wzruszająca historia

Artykuły - Wzruszająca historia (-3)

Filmy - Wzruszająca historia (3)

  • Niesłysząca kobieta przygarnęła głuchego psa

    - Sama jestem głucha, więc doskonale wiem, co czuje. Na pewno się porozumiemy. Muszę się tylko nauczyć rozpoznawać jej potrzeby - cieszy się Cindy Koch, niesłysząca kobieta, która przygarnęła głuchego pit bulla. Pracownicy schroniska nauczyli Rossie, bo tak wabi się pupil, reagować na podstawowe gesty języka migowego. - W tresurze pomocne okazały się smakołyki. Gdy dobrze wykonała zadanie, powtarzałam: dobry pies i pokazywałam uniesiony kciuk. Zorientowałam się, że możemy się tak komunikować - tłumaczy pracownica schroniska. (CNN Newsource/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
  • Pies wrócił do swojego niepełnosprawnego właściciela

    Niepełnosprawny mężczyzna z Tampy na Florydzie myślał, że już nigdy nie zobaczy swojego ukochanego psa - Niny. Właściciela i pupila rozdzielił wypadek samochodowy. Mężczyzna pozostał w rozbitym samochodzie, a pies zniknął bez śladu. Trafił do nowej właścicielki, która bardzo się do Niny przywiązała. Jednak kiedy usłyszała historię Niny i jej właściciela, postanowiła pupila zwrócić. (CNN Newsource/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
  • Wzruszające! Po dwóch latach od śmierci żony dostał od niej list!

    Brenda Schmitz ze stanu Iowa tuż przed śmiercią napisała do swych bliskich list, który dotarł do adresatów dopiero po dwóch latach. Świadoma rychłej przegranej w walce z nowotworem, złożyła życzenia najważniejszym osobom swego życia. Pragnęła przede wszystkim, aby jej mąż poznał nową kobietę, która go pokocha. List wysłała do radiostacji, która co roku przed świętami Bożego Narodzenia spełnia marzenia słuchaczy. Kobieta poprosiła o "weekend relaksu" dla nowej partnerki męża, wycieczkę dla całej rodziny i wystawny obiad dla pracowników oddziału onkologicznego, na którym spędziła swoje ostatnie dni (CNN Newsource/x-news). UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.