zaginięcie

Synonimy:
zaginął, zaginęli zaginieni zaginienie zaginiona zaginiony
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zaginięcie (752)

 • Policjanci poszukują zaginionego Kuby. Rozpoznajesz go?

  Policjanci poszukują zaginionego Kuby. Rozpoznajesz go?

  Funkcjonariusze z Płocka szukają 10-letniego Kuby Janiszewskiego. Chłopiec ma około 120 centymetrów wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy blond.
 • Policja już miesiąc szuka 33-latki z Limanowej

  Policja już miesiąc szuka 33-latki z Limanowej

  25 czerwca wyszła z domu i dotąd nie wróciła Magdalena Pałka, 33-letnia mieszkanka Limanowej (Małopolska) - informuje Radio Kraków.
 • Zaginęła 14-letnia Ania

  Zaginęła 14-letnia Ania

  Policjanci poszukują 14-letniej Anny Muszyńskiej, która przyjechała z województwa mazowieckiego na wakacje z rodzicami do Rucianego – Nidy. Dziewczyna wyszła z miejsca pobytu w czwartek około godz. 19.00. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Jeśli ktokolwiek posiada informacje na temat małoletniej prosimy o kontakt z policją.
 • RMF24: Odnalazł się 30-latek poszukiwany w Tatrach

  Policja znalazła poszukiwanego od poniedziałku w Tatrach 30-letniego mieszkańca Pruszkowa. Jak się okazało, mężczyzna nie wyszedł w góry. Przebywał w Zakopanem.
 • ​15-latka zaginęła w Krakowie

  ​15-latka zaginęła w Krakowie

  Policja poszukuje 15-letniej Laury Piotrowicz, która ostatni raz widziana była 11 maja.
 • 37-letnia Polka zaginęła w Czechach

  37-letnia Polka zaginęła w Czechach

  Policjanci z Wodzisławia Śląskiego poszukują 37-letniej Wiesławy Błaszczyk. Kobieta ostatnio zamieszkała na terenie Czech od dwóch tygodni nie kontaktowała się z rodziną.
 • Tragiczny finał poszukiwań. DJ Derek nie żyje

  Tragiczny finał poszukiwań. DJ Derek nie żyje

  Najstarszy DJ w Wielkiej Brytanii zaginął osiem miesięcy temu. Poszukiwania trwały do połowy marca. Policja jest przekonana, że znalezione ciało należy do 73-letniego twórcy.
 • ​"Rzeczpospolita": Ludzie rzadziej giną bez śladu

  ​"Rzeczpospolita": Ludzie rzadziej giną bez śladu

  Po raz pierwszy od lat spadła liczba zaginięć nastolatków i dzieci. Było ich mniej o niemal tysiąc - wynika z danych Komendy Głównej Policji, które poznała "Rzeczpospolita".
 • ​Kraków: Zaginiony 20 lat temu student został zamordowany

  ​Kraków: Zaginiony 20 lat temu student został zamordowany

  23-letni student Robert Wójtowicz, który zaginął 20 lat temu, został zamordowany przez kogoś z kręgu swoich bliskich - ustalili policjanci z krakowskiego Archiwum X, jednostki zajmującej się przedawnionymi sprawami. Trwają poszukiwania ciała ofiary.
 • ​Australia: Zaginionego turystę uratował napis na piasku

  ​Australia: Zaginionego turystę uratował napis na piasku

  Brytyjski turysta, który zgubił się w trakcie wyprawy w Australii, został odnaleziony dzięki wielkiemu napisowi "Help" sporządzonemu na piasku. Sposób okazał się skuteczny - napis dostrzegły ze śmigłowca służby prowadzące poszukiwania zaginionego.

Zdjęcia - Zaginięcie (0)

Filmy - Zaginięcie (8)

 • Wzruszający powrót zaginionej kotki

  Każdy, kto kiedykolwiek przeszedł przez podobne doświadczenia, wie, co czuli członkowie przedstawionej tu rodziny ze Stanów Zjednoczonych. Pewnego dnia zniknęła ich 13-letnia kotka Madison . Rodzina bezskutecznie poszukiwała kota – mimo starań zwierzaka nie udało się odnaleźć. Jakaż była radość właścicielki, gdy 2 miesiące po zaginięciu dostrzegła ją na pobliskiej stacji benzynowej i sprowadziła z powrotem do domu. Sheryl - właścicielka domowego pupila - wyjaśniła, że kotka była z rodziną od 13 lat – jej dzieci (dwóch chłopców, 13 i 11 lat) spędziły ze zwierzakiem całe swoje życie. Matka postanowiła zaskoczyć domowników i przy okazji nagrała film z radosnego momentu powrotu kotki do domu. Chłopcy dosłownie popłakali się ze wzruszenia!
 • Poszukują zaginionej nauczycielki! Wyławiają zatopione auta!

  W Nowym Orleanie trwają poszukiwania zaginionej w marcu nauczycielki Terrilynn Monette. Z jeziora Saint John wydobywane są na brzeg zatopione tam samochody. Ekipy poszukiwawcze podejrzewają, że jeden z nich mógł należeć do zaginionej. Pod wodą prawdopodobnie znajduje się nawet kilkadziesiąt aut (CNN Newsource/x-news).
 • Polscy himalaiści uznani za zaginionych

  Jak poinformował himalaista Artur Hajzer, dwaj polscy himalaiści, którzy uczestniczyli w zdobyciu szczytu Broad Peak, zostali uznani za zaginionych. - Jeden z Pakistańczyków wszedł na wysokość 7600 - 7700 m i nie widział ich tam, choć miał dobrą widoczność - powiedział Hajzer. Ryszard Grajewski, który wielokrotnie wspinał się z zaginionym Maciejem Berbeką powiedział, że być może himalaista schował się w skalnej szczelinie. Podkreślił, że Berbeka jest doświadczonym i silnym himalaistą.
 • Dwie kobiety, w tym narkomanka, przetrzymywały 10-latka

  10-letni Kacper, który zaginął w środę (14.11) w Krakowie, został uprowadzony przez dwie kobiety. Przetrzymywały go i zmuszały do brania tabletek. Wykorzystując chwilową nieuwagę kobiet, chłopcu udało się uciec. Porywaczki trafiły do aresztu. To kobiety w wieku 29 i 33 lat. Starsza z nich jest narkomanką i prawdopodobnie cierpi na zaburzenia psychiczne. Kobiety usłyszą zarzuty uprowadzenia, za co grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.