złe parkowanie

Artykuły - Złe parkowanie (13)

 • Zniżka za szybko zapłacony mandat

  Władze miejskie Porto wprowadziły 50-procentowe rabaty dla kierowców, którzy szybko zapłacą mandaty m.in. za złe parkowanie.
 • Mentalność Polaków: wjechać najbliżej jak się da

  O jedną trzecią wzrasta liczba mandatów za złe parkowanie podczas wakacji w Warmińsko-Mazurskiem - informuje RMF.
 • Latem rośnie liczba mandatów za złe parkowanie

  Latem rośnie liczba mandatów za złe parkowanie

  O jedną trzecią wzrasta liczba mandatów za złe parkowanie podczas wakacji w woj. warmińsko-mazurskim - informuje reporter radia RMF FM.
 • Mandacik? Dziękuję, ale i tak nie zapłacę

  Dostałeś mandat za złe parkowanie albo picie piwa pod chmurką? W Gdańsku, Katowicach i Rzeszowie jest duże prawdopodobieństwo, że kary nikt nie wyegzekwuje.
 • Mandacik? Dziękuję, nie płacę

  Mandacik? Dziękuję, nie płacę

  Dostałeś mandat za złe parkowanie albo picie piwa pod chmurką? W Gdańsku, Katowicach i Rzeszowie jest duże prawdopodobieństwo, że kary nikt nie wyegzekwuje. Ale za to w Toruniu miej się na baczności - ostrzega "Metro".
 • Mandaty za złe parkowanie pod blokiem

  Mandaty za złe parkowanie pod blokiem

  Obowiązujące przepisy pozwalają na nieprzestrzeganie zasad ruchu na terenach supermarketów, drogach wewnętrznych spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Można na nich jeździć 80 km/h, bez świateł mijania i w niezapiętych pasach, parkować wszędzie, nawet na chodniku czy na miejscu dla inwalidów. Po wakacjach to się zmieni - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".
 • Łódź: Ostra walka ze złym parkowaniem

  Łódź: Ostra walka ze złym parkowaniem

  Kilku mieszkańców łódzkiego osiedla Radogoszcz wypowiedziało wojnę kierowcom, którzy parkują na chodnikach i przejściach dla pieszych. Nie byłoby w tym niczego złego, gdyby nie fakt, że łodzianie sięgają po drastyczne środki: wybite reflektory, urwane lusterka i poprzecinane opony.

Filmy - Złe parkowanie (12)