-letni chłopcy zginęli w wypadku motocykla

  Dwaj 16-letni chłopcy zginęli w wypadku motocykla w Częstochowie. Motocykl, którym jechali, zderzył się ze skręcającym w lewo fiatem. Policja ustala, z czyjej winy doszło do wypadku. Chłopcy nie powinni prowadzić motocykla - byli za młodzi, by mieć prawo jazdy.
 • 16-latek jechał BMW z prędkością 221 km/h

  Jadący samochodem z prędkością 221 km na godzinę 16-latek został zatrzymany w niedzielę przez żandarmerię na drodze szybkiego ruchu, na południu Francji, w miejscu, gdzie dozwolona prędkość wynosi 90 km na godzinę - poinformowała w poniedziałek AFP.
 • 16-latek łatwo pokonał "profesora"

  16-latek łatwo pokonał "profesora"

  Bartłomiej Mirecki dubletem zwycięstw na torze Automotodrom Brno przypieczętował zdobycie tytułu Wyścigowego Mistrza Polski Kia Picanto 2012.
 • The Pryzmats: Od szalonych 16-latek po dojrzałe kobiety

  The Pryzmats: Od szalonych 16-latek po dojrzałe kobiety

  Do sieci trafił teledysk "A Vista" promujący album "Coś z niczego", czyli debiutancką płytę The Pryzmats. O tym hiphopowym składzie w samych superlatywach wypowiadali się m.in. Piotr Rogucki i Piotr Metz.
 • 16-latek z "Bitwy na głosy" robi furorę

  16-latek z "Bitwy na głosy" robi furorę

  Młody Kacper Andrzejewski z zespołu Moniki Kuszyńskiej w "Bitwie na głosy" już stał się ulubieńcem widzów i jurorów!
 • "X Factor": Dwa tysiące razy "tak"

  "X Factor": Dwa tysiące razy "tak"

  Wzruszona do łez Tatiana Okupnik, powrót "dziewczyny z gwiazdką", niezwykły 16-latek, który dał Czesławowi Mozilowi "po mordzie" - nie brakowało emocji w pierwszym odcinku drugiej serii programu "X Factor".
 • 16-latek wydaje fortunę na fryzjera

  16-latek wydaje fortunę na fryzjera

  Nastoletni piosenkarz Justin Bieber miesięcznie wydaje na fryzjera blisko 1500 dolarów!