zaginięcie

Synonimy:
zaginął, zaginęli zaginieni zaginienie zaginiona zaginiony
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zaginięcie (754)

 • RMF: Niepełnosprawny 14-latek zaginął w podczas grzybobrania. Trwają poszukiwania

  RMF: Niepełnosprawny 14-latek zaginął w podczas grzybobrania. Trwają poszukiwania

  Kilkadziesiąt osób szuka w okolicach Krosna Odrzańskiego 14-latka, który wczoraj po południu zaginął w podczas grzybobrania - informuje dziennikarz RMF FM Bartłomiej Paulus.
 • Policjanci poszukują zaginionego Kuby. Rozpoznajesz go?

  Policjanci poszukują zaginionego Kuby. Rozpoznajesz go?

  Funkcjonariusze z Płocka szukają 10-letniego Kuby Janiszewskiego. Chłopiec ma około 120 centymetrów wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy blond.
 • Policja już miesiąc szuka 33-latki z Limanowej

  Policja już miesiąc szuka 33-latki z Limanowej

  25 czerwca wyszła z domu i dotąd nie wróciła Magdalena Pałka, 33-letnia mieszkanka Limanowej (Małopolska) - informuje Radio Kraków.
 • Zaginęła 14-letnia Ania

  Zaginęła 14-letnia Ania

  Policjanci poszukują 14-letniej Anny Muszyńskiej, która przyjechała z województwa mazowieckiego na wakacje z rodzicami do Rucianego – Nidy. Dziewczyna wyszła z miejsca pobytu w czwartek około godz. 19.00. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Jeśli ktokolwiek posiada informacje na temat małoletniej prosimy o kontakt z policją.
 • RMF24: Odnalazł się 30-latek poszukiwany w Tatrach

  Policja znalazła poszukiwanego od poniedziałku w Tatrach 30-letniego mieszkańca Pruszkowa. Jak się okazało, mężczyzna nie wyszedł w góry. Przebywał w Zakopanem.
 • ​15-latka zaginęła w Krakowie

  ​15-latka zaginęła w Krakowie

  Policja poszukuje 15-letniej Laury Piotrowicz, która ostatni raz widziana była 11 maja.
 • 37-letnia Polka zaginęła w Czechach

  37-letnia Polka zaginęła w Czechach

  Policjanci z Wodzisławia Śląskiego poszukują 37-letniej Wiesławy Błaszczyk. Kobieta ostatnio zamieszkała na terenie Czech od dwóch tygodni nie kontaktowała się z rodziną.
 • Tragiczny finał poszukiwań. DJ Derek nie żyje

  Tragiczny finał poszukiwań. DJ Derek nie żyje

  Najstarszy DJ w Wielkiej Brytanii zaginął osiem miesięcy temu. Poszukiwania trwały do połowy marca. Policja jest przekonana, że znalezione ciało należy do 73-letniego twórcy.
 • ​"Rzeczpospolita": Ludzie rzadziej giną bez śladu

  ​"Rzeczpospolita": Ludzie rzadziej giną bez śladu

  Po raz pierwszy od lat spadła liczba zaginięć nastolatków i dzieci. Było ich mniej o niemal tysiąc - wynika z danych Komendy Głównej Policji, które poznała "Rzeczpospolita".
 • ​Kraków: Zaginiony 20 lat temu student został zamordowany

  ​Kraków: Zaginiony 20 lat temu student został zamordowany

  23-letni student Robert Wójtowicz, który zaginął 20 lat temu, został zamordowany przez kogoś z kręgu swoich bliskich - ustalili policjanci z krakowskiego Archiwum X, jednostki zajmującej się przedawnionymi sprawami. Trwają poszukiwania ciała ofiary.

Zdjęcia - Zaginięcie (0)

Filmy - Zaginięcie (7)

 • Poszukują zaginionej nauczycielki! Wyławiają zatopione auta!

  W Nowym Orleanie trwają poszukiwania zaginionej w marcu nauczycielki Terrilynn Monette. Z jeziora Saint John wydobywane są na brzeg zatopione tam samochody. Ekipy poszukiwawcze podejrzewają, że jeden z nich mógł należeć do zaginionej. Pod wodą prawdopodobnie znajduje się nawet kilkadziesiąt aut (CNN Newsource/x-news).
 • Polscy himalaiści uznani za zaginionych

  Jak poinformował himalaista Artur Hajzer, dwaj polscy himalaiści, którzy uczestniczyli w zdobyciu szczytu Broad Peak, zostali uznani za zaginionych. - Jeden z Pakistańczyków wszedł na wysokość 7600 - 7700 m i nie widział ich tam, choć miał dobrą widoczność - powiedział Hajzer. Ryszard Grajewski, który wielokrotnie wspinał się z zaginionym Maciejem Berbeką powiedział, że być może himalaista schował się w skalnej szczelinie. Podkreślił, że Berbeka jest doświadczonym i silnym himalaistą.
 • Dwie kobiety, w tym narkomanka, przetrzymywały 10-latka

  10-letni Kacper, który zaginął w środę (14.11) w Krakowie, został uprowadzony przez dwie kobiety. Przetrzymywały go i zmuszały do brania tabletek. Wykorzystując chwilową nieuwagę kobiet, chłopcu udało się uciec. Porywaczki trafiły do aresztu. To kobiety w wieku 29 i 33 lat. Starsza z nich jest narkomanką i prawdopodobnie cierpi na zaburzenia psychiczne. Kobiety usłyszą zarzuty uprowadzenia, za co grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.
 • Trójka dzieci zaginęła w lesie. Znalazł je kierowca

  Brzeziny (woj. wielkopolskie): trójka dzieci zgubiła się podczas przedszkolnej wycieczki do lasu. Wychowawcy zorientowali się o braku podopiecznych już po powrocie do placówki w Brzezinach (pow. kaliski). Od razu rozpoczęły się poszukiwania zaginionych. Na szczęście na dzieci natknął się kierowca ciężarówki, który zaopiekował się nimi do przyjazdu policji. Funkcjonariusze zbadają, czy pracownicy przedszkola naruszyli prawo.