10 maja

Artykuły - 10 maja (324)

 • "Avengers: Czas Ultrona": Wendzikowska rozmawia ze Scarlett Johansson

  "Avengers: Czas Ultrona": Wendzikowska rozmawia ze Scarlett Johansson

  W niedzielę, 10 maja, w programie "Dzień Dobry TVN" będziemy mogli zobaczyć rozmowę Anny Wendzikowskiej z gwiazdami filmu "Avengers: Czas Ultrona": Scarlett Johansson i Markiem Ruffalo.
 • Off Camera: Sławomir Idziak przewodniczącym jury

  Off Camera: Sławomir Idziak przewodniczącym jury

  Polski operator Sławomir Idziak został przewodniczącym jury konkursu głównego "Wytyczanie Drogi" podczas 8. Festiwalu Off Camera, który odbędzie w dniach 1 - 10 maja w Krakowie. W konkursie pokazanych zostanie 10 filmów z całego świata.
 • Off Plus Camera 2015 w maju

  Off Plus Camera 2015 w maju

  Modne kino, gwiazdy z całego świata i mocne niezależne brzmienie - znamy już termin kolejnej edycji festiwalu Off Plus Camera. Ósma edycja imprezy odbędzie się od 1 do 10 maja 2015 roku.
 • Korekta raportu bieżącego nr 16/2014 z dnia 10 maja 2014 roku

  Raport bieżący nr 16/2014Podstawa Prawna: Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnychZarząd Travelplanet.pl S.A. (dalej "Spółka”, "Emitent”) informuje, że w raporcie bieżącym nr 16/2014 z dnia 10 maja 2014 roku została błędnie wskazana funkcja pełniona przez Pana Sylwestra Janika w Spółce Invia.cz, a.s. Zgodnie z otrzymanym zawiadomieniem Pan Janik pełni funkcję Członka Rady Nadzorczej Invia.cz, a.s. z
 • Cumberbatch nakręci film w Polsce?

  Cumberbatch nakręci film w Polsce?

  Gwiazdor serialu "Sherlock" Benedict Cumberbatch spotkał się w sobotę, 10 maja, z widzami na festiwalu Off Plus Camera w Krakowie. Jak powiedział, zajmująca się produkcją filmową firma, której jest współwłaścicielem, rozważa kręcenie w przyszłości filmu w Polsce.
 • Korekta do raportu nr 12/2014 z dnia 10 maja 2014 r. Zmiany w składzie Rady Nadzorczej

  Zarząd Binary Helix S.A. z siedzibą w Krakowie ("Spółka", "Emitent") informuje, iż raport bieżący nr 12/2014 r. z dnia 10 maja 2014 r. Zmiany w składzie Rady Nadzorczej, przekazujący informacje, o których mowa w § 3 ust. 2 pkt. 11 Załącznika nr 3 do Regulaminu ASO w zw. z § 10 pkt. 20 Załącznika nr 1 do Regulaminu ASO nie zawierał wszystkich koniecznych załączników. Do korygowanego raportu dołączone były formularze trzech z pięciu nowo wybranych członków Rady Nadzorczej, tj. Pani Bownik, Pana Ma
 • Off Plus Camera: Benedict Cumberbatch z nagrodą "Pod Prąd"

  Off Plus Camera: Benedict Cumberbatch z nagrodą "Pod Prąd"

  Benedict Cumberbatch został laureatem nagrody "Pod Prąd", przyznawanej corocznie podczas festiwalu Off Plus Camera w Krakowie. W sobotę, 10 maja, brytyjski aktor osobiście odebrał osobiście w krakowskim kinie Kijów.Centrum. Wieczorem poznamy laureata Krakowskiej Nagrody Filmowej.
 • Postanowienie Sądu Okręgowego w sprawie OLS SA

  Zarząd MBF Group SA z siedzibą w Warszawie ("Emitent", "Spółka") informuje, w nawiązaniu do RB EBI 54/2013 z dnia 16 września 2013 roku, iż w dniu 10 maja 2014 roku otrzymał postanowienie Sądu Okręgowego we Wrocławiu X Wydział Gospodarczy w sprawie wniosku Szybka Pożyczka Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ("Szybka Pożyczka"). Postanowienie wydano na skutek apelacji złożonej przez OLS SA z siedzibą we Wrocławiu ("OLS") od orzeczenia Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocła
 • Polska nic nie wie o planach Rosji dot. rozmów ws. importu owoców i warzyw

  Polska nic nie wie o planach Rosji dot. rozmów ws. importu owoców i warzyw

  Rosyjska Federalna Służba Nadzoru Weterynaryjnego i Fitosanitarnego planuje po 10 maja rozmowy z Polską o ewentualnym wprowadzeniu zakazu importu owoców i warzyw - podała w środę agencja ITAR-TASS. Minister rolnictwa Marek Sawicki nic na ten temat nie wie.
 • Warunki emisji obligacji

  W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 9/2013 z dnia 10 maja 2013 roku Multimedia Polska S.A. informuje, iż dokonała zabezpieczenia obligacji serii MMP004100530 o kodzie ISIN PLMLMDP00064 na rzecz obligatariuszy przedmiotowych obligacji. W związku z dokonanym zabezpieczeniem zmienione warunki emisji obligacji zostały przekazane do Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych S.A. W związku z dokonanym zabezpieczeniem nie zaszły żadne zmiany dotyczące wykonywania praw z przedmiotowych obligac