wywiady

Synonimy:
wywiad,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wywiady (3138)

 • Department: Zawsze staraliśmy się coś zepsuć [wywiad]

  Department: Zawsze staraliśmy się coś zepsuć [wywiad]

  Department to industrialno-metalowy projekt Wojciecha "Jankiela" Moryto, do grudnia 2016 r. gitarzysty Acid Drinkers. Do współpracy zaprosił muzyków znanych z takich grup jak Lecter i Lipali, a efektem jest płyta "Breakaway Civilization".
 • Ania Rusowicz (niXes): Odlot w kosmos

  Ania Rusowicz (niXes): Odlot w kosmos

  - niXes jest postacią z mojego wnętrza - tak Ania Rusowicz mówi Interii o swoim muzycznym alter ego.
 • "Rewolucjonista" Mietall Waluś: Zawsze czułem się wolny

  "Rewolucjonista" Mietall Waluś: Zawsze czułem się wolny

  Mietall Waluś, współzałożyciel takich zespołów jak: Lenny Valentino, Penny Lane, Warsaw Bombs (z Muńkiem Staszczykiem), twórca grupy Negatyw i solowego projektu Mietall Waluś Magazine, 30 listopada wypuszcza podwójny album "Dwie dekady", którym podsumowuje dotychczasowy dorobek.
 • Go Ninja, Go!

  Go Ninja, Go!

  Nie ograniczamy się do jednego stylu i najważniejsze jest, aby LEGO Ninjago pozostało oryginalne - mówi Michael Svan Knap, projektant serii LEGO Ninjago.
 • Nie bójmy się totalnej masakry

  Nie bójmy się totalnej masakry

  Język dzieci i język młodzieży różnią się od języka dorosłych. Ma być szyfrem i kodem, ma chronić dostępu do świata tych, którzy tego języka używają. Dlatego właśnie powstają słowa, których nie rozumiemy albo które uważamy za dziwne lub dziwaczne - mówi Agata Hącia, językoznawca, autorka książki "Co robi język za zębami?", wydanej przez Wydawnictwo Naukowe PWN.
 • Anita Lipnicka: Mój jest ten kawałek nieba

  Anita Lipnicka: Mój jest ten kawałek nieba

  Anita Lipnicka - głos Varius Manx, głos duetu z Johnem Porterem, a wreszcie głos jej własnych myśli i uczuć. Przez lata, Anita Lipnicka przeobrażała się muzycznie jak prawdziwy kameleon. - Przez te lata mojej działalności muzycznej, miałam okazję pracować z różnymi ludźmi w różny sposób. Także w taki bardzo chłodny, zawodowy - mówi Interii wokalistka.
 • Kuba Badach: Debiutant z wyboru

  Kuba Badach: Debiutant z wyboru

  - Po co mi mainstream? Czuję się świetnie z tymi wszystkimi, których do siebie przekonałem - mówi Interii Kuba Badach, który 6 października zadebiutował solo płytą "Oldschool".
 • Bartek Kieżun: Polska to Włochy tylko na północy

  Bartek Kieżun: Polska to Włochy tylko na północy

  Książkę Bartka Kieżuna chłonie się wszystkimi zmysłami. To Italia do zjedzenia, patrzenia i słuchania (fascynujących opowieści z podróży). Widać w niej rękę antropologa i pasjonata włoskiej kuchni. Estety i gawędziarza. Miłośnika sztuki i poszukiwacza oryginalnego smaku. Kucharza z żyłką bibliofila i ciekawskiego turysty.
 • Mariusz Duda (Lunatic Soul): Stanąć na nogi

  Mariusz Duda (Lunatic Soul): Stanąć na nogi

  - Takie niespodziewane odejścia potrafią człowieka złamać, bo pokazują jak kruche jest życie i jak bardzo te wszystkie nasze, piętrzące się z dnia na dzień, problemy są nieistotne - mówi Interii Mariusz Duda, który pod szyldem Lunatic Soul wydał nowy album "Fractured".
 • Jestem dzieciakiem, który całe życie robi kreskówki

  Jestem dzieciakiem, który całe życie robi kreskówki

  Jeff DeGrandis to legenda wśród twórców animacji dla dzieci. Ten producent i scenarzysta, doskonale wie, jak rozbawić młodszą i starszą publiczność. Jego najnowsze dzieło to serial "Dorotka i Czarnoksiężnik z Krainy Oz". Przy tej okazji udało nam się porozmawiać z autorem i odsłonić trochę tajemnic świata animacji.

Filmy - Wywiady (264)