wypadek autobusu

Artykuły - Wypadek autobusu (116)

 • RMF24: Wypadek autobusu. 12 rannych dzieci

  Do poważnego wypadku doszło w Cedrach Małych pod Gdańskiem. W zderzeniu autobusu z ciężarówką rannych zostało 12 dzieci w wieku 10-11 lat. Informacja o wypadku została przesłana na Gorącą Linię RMF FM.
 • RMF24: Zderzenie busów na Lubelszczyźnie. Są ofiary, wielu rannych

  RMF24: Zderzenie busów na Lubelszczyźnie. Są ofiary, wielu rannych

  Do 5 osób wzrosła liczba ofiar wypadku na Lubelszczyźnie. W miejscowości Stawek w powiecie łęczyńskim zderzył się bus i samochód dostawczy. W szpitalach przebywa 21 rannych.
 • Haiti: Autobus spadł z klifu, 17 zabitych

  17 ludzi zginęło i 17 zostało rannych na Haiti w wypadku autobusu, który wpadł w poślizg na drodze i spadł z klifu - poinformowały władze Port-au-Prince.
 • Egipt: Wypadek autobusu w delcie Nilu - 17 ofiar śmiertelnych

  17 osób zginęło, a dwie zostały ranne w wypadku autobusu w Egipcie, około 100 km na północ od stolicy kraju, Kairu - podał w niedzielę wieczorem egipski portal informacyjny "Ahram".
 • RMF24: Śledztwo ws. wypadku autobusu w Bydgoszczy

  RMF24: Śledztwo ws. wypadku autobusu w Bydgoszczy

  Prokuratura w Bydgoszczy wszczęła śledztwo w sprawie wypadku na Rondzie Skrzetuskim - informuje reporter RMF FM Paweł Balinowski. W zderzeniu ciężarówki z autobusem komunikacji miejskiej zostało rannych siedem osób.
 • Wypadek autobusu PKS na Pomorzu. Wielu rannych

  Wypadek autobusu PKS na Pomorzu. Wielu rannych

  Przejezdna jest już droga krajowa nr 55, która w środę po południu została zablokowana w miejscowości Otłówko w powiecie kwidzyńskim (woj. pomorskie) po tym, jak autobus PKS uderzył w drzewo. Ruch na drodze odbywa się wahadłowo. W wypadku rannych zostało 11 osób.
 • Turcja: 20 ofiar śmiertelnych wypadku autobusu

  Co najmniej 20 osób zginęło, a 21 zostało rannych w czwartkowym wypadku autobusu w środkowej części Turcji - poinformowały lokalne władze. Przyczyną wypadku była gołoledź.
 • Egipt: Ciężarówka uderzyła w autobus, 19 zabitych

  19 ludzi zginęło w niedzielę w południowym Egipcie, gdzie ciężarówka czołowo zderzyła się z autobusem - poinformowała agencja AP, powołując się na egipskiego urzędnika.
 • Brazylia: 14 osób zginęło w wypadku autobusowym

  Brazylia: 14 osób zginęło w wypadku autobusowym

  14 osób zginęło, a 32 zostały ranne w wypadku autobusowym w Brazylii. Jak podał w niedzielę portal informacyjny G1, powołując się na policję, pojazd wypadł z drogi w pobliżu miasta Sao Lourenco da Serra, około 50 km na południe od Sao Paulo.
 • Makabryczny wypadek autobusu w Indiach

  Makabryczny wypadek autobusu w Indiach

  W wypadku autobusu w Indiach zginęły co najmniej 44 osoby. Pasażerowie pojazdu spłonęli w nim żywcem po eksplozji baku.

Zdjęcia - Wypadek autobusu (-5)

 • Polska Lokalna
  Wypadek autobusu na Opolszczyźnie

Filmy - Wypadek autobusu (3)

 • Kamera zarejestrowała dramatyczny wypadek

  Kierowca samochodu osobowego nie zatrzymał się przed znakiem stop i z impetem uderzył w miejski autobus. Ten uderzył w kolejną osobówkę i zjechał na pobocze. Zatrzymał się dopiero na ścianie jednego z domów. Kierowca autobusu wspomina, że tych kilka sekund - bo tyle trwała kolizja - trwało całą wieczność. I - choć trudno uwierzyć - nikt nie odniósł poważnych obrażeń. (CNN Newsource/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • 28 osób nie żyje! Tak wygląda wrak autokaru!

  28 osób, w tym 22 dzieci, zginęło we wtorek późnym wieczorem w wypadku belgijskiego autokaru, który uderzył w ścianę tunelu w kantonie Valais na południu Szwajcarii. 24 dzieci odniosło obrażenia (Agencja TVN/CNN Newsource).
 • Tragiczny wypadek w Szwajcarii

  28 osób zginęło, a 24 zostały ranne w wypadku belgijskiego autokaru w Szwajcarii. Większość ofiar śmiertelnych to dzieci. Do wypadku doszło wieczorem w tunelu w kantonie Wallis (Agencja TVN/CNN Newsource).