Muzyka - 10 kwietnia

Artykuły - 10 kwietnia (9)

 • OFF Club w rytmach afro

  OFF Club w rytmach afro

  Konono No. 1, Awesome Tapes From Africa i Paris Tetris na jednej scenie! Już 10 kwietnia w warszawskiej Cafe Kulturalna w PKiN kolejna odsłona OFF Clubu!
 • Kraków w rytmie reggae

  Kraków w rytmie reggae

  W dniach 9-10 kwietnia (piątek i sobota) w Klubie Kwadrat odbędzie się pierwsza edycja Cracow Reggae Festival.
 • Zmarł 4 lata temu

  10 kwietnia mija 4. rocznica śmierci Jacka Kaczmarskiego.
 • J. Kaczmarski: Rocznica śmierci

  J. Kaczmarski: Rocznica śmierci

  W niedzielę, 10 kwietnia, mija pierwsza rocznica śmierci Jacka Kaczmarskiego, znanego poety, pieśniarza i barda "Solidarności". Przyjaciele zmarłego w wieku 47 lat artysty, twórcy słynnych "Murów", określali go mianem "polskiego Boba Dylana".
 • G. Haskell: Dwie kompilacje

  G. Haskell: Dwie kompilacje

  W poniedziałek, 4 kwietnia, do polskich sklepów trafiły równocześnie aż dwie kompilacyjne płyty Gordona Haskell - "All My Life" i "The Collection". Były muzyk zespołu King Crimson zaprezentuje pochodzące z nich utwory na dziewięciu koncertach w Polsce, z których pierwszy rozpocznie się w najbliższą niedzielę, 10 kwietnia.
 • Britney Spears wzbudza zazdrość

  Britney Spears wzbudza zazdrość

  Tylko szybkiej reakcji swoich ochroniarzy Britney Spears zawdzięcza to, iż nie została poturbowana przez jedną z pań w pewnym nowojorskim klubie. Zdarzenie miało miejsce w sobotę, 10 kwietnia. Tymczasem kolejny klip amerykańskiej piosenkarki, zrealizowany do utworu "Everytime", już wzbudził spore kontrowersje.
 • Katatonia w Polsce?!

  Katatonia w Polsce?!

  Wyczekiwany przez wielu fanów nowy album szwedzkiej grupy Katatonia otrzymał tytuł "Viva Emptiness". Wytwórnia Peaceville zapowiedziała premierę następcy "Last Fair Deal Gone Down" na Zachodzie na 24 marca. Tymczasem na oficjalnej stronie pojawiła się informacja, że Szwedzi 10 kwietnia przyjadą do Polski. Zagrają w Krakowie, w studiu telewizyjnym na Krzemionkach.
 • Porcupine Tree: Trzy koncerty w Polsce

  Porcupine Tree: Trzy koncerty w Polsce

  Firma Rock-Serwis potwierdziła, że znana brytyjska grupa Porcupine Tree przyjedzie w przyszłym roku na koncerty do Polski. Formacja Stevena Wilsona zaprezentuje się polskiej publiczności trzykrotnie: w Krakowie, Bygdoszczy i Warszawie. Koncerty obędą się między 8 a 10 kwietnia 2003 roku.
 • Kup łóżko Robbiego Williamsa

  Fani Robbiego Williamsa mają niepowtarzalną okazję przespać resztę swojego życia w łóżku należącym do ich idola. Brytyjski wokalista postanowił bowiem wystawić je na sprzedaż podczas charytatywnej aukcji organizowanej 10 kwietnia przez fundację "Give It Sum", którą sam założył po podpisaniu w zeszłym roku kontraktu reklamowego z firmą Pepsi.