wypadek autobusu

Artykuły - Wypadek autobusu (108)

 • Egipt: Wypadek autobusu w delcie Nilu - 17 ofiar śmiertelnych

  17 osób zginęło, a dwie zostały ranne w wypadku autobusu w Egipcie, około 100 km na północ od stolicy kraju, Kairu - podał w niedzielę wieczorem egipski portal informacyjny "Ahram".
 • RMF24: Śledztwo ws. wypadku autobusu w Bydgoszczy

  RMF24: Śledztwo ws. wypadku autobusu w Bydgoszczy

  Prokuratura w Bydgoszczy wszczęła śledztwo w sprawie wypadku na Rondzie Skrzetuskim - informuje reporter RMF FM Paweł Balinowski. W zderzeniu ciężarówki z autobusem komunikacji miejskiej zostało rannych siedem osób.
 • Wypadek autobusu PKS na Pomorzu. Wielu rannych

  Wypadek autobusu PKS na Pomorzu. Wielu rannych

  Przejezdna jest już droga krajowa nr 55, która w środę po południu została zablokowana w miejscowości Otłówko w powiecie kwidzyńskim (woj. pomorskie) po tym, jak autobus PKS uderzył w drzewo. Ruch na drodze odbywa się wahadłowo. W wypadku rannych zostało 11 osób.
 • Turcja: 20 ofiar śmiertelnych wypadku autobusu

  Co najmniej 20 osób zginęło, a 21 zostało rannych w czwartkowym wypadku autobusu w środkowej części Turcji - poinformowały lokalne władze. Przyczyną wypadku była gołoledź.
 • Egipt: Ciężarówka uderzyła w autobus, 19 zabitych

  19 ludzi zginęło w niedzielę w południowym Egipcie, gdzie ciężarówka czołowo zderzyła się z autobusem - poinformowała agencja AP, powołując się na egipskiego urzędnika.
 • Brazylia: 14 osób zginęło w wypadku autobusowym

  Brazylia: 14 osób zginęło w wypadku autobusowym

  14 osób zginęło, a 32 zostały ranne w wypadku autobusowym w Brazylii. Jak podał w niedzielę portal informacyjny G1, powołując się na policję, pojazd wypadł z drogi w pobliżu miasta Sao Lourenco da Serra, około 50 km na południe od Sao Paulo.
 • Makabryczny wypadek autobusu w Indiach

  Makabryczny wypadek autobusu w Indiach

  W wypadku autobusu w Indiach zginęły co najmniej 44 osoby. Pasażerowie pojazdu spłonęli w nim żywcem po eksplozji baku.
 • Tir zderzył się z autobusem miejskim

  Tir zderzył się z autobusem miejskim

  Jedna osoba została ciężko ranna w wypadku, do którego doszło w Rybniku. Tir zderzył się tam z autobusem miejskim. Od północy w całym województwie śląskim doszło już do ponad 70 kolizji i trzech wypadków.
 • Peru: Tragiczna katastrofa autobusowa, 51 ofiar śmiertelnych

  Ciężarówka, którą podróżowało 51 osób w południowo wschodnim Peru, stoczyła się z wysokiego zbocza górskiego do rzeki. Wszystkie osoby, które znajdowały się w pojeździe, w tym 14 dzieci, zginęły - poinformowała w sobotę policja.
 • Peru: Autobus runął w przepaść

  Peru: Autobus runął w przepaść

  Co najmniej 15 osób zginęło w niedzielę w wypadku autobusowym w Peru. Jak poinformowała peruwiańska agencja prasowa Andina, powołując się na policję, autobus zjechał z drogi i runął w 80-metrową przepaść.

Zdjęcia - Wypadek autobusu (-5)

 • Polska Lokalna
  Wypadek autobusu na Opolszczyźnie

Filmy - Wypadek autobusu (2)