wykorzystywanie seksualne

Artykuły - Wykorzystywanie seksualne (10)

Filmy - Wykorzystywanie seksualne (5)

 • Jak wygląda procedura odbicia porwanych kobiet?

  Dlaczego porwane kobiety nie mogą się uwolnić od swoich oprawców? Jak metody szantażu wykorzystują porywacze? Jak wygląda procedura odbicia porwanych kobiet? Posłuchajcie, co na ten temat ma do powiedzenia prywatny detektyw Arkadiusz Andała, który zajmuje się sprawami porwań. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Arkadiusz Andała: Podstęp, a nie przymus jest najczęstszym sposobem porwania

  Okazuje się, że to właśnie podstęp, a nie przymus, jest najczęstszym sposobem porwania. Jak oszuści przekonują swoje potencjalne ofiary, by im zaufały - zdradza Arkadiusz Andała, prywatny detektyw i były oficer operacyjny. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Przerażające! Sprzedają młode kobiety

  Mołdawia to najbiedniejszy kraj Europy, gdzie handlarze ludźmi są bardzo aktywni. Rekrutowane tutaj ofiary są zmuszane do niewolniczej pracy lub wykorzystywane seksualnie. Szczególnie zagrożone są młode kobiety, które często korzystają z ofert podejrzanych pośredników obiecujących im dobrze płatną pracę za granicą. Świadomość niebezpieczeństwa stara się im zaszczepić pewna trupa teatralna, która przygotowała spektakl ukazujący tragiczne konsekwencje zawierzenia łowcom żywego towaru.
 • EuroparlTV: Co czyha na twoje dziecko w sieci?

  Gdy w latach 90. tworzono europejskie akty prawne dotyczące Internetu, nikt nie sądził, że obecnie z sieci korzystać będzie aż 75 proc. dzieci. Nowe możliwości technologiczne niosą jednak ze sobą nowe zagrożenia dla bezpieczeństwa najmłodszych... Jak im przeciwdziałać?