wyszkowski

Artykuły - Wyszkowski (31)

 • Sąd: Wznowić postępowanie ws. przeszłości Wałęsy

  Sąd: Wznowić postępowanie ws. przeszłości Wałęsy

  Sąd Apelacyjny w Gdańsku, rozpatrujący skargę b. działacza WZZ Krzysztofa Wyszkowskiego ws. wznowienia jego procesu z Lechem Wałęsą, zdecydował we wtorek o przesłuchaniu jako świadka gen. Władysława Ciastonia. Wyszkowski zarzuca b. prezydentowi współpracę z SB.
 • Wałęsa zażądał od Wyszkowskiego zwrotu kosztów ogłoszenia w TVN

  Wałęsa zażądał od Wyszkowskiego zwrotu kosztów ogłoszenia w TVN

  Lech Wałęsa wezwał byłego działacza Wolnych Związków Zawodowych Krzysztofa Wyszkowskiego do zwrotu pieniędzy za emisję przeprosin w telewizji. Oświadczenie w TVN zostało opłacone przez byłego prezydenta, by wykonać prawomocny wyrok sądu wobec Wyszkowskiego.
 • Wałęsa na razie nie chce pieniędzy od Wyszkowskiego

  Wałęsa na razie nie chce pieniędzy od Wyszkowskiego

  Lech Wałęsa chwilowo wstrzymał egzekucję pieniędzy od b. działacza Wolnych Związków Zawodowych Krzysztofa Wyszkowskiego za emisję przeprosin w telewizji. Oświadczenie w TVN zostało opłacone przez b. prezydenta, by wykonać prawomocny wyrok sądu wobec Wyszkowskiego.
 • Wyszkowski nie chce zbiórki pieniędzy na pokrycie roszczeń Wałęsy

  B. działacz Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża Krzysztof Wyszkowski wydał oświadczenie, w którym zaapelował o nieorganizowanie zbiórki pieniędzy, którymi mógłby pokryć koszty telewizyjnego ogłoszenia opłaconego przez Lecha Wałęsę.
 • Żona Wyszkowskiego: Był zbulwersowany całą sytuacją

  Żona Wyszkowskiego: Był zbulwersowany całą sytuacją

  - Mąż był zbulwersowany całą sytuacją - mówi żona Krzysztofa Wyszkowskiego. W ten sposób skomentowała fakt wyemitowania na antenie TVN oświadczenia, w którym b. działacz Wolnych Związków Zawodowych rzekomo przeprasza Lecha Wałęsę za zarzucenie mu współpracy z SB.