wypadek samochodowy

Artykuły - Wypadek samochodowy (154)

Filmy - Wypadek samochodowy (5)

 • Jego matka zginęła w wypadku samochodowym. 6-miesięczny kangurek trafił w dobre ręce

  Gippsland, Australia. Matka tego malucha zginęła w wypadku samochodowym. Na szczęście 6-miesięczny kangur znalazł się pod opieką Theresy i Tony’ego Matthews. Zajmują się oni także trzydziestoma innymi zwierzakami. Caroline, bo takie wdzięczne imię nadano tej osobniczce, z nieśmiałością jeszcze przyjmuje czułości. Zobaczcie jak uroczo wypoczywa po posiłku. (STORYFUL/x-news)
 • Ten wombat uwielbia karmienie butelką

  Ten wombat zachowuje się prawie jak dziecko! Osierocony maluch ucierpiał w wypadku samochodowym, jednak teraz doskonale zajęli się nim wolontariusze z australijskiego centrum dzikich zwierząt. Jack, bo tak ma na imię zwierzę, musi być karmiony butelką do czasu aż osiągnie wagę 13 kilogramów. Trzeba przyznać, że wygląda naprawdę rozbrajająco! (STORYFUL/x-news)
 • Co za niefortunny wypadek!

  Cóż za niefortunny wypadek! Kobieta, prowadząca białą Toyotę, próbowała wykonać manewr cofania. Niestety, trochę źle oszacowała odległość i w konsekwencji samochód wylądował w przejściu, prowadzącym do... metra. Na miejscu szybko zjawili się strażacy, którzy opanowali sytuację i wyciągnęli kobietę z wozu. Ostatecznie nikomu nic się nie stało.
 • Kobieta za kierownicą. Ucierpiał tylko śmietnik...

  Tym razem los był łaskawy. Nikt nie odniósł większych obrażeń.